Ogrodek i narzędzia

napisał/a: fince 2015-05-18 13:27
Lubię popracować sobie w ogrodzie. Niestety domek mamy dość skromny i nie mam miejsca na trzymanie wszystkich narzędzi, trzymam wszystkie potrzebne rzeczy koło domu pod daszkiem. Ale daszek jak to daszek może nie być skuteczny za każdym razem gdy spadnie mocny deszcz. Czy istnieje szansa, że moje narzędzia się zniszczą przy takim przechowywaniu? A może są jakieś lepsze droższe narzędzia, które mogę trzymać w taki sposob i nie zniszczą się?
napisał/a: korwetka 2015-05-19 13:23
Nie wydaje mi się, żeby to była kwestia droższych / lepszych narzędzi, ja mam sporo narzędzi na działce, a tam łapie wilgoć więc kupiłam Nanoprotech, psikam i to zabezpiecza ci w 100% daną rzec przed wilgocią, faktycznie nic nie rdzewieje, więc może to byłoby dla Ciebie dobre rozwiązanie?
napisał/a: babybest_eu 2015-06-01 12:17
Jeżeli masz sporą przestrzeń w ogrodzie,to proponuję wybudować taki mniejszy domek lub specjalną szopę na narzędzia. U nas znakomicie się to sprawdza,takie pomieszczenie gospodarcze zawsze się przydaje.
napisał/a: rabitera 2015-07-07 21:26
Ja takie rzeczy jak sekatory trzymam w domu. Ale już większe sprzęty są na dworze. Z reguły osłonięte folią. Zobacz na artykuły ogrodnicze tutaj. Tam pewnie będą też jakieś domki na narzędzia, może to coś dla Ciebie?
napisał/a: bartekmichno 2015-07-08 21:21
są specjalne skrzynki na narzędzia ;)
napisał/a: smerfetkaaa8 2015-10-01 07:53
Może pomyśl o zakupie garaży blaszanych używanych? Oprócz samochodu możesz tam trzymać wszystkie narzędzia, które nie są Ci na co dzień potrzebne. Tym samym nie będziesz zagracać sobie domu/mieszkania. Co o tym myślisz?
napisał/a: Klaudia877 2015-11-28 15:10
Z tego co widziałam to castorama ma bardzo duży wybór takich narzędzi
napisał/a: igisa 2015-11-28 15:23
Takie zwykłe blaszane garaże są dobre.
napisał/a: zielona3321 2015-12-03 16:16
Polecam odwiedzić stronę https://www.stukpuk.pl/ogrod.html - często sama z niej skorzystam i wiem dobrze, że mają dużo przydatnych rzeczy do ogrodu. Na pewno coś dla siebie znajdziesz. Pozdrawiam!
napisał/a: mosik11 2016-01-29 22:54
Wiem, że w http://festool-sklep.pl/ można znaleźć dużo ciekawych narzedzi, które sa potrzebne w domu :) Wydaje mi sie, że warto w takie rzeczy inwestować, co więcej osobne pomieszczenie do majsterkowania też wydaje mi sie być dobrym pomysłem.