Woda ze smakiem dla wybrednych dzieci..

napisał/a: Koraliczka 2008-10-13 21:34
Nie myślicie że to świetny pomysł?? Moja koleżanka mi odradza takie wody ale sama je pije, są smaczne, szczególnie te truskawkowe i cytrynowe, wiec czemu nie dawać takich dzieciom?
napisał/a: sylwiam35 2008-10-13 21:41
Przeczytaj skład.:D
napisał/a: Koraliczka 2008-10-14 19:08
No rozumiem...moze mają troche sztucznych dodatkow ale czy nie jest to lepsze niz np cola albo jakis inne kolorowe wody gazowane?? Mysle ze mają też troche wartosci...tylko zastanawia mnie dlaczego jesli sa z dodatkiem soku są wcią przezroczyste.....moze gdyby były lekko zabarwione to byłoby to bardziej wiarygodne...
napisał/a: aniap1 2008-10-14 21:11
tam jest sama chemia. nie lepiej rozrobic sok z woda i dac dziecku ?.. sa nestle takie wody dla dzieci w takich małych butelkach .. ale nie wiem jaki skład maja
napisał/a: Aneta10010 2008-10-15 19:56
Lepiej dać mineralną z wyciśniętym sokiem z cytryny.
napisał/a: AgaXmama6 2008-10-26 20:28
Bo nie ma po co dawać dziecku sztucznych napojów, kiedy można podać zwykłą wodę, domowy kompot albo bobofruta
napisał/a: Aniinka 2008-11-18 11:48
moja uwielbia wodę którą sama piję- miętową cisowiankę, nie zawiera żadnych badziewi, tylko woda mineralna+naturalny aromat miętowy, co do wód truskawkowych czy cytrynowych, sama ich nie piję więc na pewno nie dałabym ich dziecku
napisał/a: baret 2008-11-25 18:57
nie rozumiem - po co?
wg mnie wystarczy zwykła woda. Po co kombinować?
warto pamiętać ze im więcej tego E-czegośtam tym więcej chemii. A później dziwimy się ze dzieci maja alergie.
napisał/a: pelagros 2008-12-18 22:06
ja podaję wodę gerbera. czasem robie na niej herbatki instant ale zauważyła że wtedy mały wypija do ostatniej kropli ile bym nie dała i ulewa przez nstepne 2 godz. wiec podaje samą wodę która pije bez problemu ale tylko dopóki nie zaspokoji pragnienia. wód smakowych nie mam zamiaru mu podawać bo za łatwo mogę sama zrobic w domu sok.
napisał/a: AgaXmama6 2008-12-19 00:43
Herbatki granulowane mają sporo cukru, przynajmniej te które ja znam. Ja to już wolę cukier z owoców w sokach, bobo frutach itd.
A tak a propos E i tym podobnych, to niedawno czytałam na onecie jakiś artykuł, w którym przekonywano, że nadmiar E powoduje u dzieci agresję. Tylko nie wiem ile to jest nadmiar...
napisał/a: POZIOMA 2008-12-19 01:26
Ja malemu dziecku takiej wody nie dawalam jesli juz to kupowalam syropki malinowe lub truskawkowe z herbapolu lub lowicza i rozcienczalam zeby smak tylko byl.... badz marchewkowe.
napisał/a: rs_game_com 2009-03-16 03:03
seo, seo, seo, seo, seo