Elegancki długopis - fajny sposób na prezent? Wyraź swoją opinię

napisał/a: fashionnnist 2014-10-20 20:21
Witam,

Chciałabym poznać Waszą opinię na temat luksusowych prezentów - czy spodobałby się Wam prezent w postaci eleganckiego, oryginalnego długopisu? Czy sami obdarowalibyście bliskich tego typu prezentami? Chodzi mi szczególnie o rzadko dostępne produkty, np. wykonane z rogów bawolich, złota, czy ze skóry płaszczki? Czekam na Wasze opinie w tej sprawie!
napisał/a: olabis 2014-10-20 22:14
Ja osobiście nie chciałabym takiego prezentu, nie ejst mi potrzebny. ALe wyobrażam sobie, że jak ktoś pracuje w korpo na waznym stanowisku, to pewnie tego typu rzeczy powinien mieć i wtedy się ucieszy
aniwey
napisał/a: aniwey 2014-10-21 11:24
To zależy od konkretnej osoby. Ja bym się ucieszyła, bo zarabiam pisaniem - co prawda głównie na komputerze, ale długopis też się czasem przydaje. Jeśli osoba, którą chcesz nim obdarować często używa długopisu, jest jej potrzebny w biznesie, to jak najbardziej tak.
napisał/a: basiakraw 2014-10-21 13:04
Sam w sobie elegancki długopis jest fajnym prezentem, tylko upewniłabym się, czy akurat taki będzie w stylu obdarowywanego. Niektórzy wolą klasykę, inni coś oryginalniejszego (nawet nie wiedziałam, że są długopisy ze skóry płaszczki!), no i warto się upewnić, czy ktoś nie jest miłośnikiem pisania wyłącznie piórem i to pióro lepiej mu kupić zamiast długopisu :)
napisał/a: paulliina 2014-10-22 11:22
Czemu nie, prezent jak prezent ;) Jeśli osoba, którą chcemy obdarować lubi takie gadżety to warto kupić, jeśli nie to można pomyśleć o czymś innym.
napisał/a: kaylusia 2014-10-28 17:00
Ja wolę jednak bardziej oryginalne prezenty, to że długopis jest z bawolich rogów mnie nie przekonuje... raz ucieszyłam się z długopisu, a raczej z zestawu z Parkera ale jakoś drugi raz nie chciałabym dostać tego typu prezentu. A długopisu ze złota już w ogóle bałabym się używać ;)
napisał/a: smerfetkaaa8 2014-11-04 08:19
Długopis może być dobrym prezentem, ale jeśli wiemy, że ktoś docenia tego typu eleganckie gadżety i będzie z nich korzystać.
napisał/a: fashionnnist 2014-11-07 14:27
Ja też wcześniej nie wiedziałam, że istnieją takie cuda jak długopisy pokryte skórą płaszczki,
ale szukając czegoś fajnego dla męża natknęłam się w Internecie na właśnie podobne produkty.
Sama nie wiem, czy zamawiać, bo z jednej strony mój mąż lubi "oryginalne" prezenty i miałabym
z głowy prezent urodzinowo-świąteczno-mikołajkowy.
Co sądzicie o tych modelach?
Wiem, że drogie ale dla mnie to akurat nie jest problem :) Pozdrawiam i proszę o opinie!



halszkaWu
napisał/a: halszkaWu 2014-11-10 12:48
Jeśli to ma być prezent dla mężczyzny, to wybrałabym pierwszy model. Czarny - bezpieczny, klasyczny, elegancki.
napisał/a: modzajto 2014-11-17 22:02
zależy od obdarowywanej osoby, ja raz dostałam i się nie cieszyłam, bo taki prezent w ogole do mnie nie pasowal : ]
napisał/a: sandflowerr 2015-10-31 12:03
Oczywiście długopisy nadają się na drobne upominki, ale tez moga być stylowym prezentem - najdroższe długopisy świata sprzedają w Nowym Yorku - każdy za 730 tysięcy dolarów.
napisał/a: majka332 2016-06-13 17:18
Czemu nie? Długopis to świetny prezent na każdą okazję. Proszę: http://giftmania.com.pl//c/1521/dlugopisy-z-nadrukiem-wlasna-produkcja.html Każdemu z nas na co dzień przydaje się taki gadżet ;)