veet easy wax

cycusdzemka
napisał/a: cycusdzemka 2014-06-26 22:34
Macie, używacie?? Jakieś opinie na ten temat, ewentualnie dobre rady?? Ja dostałam od męża i boję się spróbować :P Tak się zbieram i zbieram, ale trochę boję się bólu.
aniwey
napisał/a: aniwey 2014-06-27 15:29
Ja też się bardzo boję, ale moja kumpela twierdzi, że to REWELACJA. Według niej nie boli tak, jak klasyczny depilator, a od 2 miesięcy nie ma śladu po włosach.
cycusdzemka
napisał/a: cycusdzemka 2014-07-11 07:25
oooo to nawet warto pocierpieć trochę żeby nie mieć problemu na tak długi czas, ja jestem zabiegana i niekiedy trzeba się przygotować na imprezę, albo chociaż dla własnego komfortu wydepilować a czasu brak, a tu dwa miechy bez kłopotu ehhh aż się rozmarzyłam.
napisał/a: gadzina 2014-07-11 09:41
No właśnie mam ochotę się skusić..
to znaczy najpierw pójść do kosmetyczki, neich mi zrobi a potem juz sama..
ale właśnie interesuje mnie jego działanie...
Podgrzewa odpowiednio temperaturę ?? Nakłada duża warstwę ?
cycusdzemka
napisał/a: cycusdzemka 2014-07-18 14:31
Ja oglądałam filmik na YT własnie jak babeczka depiluje sobie nogę tym easy waxem i jak odrywała plaster to miała uśmiech na twarzy, a nogi gładziutkie.
napisał/a: a_grestowa 2014-07-21 11:29
Do mnie najbardziej przemawia skuteczność tego systemu. Już po pierwszym użyciu włosków odrosło znacznie mniej i słabsze. I tendencja ta utrzymuje się z każdym kolejnym stosowaniem. Dla mnie super! :)
napisał/a: janina1916 2014-07-21 11:40
Ja używam żelowego wosku tej samej firmy i powiem szczerze że rewelacja. dzięki temu ze wosk jest ciepły całość nie boli tak jak depilacja zwykłym depilatorem a włoski osrastają słabsze. :) Wosk nie jest tani, ale bardzo wydajny, starcza nawet na pół roku (!) co innego plastry te trzeba czasem dokupić ale ja polecam.
AnnaSun
napisał/a: AnnaSun 2014-07-21 11:48
Nigdy nie używałam, boję sie wosku jak diabli:)
napisał/a: przemyslaw87 2014-07-28 09:18
Moja dziewczyna też używa wosku. Trochę boli, bo widzę to po niej, ale mimo wszystko Ona, no i przede wszystkim ja, jesteśmy później zadowoleni :)
napisał/a: mcgrigor 2014-07-28 10:51
Moja używa żyletek i hmm... Co 3 dni w tygodniu i nie narzekam.
Wosku nie chce, bo koleżanki mówią, że boli...
napisał/a: fashi0n 2014-08-17 23:27
Boli jak nie wiem. Wolę delikatniejsze sposoby, tym bardziej, że taka też jest moja skóra - delikatna. Latwo o podrażnienie albo wrastające włoski... Ciało dobrze znosi Vanity Soft Expert z Bielendy, to jest krem do depilacji i kompres łagodzący. Spoko, włoski nie wrastają, skóra bez zmian :)
chmielka
napisał/a: chmielka 2014-08-18 11:28
Nigdy nie miałam, ale znając Veet to może być skuteczne :)