Robi się zimno! Pomysły na rozgrzewające napoje :D

napisał/a: ema321 2016-10-19 14:24
Hej,
Jako, że robi się sezon na ciepłe napoje chciałam zapytać jakie są wasze porady/przepisy na takowe? Nie ukrywam, że mam dużą słabość do kakao i gorącej czekolady ale chciałabym może coś urozmaicić :D

Czekam na wasze porady :)
emmika
napisał/a: emmika 2016-11-08 12:19
Ja lubię doprawiać herbatę - spróbuj dodać do niej plasterek pomarańczy, kilka goździków i posłódź miodem ;)
Bardziej orzeźwiająca będzie z jabłkiem, możesz też cytrynę zamienić na sok z pigwy :)
napisał/a: Annais 2016-12-09 13:49
Ja to o tej porze roku to wszystko co da się z piankami, czyli kakao, Mix Fix Cao, czekoladę do picia. Uwielbiam po prostu.
marikak
napisał/a: marikak 2016-12-28 23:37
Pytanie do sympatyczek kakao: Próbowałyście dodać trochę do kawy, zamiast cukru albo miodu?
Jeśli nie, to polecam! Pyszności!;)
napisał/a: Annais 2017-01-09 15:17
Eee... faktycznie, spróbuję, nie przyszło mi to do głowy. Ja jeszcze przepadam za Drinking Chocolate (za wiśniową najbardziej. A co do zimna, to jest mega zimno ile u was za oknem było, bo u mnie -15, a u mojej mamy -20
tirlitirli
napisał/a: tirlitirli 2017-01-21 14:46
Ja po przyjściu do pracy rozgrzewam się "słodkimi chwilami" z wersji rozgrzewającej. Są pyszne :p uwielbiam malinę z miodem, pieczone jabłko i inne smaki :o Zrobiłam sobie nawet sweterek na kubek, taki jak jest na opakowaniach tych słodkich chwil ;)