Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Wielka Brytania więcej

Czyli miejsce dla Polek mieszkających na wyspach

forum

Białe sukienki więcej

Lubicie je nosić czy uważacie za mało praktyczne?

forum

Masaż erotyczny więcej

Czy są wśród nas zwolenniczki tej formy urozmaicania życia seksualnego?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. Dodano: 19-10-2008, 15:20 #1

25 lecie Ślubu Rodziców - co kupić?

Bardzo proszę wszystkich o jakieś pomysły. Moi rodzice w przyszłym roku będą obchodzić 25tą Rocznice Ślubu. Chciałabym im kupić coś orginalnego a jednocześnie praktycznego. Coś z czego będą zadowoleni, co im się przyda. Chciałabym także by prezent kojarzył im się właśnie z tą rocznicą. Mam brata, jeszcze nie pracujemy, ale istnieje możliwość że kupimy prezent razem. Mamy 150 zł przeznaczone na ten cel. Pomóżcie...

2. Dodano: 19-10-2008, 18:33 #2
    Nie wiem.... pomysłów jest wiele. Możecie zlecić wykonanie rzeźby lub obrazu waszego wspólnego zdjęcia, możecie kupić jakiś przedmiot do domu o którym marzą rodzice, możecie ich wysłać na romantyczną kolację i noc poza domem, możecie zrobić album z opisami z ich 25 lal małżeństwa........
    Propozycji jest wiele

Mój blog z recenzjami książek. ZAPRASZAM

3. Dodano: 19-10-2008, 20:17 #3
    Ja radziłabym album tak jak pisała o tym Cikitusia89......będzie mnóstwo wspomnień, a to rodzice (moi np) lubią najbardziej...prezent niedrogi, ale za to bardzo oryginalny i dany od serca...a to sie liczy

4. Reklama

5. Dodano: 20-10-2008, 11:56 #4
    dzięki dziewczyny, ja też myslałam o takim albumie bo to bardzo fajny pomysł, jeszcze mam sporo czasu, ale warto już o tym pomyśleć

6. Dodano: 27-05-2011, 13:50 #5

Odp: 25 lecie Ślubu Rodziców - co kupić?

Ja również jestem zdania, że prezenty praktyczne najczęściej się sprawdzają. Może kupcie rodzicom jakiś sprzęt do kuchni np. blender. Możecie tez pójść w inna stronę i sprezentować im np. cyfrową ramkę na zdjęcia. Jakiś czas temu widziałam taką na magicznaplaneta.pl i bardzo mi się spodobała.

7. Dodano: 17-10-2011, 13:18 #6

żadnych praktycznych prezentów!!! To okropne

Głosuję za albumem - fantastyczną pamiątka na lata. Albo zafundujcie im romantyczną kolację w drogiej restauracji. Na takie rzeczy człowiekowi zawsze samemu żal, a w przypadku jak ktoś mu zafunduje to pójdzie i będzie naprawdę świetnie się bawił

8. Dodano: 18-10-2011, 23:28 #7

Albumy to wyjątkowy prezent - jest wielu artystów którzy zajmują się robieniem pięknych, unikatowych albumów na zamówienie, uwzględniają też osobiste sugestie. Na pierwszą stronę można w takim albumie wpisać wierszowaną historię życia rodziców - spotkałam się parę razy z takimi wierszami (opisuje się charaktery, cechy rodziców, jakies zabawne sytuacje rodzinne itp. ) i potem z tego tworzona jest wierszowana opowieść.

9. Dodano: 10-11-2011, 22:35 #8

Ja wolałabym dostać jakąś wycieczkę w atrakcyjnym miejscu, np w takim, gdzie wiele lat temu spędziłam wakacje z mężem

10. Dodano: 10-11-2011, 22:54 #9
    Przegląda
    Bydgoszcz

Ciężko coś wybrać. Jakbym miała dużo pieniędzy to kupiłabym zegarki i wygrawerowała coś na pamiątkę.

11. Dodano: 07-04-2012, 13:15 #10

Proponuję kryształową statuetkę z dwoma serduszkami i dedykacją związaną z 25 latami spędzonymi razem zobacz A może zdjęcie rodziców ze ślubu z datami (ślubu i rocznicy) zobacz albo też inne wykorzystanie tych prezentów

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów