Samotna sąsiadka - da się coś zrobić ?

napisał/a: anonimek18 2015-02-09 12:14
Witam serdecznie forumowiczów

Powiem od razu prosto z mostu o co chodzi

Moja sąsiadka (1 dom dalej) mieszka sama , ma 43 lata i jest bardzo piękną i zadbaną kobietą
Wiele godzin spędza na pracy w ogrodzie , który wprost ubóstwia.
Rozstała się z mężem jakieś 5-6 lat temu
Jest samotna

Wiele razy byłem u niej w domu i wiele razy zastawałem ją ubraną w szlafrok lub bluzki z dużym dekoltem , a gdy patrzyłem tam ona się uśmiechała nic nie mówiąc ;)
Wiele razy podglądałem ją z mojego okna gdy pracowała w wyżej wymienionym ogrodzie.Pochylała się , wypinała się - wiecie o co chodzi

Chciałbym coś w tym kierunku zrobić , spróbować zagadać ale nie wiem od czego zacząć bo potrafię pójść i wymyśleć historię , że chcę o czymś bardzo ważnym porozmawiać w cztery oczy ale co dalej ?
Chciałbym przeżyć z nią nie dość , że swój pierwszy raz to poprostu uszczęśliwić tą kobietę , która wyraźnie daje mi jakieś znaki

Może to głupie ale podejmę się najgłupszych waszych pomysłów

Czuję , że to może wyjść
Ona jest sama , często się widzimy i się do siebie uśmiechamy...

Proszę o waszą pomoc

Da się coś zrobić ? :)
aniwey
napisał/a: aniwey 2015-02-09 20:41
A nie możesz po prostu zaprosić ją na spotkanie? :)
halszkaWu
napisał/a: halszkaWu 2015-02-09 21:04
No właśnie, a odważysz się spytać wprost? Z tego, co piszesz wynika, że ona też może być zainteresowana.

Czy 18 to Twój wiek? ;)
napisał/a: anonimek18 2015-02-09 21:51
Tak , mam 18 lat , nie wiem co wymyśleć by naprawdę się tym zainteresowała
Może się jakoś przed nią wygłupić , spowodować by pocieszyła , litowała się nade mną ?
Może po prostu "wyjechać" z tym , że boję się o tym porozmawiać z rodzicami lub z kimś bliskim (sprawy intymne) ?:)
lore-ley
napisał/a: lore-ley 2015-02-10 21:32
Nieee, kobiety nie lubią facetów, których trzeba pocieszać albo się nad nimi litować :) Chociaż może takie w typie mamuśki tak.

A nie możesz się z nią spotkać pod jakimś pretekstem? Np. w sklepie niby przypadkiem na siebie wpaść? I zachowuj się poważnie, normalnie.
aniwey
napisał/a: aniwey 2015-02-12 21:56
Myślę, że tylko otwartość tu się sprawdzi. Nie mów jej jeszcze wprost o swoich uczuciach, ale zagaduj, proponuj pomoc, nie udawaj kogoś innego.
koniczynka4
napisał/a: koniczynka4 2015-02-16 21:08
Szczerze mówiąc, wątpię, żeby to wypaliło. Dla 40-latki 18-latek to dziecko, a i Twoja postawa jest trochę niedojrzała :)
napisał/a: iga1980 2015-05-15 15:30
Spróbować zawsze możesz. Często słyszy się o związkach seksualnych młodych mężczyzn z dojrzałymi kobietami. Decyzja należy do ciebie. Jeśli jesteś pewny, że tego chcesz wybadaj grunt czy ona także tego pragnie. Nie rób nic na siłę, bo może to pogorszyć sprawę. Daj znać jaką decyzję podjąłeś ;)