Ona waga On rak

napisał/a: izabelle21 2008-10-08 12:01
Witam Kochani... :D Proszę o pomoc w sprawie informacji na temat tej wydawałoby się z pozoru nie pasującej do siebie pary... Dodam jeszcze, że mój mężczyzna urodził się 28.06.83r , zaś ja 24.09.88r . Wiem, że sprawdzenie horoskopu miłosnego i dopasowania tej pary nie byłoby trudne i że sprawdzenie wystarczyłoby w horoskopie partnerskim... Ale mnie nie interesują suche poglądy wróżki lecz konkretne przykłady z życia wzięte.. Tak więc jeśli jesteście którymś z tych znaków lub tworzycie taką właśnie parę gorąco prosiłabym o wypowiedź i opis perypetii tej pary...
napisał/a: marta344 2011-07-25 11:42
Ja jestem w takim związku, ale to ja jestem rakiem a mój mąż wagą. Od 23 lat jesteśmy szczęśliwym choć trochę zwariowanym małżeństwem. Ludzie, którzy nas znali przed ślubem (choć nie wiedzieli spod jakich znaków jesteśmy) nie wróżyli nam przyszłości. Słyszeliśmy, że jesteśmy jak ogień i woda oraz że się to się na pewno nie uda. Teraz wiem, że nie ma lepszego połączenia. Uczymy się od siebie spokoju i szaleństwa. Idealnie się uzupełniamy. ;)
napisał/a: Sylwia222 2011-10-28 15:42
EEEE trudno mi powiedzieć może zobacz położenie Marsa i Saturna
mlecznasabi
napisał/a: mlecznasabi 2012-03-26 18:20
a ja powiem tak moja znajoma jest wagą a jej pierwszy partner - rak, drugi - rak.. i z żadnym jej nie wyszło... I też wierzyła ze to wina przepowiedni... ale jej trzeci facet to - rak... i mają dwójke dzieci on i ona sa szczęśliwi.. :)
napisał/a: oko1wita 2012-04-19 17:52
Tak, ja wierzę w horoskopy, ale nie te które znajdują się w zwykłych gazetach czy w internecie. To są masowe działania dla wszystkich. Pierwotnie horoskop sporządzało się nie w pośpiechu a na podstawie konkretnych wyliczeń matematycznych. Jeden horoskop sporządzało się nawet kilka miesięcy. Niestety teraz każdy chce mieć wszystko, na teraz i za darmo. Takiego niestety horoskopu nie da się zrobić :(
napisał/a: karolinaa-a 2012-05-01 23:45
Ja zaglądam do horoskopów partnerskich na stronie http://bralloso.com/kosmos/index.php fajnie jest się coś więcej dowiedzieć na temat związku z takich stron
napisał/a: trycja13 2012-06-09 20:39
nie wiem jak zkobieta waga ale facet rak to porazka ;(
napisał/a: PaniNikt 2014-05-06 10:16
Nie polecam takiego związku. Ja waga mój mąż rak: jesteśmy 6 lat po ślubie a znamy od 10, nie mamy dzieci. Ostatnio zaczęłam się interesować horoskopami i znakami zodiaku i wyczytałam takie oto stwierdzenie: "Waga i Rak:
Rak może być przesadnie krytyczny i niewyrozumiały, szczególnie jeśli chodzi o ekstrawagancje Wagi. Niewiele tu wspólnych cech. Emocjonalna płytkość i niestabilność Wagi może zaszokować niezwykle uczuciowego, ufnego Raka. Romans tak, małżeństwo to raczej bolesne doświadczenie."
I to jest podsumowanie mojego związku z rakiem : małżeństwo to bolesne doświadczenie. :(

Nie chce krytykować i demonizować mojego męża, bo nie jest złym człowiekiem i na pewno dla innej kobiety byłby dobrym mężem (tak samo jak mogłabym się spełniać pod opieką innego mężczyzny). Po prostu się nie dobraliśmy...... :(
napisał/a: barteezz19 2015-03-26 12:39
Nie wszystkie horoskopy się sprawdzają. Jedna para będzie żyła ze sobą wiele lat, a inny związek nie przetrwa długo. Dlatego uważam, ze nie trzeba się sugerować horoskopami.
napisał/a: Piotrek40 2017-11-24 22:12
ja próbowałem dwa razy. pierwszy raz jej wina, drugi raz moja :(
Co do zasady to polecam horoskopy - nawet jeśli sprawdzają się w 40% to i tak zawsze jest to jakiś plus, bowiem 40% sytuacji kłopotliwych można uniknąć. A tak na marginesie - co myślicie o tej stronie https://horoskop.media.pl/