pięty

napisał/a: kasia25s 2008-09-22 12:34
co robic z pękającymi piętami?
napisał/a: sylwiapXori 2008-09-22 21:48
na pewno trzeba stosować kremy, np. w Oriflame są takie w aktualnym katalogu np.
"Heel Relief Cream-Krem wygładzający pięty Specjalista przynoszący ulgę suchym, popękanym piętom. Jego wyjątkowa formuła na bazie mocznika, wzbogacona masłem shea i prowitaminą B5, służy intensywnemu nawilżeniu, by zmiękczyć i wygładzić suchą, twardą i zrogowaciałą skórę na piętach"
, sama posiadam, w dodatku są też czasem w ofercie takie skarpetki bawełniane- wówczas krem lepiej wsiąka w stopy.

A oprócz tego to oczywiście wygodne buty


http://my.oriflame.pl/oriflamesp

na tej stronie można obejrzeć w linku obejrzyj katalog
napisał/a: tasiuncia 2008-09-22 22:16
Polecam regularnie scierac pumeksikiem,i rewelacyjny kremik SCHOOL.
napisał/a: kasia25s 2008-09-23 09:18
Dziękuje Wam bardzo za pomoc
napisał/a: janet9 2008-09-23 18:37
tasiuncia napisal(a):Polecam regularnie scierac pumeksikiem,i rewelacyjny kremik SCHOOL.


pumeksem nie powinno się ścierac, wtedy pięty bardzo szybko twardnieją i robią się szorstkie.
najlepiej jest stosowac peeling do stóp a po nim krem
napisał/a: maXruda 2008-09-23 23:40
janet napisal(a):pumeksem nie powinno się ścierac, wtedy pięty bardzo szybko twardnieją i robią się szorstkie.
najlepiej jest stosowac peeling do stóp a po nim krem


Zamiast pumeksu lepiej używać delikatnej targi lub właśnie peelingu a potem obowiązkowo krem - na noc można nałożyć więcej kremu i założyć na stópki cienkie bawełniane skarpetki.
napisał/a: tasiuncia 2008-09-24 12:14
janet napisal(a):pumeksem nie powinno się ścierac, wtedy pięty bardzo szybko twardnieją i robią się szorstkie.
najlepiej jest stosowac peeling do stóp a po nim krem[/QUOW



W takim wypadku musi to byc zalezne od stop o moze nieumiejetnego scierania,,bo ja od lat dbam w ten sposob,i jeszcze nie pojawilo sie stwardnienie ani szorstkosc,wrecz przeciwnie.
napisał/a: nieves123 2008-10-03 13:07
jest tez taki krem w aptece, teraz nie pamietam jak sie nazywa ale jak sie powie ze na popekane to wiedza o co chodzi. to jest o wiele lepsze na popekane piety niz te wszystkie kremy co w kosmetycznym sprzedaja
napisał/a: janet9 2008-10-04 16:22
widocznie to kwestia rodzaju stóp
napisał/a: polciaN 2008-10-07 10:55
jakby były wakacje mozna by było pochodzic boso po plazy
napisał/a: arronia 2008-10-11 21:02
Dla moich pięt wakacje są najgorsze... Sandały, chodzenie boso - pięty wysychają, pękają. Nawet jeśli pumeks/tarka nie są idealnym rozwiązaniem, u mnie bez tego ani rusz. I natłuszczanie. Dopiero niedawno ktoś mi powiedział o dobroczynnym wpływie kremów z mocznikiem, będę musiała sprawdzić jak to się spisuje.
napisał/a: e412382aebddc168752e16cfc580b5d87b4ca261 2008-10-16 11:46
A ja ścieram pumeksem i potem takim czymś wygładzającym, co jest z drugiej strony mojego pumeksu. Peelingu też używam, ale wykorzystuję do ciała. Po prostu jak robię sobie peeling na ciało, to stopy też masuję :) i one to lubią. A smaruję kremem firmy Dax Cosmetics z miętą - dla mnie nawilżanie i relaks w jednym. No i pięty się nie przesuszają :)