Mieszkanie bezczynszowe

napisał/a: paulliina 2014-02-26 13:38
Za niedługo będę musiała podjąć decyzję dotyczącą kupna mieszkania. Zastanawiam się nad mieszkaniem o powierzchni 70m kwadratowych w bezczynszowym bloku w nowym budownictwie. W cenie mieszkania jest własny ogródek lub taras, instalacja kominkowa, dodatkowe powierzchnie gospodarcze oraz miejsce postojowe. Czy wiecie może ile wynoszą późniejsze koszty związane z eksploatacją takiego mieszkania? Jakieś remonty bloku itp? Pytam, ponieważ nie wiem czy bardziej opłacalne jest mieszkanie czynszowe czy bezczynszowe. Czy któraś z Was mieszka w mieszkaniu bezczynszowym i mogłaby wyrazić swoją opinię na ten temat? :)
stazzja
napisał/a: stazzja 2014-03-13 15:07
Mieszkania bezczynszowe nie są wcale takie fajne. Jak płacisz czynsz, masz pewność, że w razie jakichś problemów będzie reakcja administracji, a tak jesteś skazana na samą siebie.
napisał/a: GabiGabi2 2014-03-21 20:21
to ja tutaj troche czytałam o mieszkaniach bezczynszowych http://www.ihouse.pl/news/detal/mieszkanie-bezczynszowe-/94/1 ale nie ukrywam że jakoś nie zdecydowałabym się na tego typu rozwiązanie, dla wole jednak jak ktoś jest za coś odpowiedzialny a nie jestem zdana sama na siebie.
napisał/a: Roksana89 2014-07-15 16:18
Sąsiedzi to czasem najsłabszy punkt fajnego mieszkania :)