25 lecie Ślubu Rodziców - co kupić?

napisał/a: kasiulek183 2008-10-19 15:20
Bardzo proszę wszystkich o jakieś pomysły. Moi rodzice w przyszłym roku będą obchodzić 25tą Rocznice Ślubu. Chciałabym im kupić coś orginalnego a jednocześnie praktycznego. Coś z czego będą zadowoleni, co im się przyda. Chciałabym także by prezent kojarzył im się właśnie z tą rocznicą. Mam brata, jeszcze nie pracujemy, ale istnieje możliwość że kupimy prezent razem. Mamy 150 zł przeznaczone na ten cel. Pomóżcie...
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2008-10-19 18:33
Nie wiem.... pomysłów jest wiele. Możecie zlecić wykonanie rzeźby lub obrazu waszego wspólnego zdjęcia, możecie kupić jakiś przedmiot do domu o którym marzą rodzice, możecie ich wysłać na romantyczną kolację i noc poza domem, możecie zrobić album z opisami z ich 25 lal małżeństwa........
Propozycji jest wiele
napisał/a: agnes_joan 2008-10-19 20:17
Ja radziłabym album tak jak pisała o tym Cikitusia89......będzie mnóstwo wspomnień, a to rodzice (moi np) lubią najbardziej...prezent niedrogi, ale za to bardzo oryginalny i dany od serca...a to sie liczy:)
napisał/a: kasiulek183 2008-10-20 11:56
dzięki dziewczyny, ja też myslałam o takim albumie bo to bardzo fajny pomysł, jeszcze mam sporo czasu, ale warto już o tym pomyśleć:)
napisał/a: Jolcia05 2011-05-27 13:50
Ja również jestem zdania, że prezenty praktyczne najczęściej się sprawdzają. Może kupcie rodzicom jakiś sprzęt do kuchni np. blender. Możecie tez pójść w inna stronę i sprezentować im np. cyfrową ramkę na zdjęcia. Jakiś czas temu widziałam taką na magicznaplaneta.pl i bardzo mi się spodobała.
napisał/a: dianam 2011-10-17 13:18
żadnych praktycznych prezentów!!! To okropne:)

Głosuję za albumem - fantastyczną pamiątka na lata. Albo zafundujcie im romantyczną kolację w drogiej restauracji. Na takie rzeczy człowiekowi zawsze samemu żal, a w przypadku jak ktoś mu zafunduje to pójdzie i będzie naprawdę świetnie się bawił:)
napisał/a: karenni 2011-10-18 23:28
Albumy to wyjątkowy prezent - jest wielu artystów którzy zajmują się robieniem pięknych, unikatowych albumów na zamówienie, uwzględniają też osobiste sugestie. Na pierwszą stronę można w takim albumie wpisać wierszowaną historię życia rodziców - spotkałam się parę razy z takimi wierszami (opisuje się charaktery, cechy rodziców, jakies zabawne sytuacje rodzinne itp. ) i potem z tego tworzona jest wierszowana opowieść.
napisał/a: Mariaszara 2011-11-10 22:35
Ja wolałabym dostać jakąś wycieczkę w atrakcyjnym miejscu, np w takim, gdzie wiele lat temu spędziłam wakacje z mężem :)
JimJam
napisał/a: JimJam 2011-11-10 22:54
Ciężko coś wybrać. Jakbym miała dużo pieniędzy to kupiłabym zegarki i wygrawerowała coś na pamiątkę.
napisał/a: CrystalCiTY 2012-04-07 13:15
Proponuję kryształową statuetkę z dwoma serduszkami i dedykacją związaną z 25 latami spędzonymi razem zobacz A może zdjęcie rodziców ze ślubu z datami (ślubu i rocznicy) zobacz albo też inne wykorzystanie tych prezentów :)
wikaG
napisał/a: wikaG 2012-04-20 13:51
O nie.... Co za badziew.... N a25 lecie - najlepszy wyjazd na wakacje, albo chociaz romantyczna kolacja, jak masz mniejszy budżet.
napisał/a: dyt 2014-05-25 19:55
No nie powiedziałabym, że badziew bo jednak nie każdego stać na drogi wyjazd, na wycieczkę ... a taka statuetka stanowi bardzo fajną pamiątkę, a do tego można coś jeszcze dokupić.