Wrocław pomocy- zabieg w coco time, jaki wybrać?

napisał/a: jogo_belka 2016-01-26 00:01
Dostalam w prezencie voucher na zabieg w coco time ( dla niewtajemniczonych wroclawianek- salon przy trawowej). Ale nie wiem na co sie zdecydowac? Myslalam o jakims zabiegu na twarz lub masażu ciala, skore mam raczej normalna, moze troche poszarzala bo nie ma slonca. Co byscie polecily? bylyscie moze tam na jakims zabiegu? Podpowiedzcie cos :)
napisał/a: littlerosie 2016-01-26 23:14
jogo_belka napisal(a):Dostalam w prezencie voucher na zabieg w coco time ( dla niewtajemniczonych wroclawianek- salon przy trawowej). Ale nie wiem na co sie zdecydowac? Myslalam o jakims zabiegu na twarz lub masażu ciala, skore mam raczej normalna, moze troche poszarzala bo nie ma slonca. Co byscie polecily? bylyscie moze tam na jakims zabiegu? Podpowiedzcie cos :)


Masaż brzmi super- wybralabym masaz ciala relaksacyjny- taki znalazlam na stronie salonu, do ktorego sie wybierasz :) a jesli chcesz zabieg na twarz to moze udaj sie darmowa konsultacje i zapytaj co kosmetyczka moze ci zaproponowac? widze ze ta opcja jest dostepna w tym salonie :))
napisał/a: blueeyes92 2016-01-28 22:51
Ale ci zazdroszcze tego bonu do coco time... Sama tam chodze i powiem ci ze swietnie trafilas. Zastanow sie nad jakims zabiegiem wyszczuplajacym/ ujedrniajacym cialo- uwielbiam je. Oczywiscie kazda skora jest inna, nie na kazda zadziala to samo, ale warto przetestowac zabiegi. U mnie sprawdza sie kriolipoliza, ktora robie raz na miesiac. Jestem po dwoch zabiegach i skora wyglada znaacznie lepiej, nie moge sie doczekac koncowego efektu. Przemysl to!
napisał/a: her_miona 2016-02-01 01:16
Melduje się wrocławianka ;) salon znam, sama chodze tam regularnie na manicure- jestem zawsze zadowolona, za peirwszym razem bylam troche zaskoczona higieną, sterylnoscią, kosmetyczka wyjmowala cązki z opakowania a do domu dostalam jednorazowy pilnik i bloczek. Poczatkowo bylo to dla mnie dziwne, a teraz to juz norma :D Widac ze dbają o szczegoly, a po tym poznaje sie profesjonalistów :) no i ceny- za tak dobry manicure moga zaplacic naprawde sporo, ale coco time ma przystepne ceny i czesto sa jakies promocje :) wiec ja bym ci poradzila manicure, bo to dosc przydatny zabieg, w koncu dlonie sa wizytowka kobiety :) a jesli marzysz o chwili relaksu- to masaż :)
napisał/a: iza_bella 2016-02-26 15:10
a korzystalyscie moze w coco-time z jakichs zabiegow na cellulit? moglybyscie cos doradzic? chcialam przetestowac jakis zabieg, zobaczy jakie bylyby efekty
autorko- mysle, ze masaz brzmi super :)
napisał/a: goska_74 2016-02-29 00:00
iza_bella napisal(a):a korzystalyscie moze w coco-time z jakichs zabiegow na cellulit? moglybyscie cos doradzic? chcialam przetestowac jakis zabieg, zobaczy jakie bylyby efekty
autorko- mysle, ze masaz brzmi super :)



Moze po prostu idz na darmowa konsultacje do coco-time, wiem ze maja taka opcje. Wiadomo ze kosmetyczka profesjonalnie doradzi ci zabieg dla twojej skory. slyszalam ze endomasaz modente jest fajny :)