Zielona kawa-IQGreen

napisał/a: JoannaSam 2014-05-05 10:42
Bardzo interesuje mnie ostatnio temat tabletek z wyciągiem z zielonej kawy.Czytałam ostatnio artykuł o tabletkach IQGreen.A że mam parę kilo do zrzucenia chętnie bym skorzystała z jakiegoś wspomagacza.Na razie znalazłam tylko jedną stronę tylko że tam można jedynie zapisać się na newslettera i czekać za wznowieniem sprzedaży.Mam pytanie czy ktos już z was stosował te tabletki i macie jakieś opinie doświadczenia z ich braniem.
napisał/a: AnkaG 2014-07-02 19:00
Mogę je polecić.To są jedne z niewielu tabletek zawierający tak duży wyciąg z zielonej kawy.Tylko musisz pamiętać że bez diety i ruchu możesz nie uzyskać wymarzonej wagi.
napisał/a: kamilaogin 2015-01-07 17:46
też używałam i efekty były całkiem fajnie, w moim przypadku określiłabym je jako więcej niż zadowalające, zatem mogę je śmiało polecać. Tylko też chciałbym wszystkim używajacym takich tabletek przypomnieć, że przy odchudzaniu wskazana jest dieta i ćwiczenia,a nie tylko same tabletki :p
napisał/a: annieindream 2015-01-21 15:24
Ja dostałam raz od koleżanki tabletki też z wyciągu z zielonej kawy, 'zielona kawa max' i ogólnie działały całkiem nieźle jako wspomagacz do diety i ćwiczeń. Także chyba przekonałam się do tego typu suplementów. Tylko dziewczyny pamiętajcie by tabletki nie zastąpiły wam całkowicie ćwiczeń.
napisał/a: dama56 2015-01-23 14:01
Ja popijałam zieloną kawę IQ Green ale jakoś nie polubiłam jej.
Powiem nawet ,że musiałam się trochę zmuszać.
Nie polecam ale każdy ma swoje smaki, teraz szukam czegoś
innego.
napisał/a: annieindream 2015-01-27 12:12
IQ-Green w ogóle teraz nie jest chyba dostępny w Polsce i trzeba go sprowadzać z zagranicy, w efekcie dość drogo to wszystko wychodzi.
napisał/a: monikawsxb 2015-02-05 13:40
Dlatego polecam wam zieloną kawę max, potwierdzam że zmniejsza łaknienie dzięki czemu odzwyczajasz się od podjadania między posiłkami oraz dodaje energii z rana co pozwala odstawić normalną kawę
napisał/a: kiniella 2015-02-05 16:09
Jak dla mnie tylko tabletki na bazie z zielonej kawy są warte uwagi. Sprawdzony, naturalny skład bez dziwnych substancji jak w innych tego tupu suplach.
napisał/a: koralkowa 2016-07-15 16:30
Według mnie nie powinno się wariować tak na tą zieloną kawę bo nie wiem czy ona jest taka zdrowa i pomaga w odchudzaniu. Według mnie jak kawa to czarna najlepiej ziarnista. Jeżeli nie wiesz gdzie kupować kawę to warto w tym http://www.konesso.pl/ sklepie bo mają rzetelne opisy i zdjęcia, a kawa jest smaczna
napisał/a: kasis77 2016-07-19 20:58
Z tą zieloną kawą to nie do końca wiadomo jak jest, czy pomaga w odchudzaniu czy nie. Na pewno nie zaszkodzi, ma też trochę inny skład niz zwykła, więc może coś jest na rzeczy. Polecam wam też przeczytać fajny artykuł na ten temat na http://ibeauty.pl/zielona-kawa-odchudzanie-hit-mit/ , daje do myślenia :)
napisał/a: truskawa_90 2016-07-24 16:43
Ja używałam zielonej kawy, mi nie pomogła. Jestem na diecie Karolci. Zmieniłam swój styl odżywiania. Po za tym ruch jest bardzo ważny. Schudłam 7 kg :)
napisał/a: bambinella 2016-07-25 09:41
Wiadomo ze takie suplementy to tylko dodatek do zdrowej diety i ćwiczeń ale prawda jest taka ze odpowiednio dobrane mogą swietnie wspomóc cały proces. Sama od pewnego czasu sięgam po : http://www.cvsklep.pl/produkt/Oczyszczanie/Paraprotex_calivita i musze pryznac ze czuje sie po tym o wiele lepiej, moja cera jest o wiele gładsza a metabolizm nie sprawia już tylu problemów co kiedyś. Szczerze polecam.