Tatuaż - znak zodiaku

bulma001
napisał/a: bulma001 2014-11-03 11:10
Hej. Zastanawiałyście się nad tatuażem w postaci Waszego znaku zodiaku. Ja coraz częściej myślę, żeby wytatuować sobie znak Lwa za uchem. W sumie to mały tatuaż, a jakbym miała rozpuszczone włosy to nie byłoby go widać. Co tym myślicie?
dziewiatka9
napisał/a: dziewiatka9 2014-11-04 13:12
Tatuaż powinien się przede wszystkim podobać Tobie, ewentualnie Twojemu partnerowi, a całą resztę ludzi możesz mieć w poważaniu ;)

Ja bym sobie nigdy tatuażu nie zrobiła, ale jeśli Tobie się podobają, jak piszesz, nie będzie on tak bardzo widoczny, to czemu nie?
stazzja
napisał/a: stazzja 2014-11-07 13:55
Jeśli chcesz, to się nie krępuj, tylko rób! :)

Ja nie jestem zwolenniczką ani tatuaży, ani nie wierzę w znaki zodiaku, więc bym sobie nie zrobiła, ale znam kilka koleżanek, które mają po jednym tatuażu w takich ukrytych miejscach.
napisał/a: fashi0n 2015-01-19 11:41
Czy ja wiem, dla mnie to trochę tandeta...
warriorka
napisał/a: warriorka 2015-01-19 14:48
Według mnie to też nie najlepszy pomysł. Nie dość, że tatuaż, to jeszcze ze znakiem zodiaku. Ale to przecież Tobie ma się podobać.
napisał/a: kkowalskaa 2015-02-18 08:18
Jak dla mnie pomysł bardzo fajny. Sama chętnie bym sobie taki zrobiła ale nie mam tyle odwagi - w końcu to sprawa na całe życie. Świetne są takie geometryczne tatuaże, np. właśnie zwierząt. Myślę, że taki geometryczny, kolorowy lew wyglądał by bosko.
napisał/a: emmiii 2015-06-17 09:03
Mi też się podoba taki pomysł
napisał/a: kerbera 2015-06-18 22:17
Pomysł jest naprawdę czaderski. Mi się też podoba i nic złego w tym nie widzę :) na pewno taki tatuaż jest teraz modny. Bo wszystko się teraz zmienia. Te tatuaże ze znakiem zodiaku zawsze i tak będą aktualne i zawsze i tak będą po prostu takie odpowiednie.
napisał/a: asiaa1234 2015-06-18 22:42
Nie wiem, czy tatuaż to taki dobry pomysł, fajnie wygląda jak jesteśmy młodzi, a potem nasza skóra zmienia się, starzeje i tatuaż na niej nie jest już taki atrakcyjny. Z drugiej strony jeżeli ma to być niewielki tatuaż w mało widocznym miejscu, to dlaczego nie? nie zdecydowałabym się jednak na znak zodiaku ;)
napisał/a: agnesssi 2015-06-19 09:31
Często się zdarza trafić na niedouczonego tatuażystę, który spartaczy robotę, lub po prostu tatuaż się znudzi, wtedy na szczęście można go usunąć
napisał/a: celinka1984 2015-07-02 13:37
ja nie jestem fanką tatuaży ale jak chcesz to rób... a poza tym co myślicie o tego typu usługach http://www.wrozka24.com
napisał/a: aniagraba 2015-07-22 10:14
asiaa1234 napisal(a):Nie wiem, czy tatuaż to taki dobry pomysł, fajnie wygląda jak jesteśmy młodzi, a potem nasza skóra zmienia się, starzeje i tatuaż na niej nie jest już taki atrakcyjny. Z drugiej strony jeżeli ma to być niewielki tatuaż w mało widocznym miejscu, to dlaczego nie? nie zdecydowałabym się jednak na znak zodiaku ;)



hah moim zdaniem to fajnie wygląda na starość - dla niektórych tatuaże to styl życia :) ja akurat lubię wyluzowanych ludzi, mających dystans do siebie i gdyby np mój dziadek miał wytatuowany cały rękaw to myślę, ze pasowaloby mu to do charakteru :D nie ma sie co przejmować tym, co kiedys bedzie, to tylko skóra! jesli ma nam codziennie poprawiać humor albo przypominac o czymś ważnym, to czemu nie? :) bardziej sie przejmuje tym, jak moja emerytura będzie wyglądać od strony finansów, nie wyglądu :) moim zdaniem swietnie wygladają wydziarali ludzie na starosc xD obczajcie na fotach ponizej zamieszczam link :)
http://dziary.com/forum/moda-a-tatuaz/tatuaze-na-starosc?p=3#scrollDown