Pomysły na weekendowe wypady

napisał/a: rehkasia 2014-09-28 10:11
Gdzie polecacie wyskoczyć na weekend - dwa dni:) Raczej województwo mazowieckie, łódzkie, podlaskie, świętokrzyskie - ogólnie środek i południe Polski?
napisał/a: goska_a1 2014-09-28 18:26
Kazimierz Dolny
Olsztyn
Lublin
Sandomierz
Solina
napisał/a: milenka_24 2014-09-28 19:15
Zalew Chańcza (ale to bardziej na cieplejszą pogodę)
napisał/a: minioka54 2014-12-03 11:46
milenka_24 napisal(a):Zalew Chańcza (ale to bardziej na cieplejszą pogodę)

Potwiedzam!!!Super przygoda nawet dla tych mniej aktywnych spotowo bo mozna a soojnie spedzić tam czas.
napisał/a: danina 2014-12-04 19:16
Chyba wolę morskie oko. Jest przyjemniej :)
napisał/a: marion66 2015-01-12 13:37
a może agencja eventowa która za nas zorganizuje imprezę lub wspólny wyjazd i czas który poświęcimy na szukanie i planowanie przeznaczymy na zabawę i zwiedzanie - warto rozpatrzeć ofertę firmy internationalevent.pl
napisał/a: shee 2015-04-07 11:34
ja na weekend lubię sobie pojechać na spa żeby porządnie się zrelaksować :) przed świętami byłam w Ustce, w hotelu Grand Lubicz i mogę szczerze polecić bo dawno tak nie wypoczęłam. Wszystko na najwyższym poziomie, nowoczesne gabinety i profesjonalny personel. Poza tym hotel jest położony przy samej plaży, więc jak już zrobi się ciepło to można pospacerować. Z samego budynku, zwłaszcza z kawiarni roztaczają się piękne widoki, chyba jako jedyny hotel nad morzem mają obrotową kawiarnię. Polecam :)
napisał/a: malwinka132 2015-04-21 14:52
Może okolice centrum? Fabrykancka Łódź i okolice. Tam jest dużo historii i odpoczynku na łonie natury. Mnie zawsze interesują tanie noclegi w hotelu, których w Łodzi nie brakuje i to nawet w centrum, koło ul. Piotrkowskiej. Polecam :)
napisał/a: daniel-duda 2015-04-25 10:01
Ja raz pojechałem do hotelu w Białobrzegach,tak było fajnie i ciekawie, że co roku wracam tam z rodziną.
napisał/a: luttka 2015-06-23 21:50
świetne sa spływy kajakowe, pontonowe. Ja w zeszłym roku dostałam taki prezent w kotlinie kłodzkiej, ski raft jest bardzo fajnym organizatorem! no i doskonale się bawiłam! teraz wybieram się ze znajomymi będzie super zabawa!
napisał/a: mellea 2015-09-12 10:30
Warto jest podróżować poza sezonami urlopowymi. Czyli jesienią i wiosną.
Polecam góry - nawet te turystyczne kurorty. Jest najzwyczajniej w świecie luźniej.
bertelen
napisał/a: bertelen 2015-09-15 16:51
mellea napisal(a):Warto jest podróżować poza sezonami urlopowymi. Czyli jesienią i wiosną.
Polecam góry - nawet te turystyczne kurorty. Jest najzwyczajniej w świecie luźniej.


Powiem Ci,że ja również zaczęłam w ostatnim czasie doceniać wycieczki poza sezonem.Nie przepadam wypoczywania w tłumie ludzi bo najzwyczajniej w świecie mnie to męczy.Wole wypoczywać w spokojniejszych miejscach.

Bardzo dobrze bawiłam się w zeszłym roku w górach. W tym roku również jedziemy w październiku , konkretnie do Zakopanego. W tym okresie można tam znaleźć bardzo dobre ceny na noclegi.Sami sobie zobaczcie:
http://www.e-wczasy.pl/noclegi,zakopane