Konkurs "Zobacz jaki mam avatar!"

napisał/a: Redakcja3 2008-10-15 17:40
Drogie Użytkowniczki i Użytkownicy,
Zachęcamy Was do wklejania avatarów (takich małych zdjęć w Waszych profilach). Łatwiej będzie się Wam wtedy rozpoznawać, jak również Wasze wypowiedzi będą bardziej kolorowe!

Planujemy nagrodzić 15 osób, których avatary najbardziej spodobają się Redakcyjnemu Jury. Prosimy o posty z krótką prezentacją siebie i oczywiście avatarem. Zabawa będzie trwała do 30 października 2008r. włącznie. Nagrodzone osoby zostaną poinformowane o wygranej na prywatną skrzynkę forumową.

Do wygrania jest 15 zestawów kosmetyków Normativ firmy Dermedic.

Każdy zestaw Normativ zawiera:
- aktywne serum korygujące niedoskonałości
- normalizujący krem matujący
- oczyszczający żel do mycia twarzy

Zobacz w galerii nagrody, które można wygrać!


Życzymy udanej zabawy, koniecznie w miłej atmosferze!

Uwaga! Jury konkursowe będzie brało pod uwagę tylko aktywnych użytkowników naszego forum. Każdy uczestnik konkursu może tylko raz wziąć w nim udział (wkleić jeden swój post).

Pozdrawiamy
Redakcja polki.pl

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Zobacz jaki mam avatar!" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 15 do 30 października 2008r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe Jury złożone z Redakcji serwisu www.polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których avatary najbardziej spodobają się Jury.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 31 października i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród.
5. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 14 listopada 2008r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
6. By wkleić swój avatar trzeba zalogować się na forum. W opcji "Ustawienia" jest funkcja "Edytuj Avatar". Tu właśnie możesz wstawić wybrany przez siebie avatar.
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2008-10-15 18:28
Na moim avatarku jestem Ja z moim ukochanym Misiem. Zdjęcie było robione na moje studniówce.
Krótka prezentacja siebie? Będzie ciężko....
Jestem Ania, pochodzę z małopolski, uwielbiam pisać wiersze, a ostatnio nawet stworzyłam opowiadanie. A jak piszę to wiedzą Ci którzy czytali moje wiersze. Pisanie to moja pasja, moje hobby i moje życie.
ale
napisał/a: ale 2008-10-15 19:10
W avatarze obraz mojego ulubionego malarza Salvadora Dali. Jestem zafascynowa jego dziełami, zaciekawiona jego osobowością i zauroczona miłością do Gali, jego żony, muzy, przyjaciółki i terapeutki.... Na obrazie oczywiście Gala.

A mi samej daleko od jakichkolwiek twórczch przejawów, toteż zachwycam się dziełami innych :) Jestem dwudziestoośmiolatką ze śląska, interesuję się medycyną, literaturą i muzyką. Prywatnie jestem studentką i narzeczoną, wkrótce żoną, a później matką. Pracuję w szpitalu.
napisał/a: Aga_TM 2008-10-15 19:57
Witam wszystkich!
Na avatarze i zdjęciu poniżej mój ukochany synek Piotruś, wokół którego toczy się moje życie już od czternastu miesięcy;) Uwielbiam go fotografować. Dzieci są takie naturalne i beztroskie... Uważam, że jedną z trzech rzeczy jakie nam pozostały z raju, (obok gwiazd i kwiatów) są właśnie oczy dziecka...
Może jeszcze kilka słów o sobie... Na imię mam Agnieszka, pochodzę z centralnej Polski. Absolwentka AE, obecnie kariera zeszła na dalszy plan;) Siedzę w domu, wychowuję dziecko, sprzatam, piorę, gotuję i oczywiście co najmniej sto razy dziennie zaglądam na polki.pl:D

P.S. Droga Redakcjo uważam, że jest to super konkurs, bo poza tym że nasze wypowiedzi stają sie bardziej kolorowe to mamy również możliwość lepiej się poznać.
napisał/a: trzpiot 2008-10-15 20:38
Kochani,

mój avatar to malutki jeżyk. Właśnie takiego podobnego gościa mam w swoim jesiennym ogródku. Wieczorem tupta rytmicznie koło okna, buszując w liściach. Razem ze swoją mamą maszerują przez mój ogródek. Kocham naturę, zwierzęta i to one są moją radością. Jeżyk jest tak malusi, że postanowiłam go Wam powiększyć.

O sobie: Studentka, przebywam obecnie poza granicami kraju. Forum POLKI , zawsze nawiązuje chociażby swoją nazwą do ojczyzny. Moje hobby to pływanie, poznawanie nowych kultur, podróże.

Źródło zdjęcia> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f68e322fc9635dc.html
anetakam0
napisał/a: anetakam0 2008-10-15 20:43
To i ja spróbowałam coś wkleić - od ponad roku hulam po Polkach a avataru nie miałam - oj wstyd :)

Na tym forum pojawiłam się w związku z Córeczką i mój A. jest z Nią związany.

Co porabiam? - obecnie siedzę w domku, ale nie nudzę się wcale - Córcia cały czas (prawie) pochłania

Resztę suwaczkami dopowiem
Pozdrawiam


napisał/a: pinkmause 2008-10-15 21:15
Avatar symbolizuje moje dwie miłości: życie i wyobraźnię, może nawet w odwrotnej kolejności.
Jestem mieszkanką Podkarpacia, absolwentką kilku szkół wyższych o różnych profilach. Także matką, żoną, siostrą. Bardzo cenię swoją prywatność, stąd często jestem oceniana jako chłodna, wyniosła, nieprzystępna. I wcale mi to nie przeszkadza. Prawda jest jednak zupełnie inna. Jestem bowiem niezdyscyplinowaną, żywiołową i zwariowaną osobowością. Tylko trzeba chcieć mnie poznać. Najwyżej cenię sobie mądrość, nienawidzę hipokryzji i banalności. Uwielbiam kontrasty, odmienność, przeciwstawianie się pospolitości. Codziennie pijam gorącą czarną kawę złamaną odrobiną cukru i biorę życie za rogi. Oddaję się swoim pasjom i ciągle szukam nowych ścieżek. Odkrywam i eksperymentuję. Taka jestem. I taką się lubię.

PS. Źródło wykorzystanego zdjęcia: [url]www.ekartka.boo.pl/170_ekartka_roza.html[/url]
pchelka
napisał/a: pchelka 2008-10-15 21:50
mój avatar przypomina mi o pięknych chwilach spędzonych z moją rodziną w małej mazurskiej mieścinie :D tatko niestety musiał stanąć po drugiej stronie obiektywu, ale mamy GO w naszych serduszkach :)
napisał/a: izabela_kubiak 2008-10-15 22:45
Mój avatar to rączka melego dziecka z usmiechem... symbolizuje ten obrazek radosc dziecka. Ta dlon z radosna minka powinna kazdemu przypominac o usmiechu kazdego dnia oraz o niesamowitym szczesciu jakie daja nam male dzieci. Badzmy choc przez chwile dziecmi z kolorowymi pomyslami:)
Ręka jest to symbol rowniez: zgody, pomocy... to na forum piszemy o problemach oczekujac wlasnie wsparcia i pomocnej dłoni pocieszenia. Avatar ten jest trafnym obrazem mojej osoby oraz idealna ikonka forumowa:)

Na imie mam Iza, optymistycznie - czasem az niepoprawnie podchodze do zycia. Mieszkam w Wielkopolsce, wychowuje z mezem malego, radosnego szkraba. Od kiedy pojawil sie na tym swiecie przypominaja mi sie beztroskie chwile z dziecinstwa.
Moje pasje to: muzyke, taniec, fotografowanie oraz jak jedna z poprzedniczek pisanie wierszy. Juz w wieku szkolnym marzylam o spelnionej, pieknej milosci...i jak w cudnym snie, wszystko sie spelnilo, moze dlatego czasem tak beztrosko patrze na swiat. Swoja radoscia i szczesciem chcialabym zarazic najchetniej caly wszechswiat... usmiech to moje drugie imie.
elinea31
napisał/a: elinea31 2008-10-15 23:49
Mój avatar to buźka mojego 2-letniego synka, bardzo go kocham i jest moim kochanym aniołkiem i całym światem, więc czemu go nie pokazać innym....Ja jestem osobą szczerą i takie cechy osobowości cenię sobie również u innych
osób.:) Nie lubię przemocy, obłudy, kłamstwa, i nie dotrzymanych obietnic.
Mam swoje marzenia i cele w życiu, chyba jak każdy, myślę że zrealizuję wszystkie moje marzenia-przynajmniej taki mam cel w życiu.....
napisał/a: justynaXsanko 2008-10-16 09:06
Witam.
Mój avatar to buźka mojej córeczki Kingi.Wstyd się przyznać ale dopiero nie dawno odkryłam jak avator można zrobić. Jest to więc pierwsze moje dzieło, może troszkę ponure i szare ale takie są początki kariery w TV!:D

Jestem Justyna, mieszkam w Poznaniu obecnie całymi dniami przesiaduję w domku bo jestem na L4 ( złamana noga). ponieważ nie jestem typem samotnika i ciągnę do ludzi, a zamknięcie w 4 ścianach to koszmar więc cieszę się że odkryłam to forum i mogę miło spędzać czas.
Lubię ...kwiaty doniczkowe.

Droga Redakcjo świetny pomysł na taki konkurs.
napisał/a: kicia11 2008-10-16 09:39
Mój Avatar jaki jest sami widzicie. Przedstawia moją miłość do G. G to cudowny mężczyzna, ten typ, który już wymarł, ja dorwałam ostatniego. Jest radością mojego życia, moim najbliższym przyjacielem, moim kochankiem, moim partnerem do życia. Jak widzicie podnieca mnie wszędzie, nie potrafię przejść koło niego obojętnie...
A ja mam lat 27, mieszkam sobie gdzieś gdzie na wzgórzu jest piękny zamek, a w okolicach mam mnóstwo jezior i lasów, więc przyroda towarzyszy mi wszędzie. Spełniam się zawodowo, żyję zgodnie z moimi zasadami. Jestem szczęśliwa i uśmiecham się codziennie...