Konkurs "Zapach ze snów"!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2008-10-06 12:56
Zapraszamy wszystkie użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy!

Zapach kosmetyku może być jego największym atutem! Napisz, jak powinien pachnieć Twój wyśniony balsam do ciała! Odpowiedź zamieść na forum polki.pl.

Do wygrania 7 zestawów kosmetyków firmy Taberna Saponaria!

Każdy zestaw zawiera:
- masło do ciała ylang
- krem do rąk Oliwa z oliwek
- woreczek zapachowy do szafy paczula


Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 6 do 20 października 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu www.polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 20 października i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 3 listopada 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!

UWAGA! Zakończyliśmy konkurs "Zapach ze snów"! Oto laureatki:

1. Ordalia
2. marilyn27
3. Kamilla1990
4. pinkmause
5. GosiaInuszka
6. biedroneczka4
7. Kasiołek

Serdecznie gratulujemy!
napisał/a: kozionka 2008-10-06 13:25
Zapach balsamu do ciała powinien kojarzyć się z czymś lekkim, letnim, miłym. Preferuję balsamy owocowe np.Malinowe o konsytencji łatwej do rozprowadzenia.
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2008-10-06 13:35
A ja bardzo bym chciała aby taki balsam miał zapach chwil z mojego dzieciństwa. Czasem zapach tego jak babcia gotowała różne dania, czasem zapach wycieczek do lasu na które chodziłam z dziadkiem, a czasem zapach zabawy jakie miałam z koleżankami. Wówczas mogłabym się naprawdę odprężyć, odpocząć i delektować chwilą.
mariwanna
napisał/a: mariwanna 2008-10-06 13:51
Balsam do ciała z moich snów ma zapach kwiatów czerwonej i białej róży, frezji. Świeży, delikatny, lekki, bardzo kobiecy, niepowtarzalny. Ten zapach nie daje spokoju - intryguje, przyciąga. Zmienia się, rozkwita jak róże, nie pozwalając zapomnieć o sobie. Noszę go na skórze, noszę go w nawet sobie - nie sposób od niego się wyzwoilić. Nie jest to zapach dla wszystkich - wyczuwa go mój Ukochany, gdy całuje moje ramiona. Ten zapach pobudza wszystkie zmysły, dając słodkie uniesienie. Moja skóra lubi się nim otulać... Czuje go, śnię o nim....
napisał/a: mama_pati 2008-10-06 14:11
Mój wymarzony balsam do ciała powinien pachnieć jak mój mężczyzna, po to bym zawsze mogła czuć, że jest blisko mnie.
napisał/a: tomasam 2008-10-06 14:38
PRODUKT: "Wyśniony balsam do ciała"

SKŁAD: odrobina wanilii i szczypta cynamonu

DZIAŁANIE: Delikatny, o aksamitnej konsystencji balsam doskonale nawilża skórę. Słodka nuta wanilii koi zmysły a kuszący zapach cynamonu przywodzi na myśl kawałek pysznej szarlotki z okresu dzieciństwa.
napisał/a: ewe0005 2008-10-06 15:15
Mój wymarzony balsam powinien pachnieć tak jak moja maleńka córeczka, nie ma nic piękniejszego niż zapach dziecka. Mniam, jak bym miała taki balsam to chyba bym go jadła:)
napisał/a: Aga_TM 2008-10-06 15:24
Zamykam oczy... czuję się jak ptak - wznosze ponad głowami ludzi, ponad drzewami... staję sie chmurką na nieba błękicie, odlatuje.... teraz jestem liściem falującym na wietrze, opadam znów na ziemię... otwieram oczy i...
...takie doznania zapewnia mi mój ulubiony balsam o zapachu zielonej herbaty... powrót do natury.... to jest to!!!
napisał/a: Vanilia82 2008-10-06 15:25
A mnie marzy się balsam o zapachu wolności ,muśnięty erotyzmem,z delikatną nutką pikanterii...
napisał/a: MalaTerrorystka 2008-10-06 15:50
Wyśniony balsam do ciała - produkt, który wnika w każdy por mojej skóry... Który wchodzi ze mną w bardzo, bardzo intymny kontakt... Daje odprężenie, koi, nawilża, relaksuje, ale też pobudza zmysły... Nie jest mozliwe, by pachniał moim Ukochanym, bo Jego zapachu nie da się zamknać w butelce... Nie da się nawet opisać... Nie może też pachnieć moim Rodzinnym domem - jego ciepłem, spokojem i radością... Bo to zapach nie do opisania i zmaterializowania... Nie może pachnieć szczęściem, miłością... Ale może pachnieć opium i drzewem sandałowym - luksusem, tajemnicą, erotyzmem i dekadencją... Właśnie te zapachy sprawiłyby, że codzienne, mozolne wcieranie balsamu stałoby się rytuałem, któremu poświęcałabym nawet ostatnią minutę wolnego czasu... Owy zapach balsamu unosiłby się po całym pokoju, opadał na kazdy przemiot i otulał go swoim pieknem... Pachniałaby moja pościel, ubrania, moje sny... Drzewo sandałowe działa relaksująco... Opium pobudzająco... Kładąc się spać - byłabym zrelaksowana, ukojona, przyjemnie zmęczona... Wstając zaś rano - pobudzona zapachem opium - byłabym gotowa stawić czoła wszystkim przeciwnościom losu... A nutka kultury wschodu, jaką kryją w sobie oba te zapachy sprawiłaby, że każdy mój dzień i każda noc byłaby czymś wyjątkowym - imaginacyjną podróż w cudowną krainę orientu...
napisał/a: leniutka 2008-10-06 16:36
Zapach balsamu powinien dawać mi uczucie odprężenia po całym dniu i poprawiać mój nastrój. Szczególnie teraz - jesienią, kiedy tak bardzo potrzebujemy dobrego samopoczucia, bo depresja czyha w kącie. A co lepiej niż dobra dawka przepysznie pachnącej czekolady w każdej postaci tak skutecznie poprawia każdemu humor??
Mój wyśniony zapach smakowicie więc pachnie czekalodą...
Jej apetyczny aromat daje mi uczucie odprężenia i szczęścia...
To moja słodka słodka uczta bez wyrzutów sumienia że utyję;)
Zamykam oczy a słodki aromat sprawia że odpływam....
napisał/a: leniutka 2008-10-06 16:39
Zapach balsamu powinien dawać mi uczucie odprężenia po całym dniu i poprawiać mój nastrój. Zwłaszcza teraz, kiedy tak bardzo potrzebujemy dobrego samopoczucia, bo jesienna depresja czyha w kącie. A co lepiej niż dobra dawka przepysznie pachnącej czekolady w każdej postaci tak skutecznie poprawia każdemu humor?
Mój wyśniony zapach smakowicie więc pachnie czekoladą...
Jej apetyczny aromat daje mi uczucie odprężenia i szczęścia...
To moja słodka słodka uczta bez wyrzutów sumienia że utyję;)
Zamykam oczy a słodki aromat sprawia że odpływam....