Ballin buty, opinie, informacje od Was

napisał/a: sylwusia79 2014-07-09 10:30
Witam wszystkich. Ciekawią mnie wszelkie informacje dotyczące firmy Ballin buty tej marki widziałam już jakiś czas temu ale tak na prawdę nie znam nikogo, kto mógłby mi cokolwiek o nich powiedzieć. Ja sama wiem tyle, że te buty bardzo mi się podobają :) A więc, czy ktoś może miał styczność z marką Ballin? Chodzi mi przede wszystkim o jakość i wytrzymałość.
napisał/a: asixx 2014-07-10 12:44
Jakiś czas temu już o marce ballin czytałam tu na forum albo jakimś innym. Ballin buty robią we Włoszech a wiadomo włoskie buty = najlepsze buty. Sama ich nie posiadam więc niestety nie pomogę. Pozdrawiam.
napisał/a: innamoratta 2014-07-11 12:15
Czy ktoś może rzucić linkiem??
napisał/a: rysica 2014-07-11 18:44
asixx napisal(a):a wiadomo włoskie buty = najlepsze buty


Dzisiaj taka generalizacja już trafna nie jest ale przez takie stereotypy powstają w polsce firmy o nazwie np. bruno banani :P
napisał/a: sylwusia79 2014-07-29 10:58
Devilisme napisal(a):O te Ci chodzi? http://luxusowi.pl/sklep/kat/dzial-damski/buty/?filter_product_brand=76

Tak, dokładnie te. Wpadły mi w oko niebieskie sandałki.
napisał/a: bananovelove 2014-08-21 17:02
asixx napisal(a):Jakiś czas temu już o marce ballin czytałam tu na forum albo jakimś innym. Ballin buty robią we Włoszech a wiadomo włoskie buty = najlepsze buty. Sama ich nie posiadam więc niestety nie pomogę. Pozdrawiam.


Znam tą markę Ballin. buty mają przepięęęękne! Noo a co do włoskich butów to zawsze lepiej poszperać w necie i poznać historię co by się na podróby nie nadziać
napisał/a: gabrijellla 2014-08-27 17:45
Stwierdzam: Ballin buty zdecydowanie są na mojej liście must-have! Te niebieskie na prawdę śliczne
napisał/a: lussi_lil 2014-10-14 12:58
rysica napisal(a):Dzisiaj taka generalizacja już trafna nie jest ale przez takie stereotypy powstają w polsce firmy o nazwie np. bruno banani :P

Hhehehehe to prawda, masakra
napisał/a: asixx 2016-11-09 09:35
Hej! Wiecie może gdzie w Polsce dostanę buty Ballin? Szukam konkretnych sandałków, najlepiej przecenionych więc będę wdzieczna za info :)
napisał/a: bananovelove 2016-11-09 15:36
kojarzę że luxusowi.pl mają jakieś buty ballin ale nie wiem czy akurat te o które Ci chodzi więc najlepiej sobie tam zajrzyj i sprawdź
napisał/a: magdzia1122 2017-02-26 13:36
Via della Spiga ma bardzo duży wybór butów tej marki - https://viadellaspiga.pl/buty/szpilki/projektant-ballin Także myślę że spokojnie sobie znajdziesz coś co Ci sie podoba :)