Ręcznie robiona biżuteria

napisał/a: shee 2015-03-01 17:42
W dobie sieciówek i masowej produkcji fajnie byłoby czymś wyróżnić i pomyślałam o ręcznie robionej biżuterii, która nie jest produkowana aż w takich ilościach. Kupowałyście kiedyś może takie ozdoby, są jakieś sklepy, które możecie polecić?
artystka
napisał/a: artystka 2015-03-01 22:32
Moja przyjaciółka sama robi biżuterię i to naprawdę niesamowicie wygląda! No i to coś zupełnie innego niż biżuteria ze sklepów
napisał/a: korwetka 2015-03-04 13:44
ja kupowałam w pracowni kiera, mają tą biżuterię naprawdę dobrej jakości także mogę polecić :)
napisał/a: owijek 2015-03-09 23:52
Na Jubilea.pl jest bardzo ładna biżuteria, nie ręcznie robiona, srebrna ale niektóre wzory sa tak ładne i urozmaicone że trudno się nie skusić, widziałam taki ładny srebrny wisiorek motylka.
alpaka
napisał/a: alpaka 2015-03-10 12:46
Ja często kupuję półfabrykaty do wyrobu biżuterii i próbuję coś tworzyć sama. Bardzo lubię srebro w połączeniu z kamieniami, więc kupuję np. bazę w kolorze srebra i dodaję kolorowe kamienie :) Mam kilka takich stron z których czerpię inspiracje. Ostatnio na przykład podejrzałam takie kolczyki: [url]www.harf.pl/srebrne-kolczyki-6339-p-5259.html[/url] i nawet udało mi się zrobić podobne, ale wykorzystałam zielone kryształki. Wyszły śliczne:)
martha_22
napisał/a: martha_22 2016-02-28 13:58
Ja jedyną ręcznie robioną biżuterię, jaką posiadam, dostałam od mojej bratowej, która swego czasu zajmowała się robieniem kolczyków. A tak ogólnie to raczej jeżeli już zdarza mi się coś kupować, to w sieci. Bardzo fają ofertę biżuterii posiada http://bizuterialaberin.pl/ . Można tam znaleźć np. piękne wisiorki czy bransoletki z naturalnymi kamieniami.
napisał/a: basieczka 2016-03-01 17:41
Znacznie bardziej podoba mi się ręcznie robiona biżuteria niż diamentowe świecidełka. Ręcznie robiona, kolorowa biżuteria wygląda genialnie, spójrzcie: http://coolkishop.com/ Kolory poprawiają humor i się wyróżniają.
napisał/a: joaska86 2016-03-02 13:16
no to ja jestem z tych co lubi srebrne świecidełka, złota natomiast nie znoszę, a za ręcznie robioną biżuterią nie przepadam