Długi weekend

napisał/a: wabienne 2015-05-15 12:37
W czerwcu mamy długi weekend zaraz na początku miesiąca. Chcemy to wykorzystać ze swoim chłopakiem i gdzieś pojechać. Nigdy nie byliśmy w Karpaczu i okolicach. Mam to być relaks dla nas duży. Nie chcemy zabierać laptopów telefon tylko ale używany do celów poinformowania rodziny że dojechaliśmy i nic więcej. Możecie polecić jakieś spa w karpaczu albo okolicach??
napisał/a: bidka45 2015-05-15 13:42
Ile bedzie wtedy ludzi wszędzie!
napisał/a: Ulara1 2015-05-15 21:26
Hej, myślę, że najlepiej będzie jeśli poszukacie czegoś w sieci. Szczerze mówiąc ja bym również wzięła ze sobą telefon, ale na pewno wyłączyłabym dźwięk, a może i telefon wolałabym mięć wyłączony przez większość czasu. Wykorzystajcie ten czas tylko i wyłącznie dla siebie, jak człowiek jest zakochany to i żaden tłok nie jest straszny. Pozdrawiam.
napisał/a: critterss 2015-05-17 06:49
Hello tak ten weekend w czerwcu to taki pierwszy wakacyjny motyw tego roku, polecam również przewertowanie ofert w necie, tam jest mnóstwo różnych propozycji, dostosowywując do siebie profil szukania wybierzecie wymarzoną ofertę.
napisał/a: Kasiaq1 2015-05-17 11:20
Jeśli chcecie wybrać się na ten długi weekend, to musicie już się ogarniać z wyborem hotelu, bo potem może być ciężko, albo może to być po prostu niemożliwe... i wylądujecie zamiast w spa w Karpaczu, to na jakimś polu namiotowym... trzeba szybko rezerwować miejsca, najlepiej online, z możliwością widoku opinii o obiekcie, to też jest przydatne pozdrawiam
napisał/a: szafa 2015-07-07 21:34
Już po długim weekendzie ale ile weekendów jeszcze przed nami ;) Ja byłam w Krakowie i było cudnie- bardzo lubię to miasto. No i niespodzianka dla mnie czekała w restauracji Mekong- pyszna kolacja :) Uwielbiam owoce morza i mój facet o tym doskonale wie dlatego własnie w Mekongu z kuchnia Dalekiego Wschodu ta kolacja
napisał/a: allina987 2015-07-16 13:01
Dla mnie właśnie rozpoczął się weekend. Wybieramy się z dziećmi na kilka dni do Wrocka. Chłopak zarezerwował apartament przy krawieckiej 53 a więc w bezpośredniej bliskości rynku. Mamy bardzo ambitne plany, do południa zwiedzanie, wieczorem zabawa, ale co z tego wyjdzie? Zobaczymy. Na pewno będzie super a dzieci już się nie mogą doczekać. :)
napisał/a: mellea 2015-11-18 12:38
No ja wlaśnie szukam jakiegoś wygodnego noclegu w Krakowie. Może znacie jakieś sprawdzone miejscówki?
bertelen
napisał/a: bertelen 2015-11-18 14:50
Ja proponuje wybrać sie nad morze. Zima nad morzem rónież jest bardzo przyjemnie. W zeszłym roku pierwszy raz widziałam zimowy sztorm i wrażenia niesamowite. Pierwszy raz widziałam coś takiego. Poza tym noclegi są w o wiele lepszych cenach niż w sezonie. Zerknij sobie tutaj:
http://www.dhapartamenty.pl/

Obecnie na stronie możecie sobie wynająć własne mieszkania nad morzem. Jest to wysoki standard oraz większa wygoda niż wynajmowanie sobie pokoju w hotelu. Od jakiegoś czasu preferujemy właśnie tę formę noclegów.