seks z brzydką kobietą

napisał/a: magmie 2008-09-16 16:44
Miałam romans z facetem przez 5 lat.Nie było żadnych obietnic,żadnych deklaracji,tylko seks.Nigdy nie mówił mi czy się mu podobam,nie pytał co do niego czuję itp.Jak myślicie- kochałby się ze mną gdybym go nie pociągała fizycznie?
napisał/a: jolkaXp 2008-09-16 17:42
chyba nie...to bez sensu, chociaż z drugiej strony znam łajdaków (i zarazem moich dobrych kolegów), którzy pójdą z każdą....dodaj na pasku swoją fotkę, a sądzę, że od adoratorów się nie opędzisz....:)
napisał/a: janet9 2008-09-16 18:05
widocznie jemu zależało tylko na seksie. Nie mówił tobie że się mu podobasz pewnie dlatego że nie chciał żebyś sobie robiła jakieś nadzieje, wolał seks bez zobowiązań
exelka
napisał/a: exelka 2008-09-16 18:58
Ja to myśle, ze tu troche role odgrywa charakter faceta, z którym miałaś romans..
Są tacy, którzy do 40 roku zycia chcą pozostać łowcami przygód a przy okazji lokować swój tyłeczek tam, gdzie im wygodnie bez zobowiązań..
Są też tacy jak to Jolka P. wspomniała "łajdacy"- którym wszystko jedno byle popchnąc dla rozładowania napiecia seksualnego..
Ty juz wiesz najlepiej, 5 lat z pewnością nasuwa Ci przypuszczalny obraz tego mężczyzny.
napisał/a: pereXka4 2008-09-17 09:03
Ja też zaliczyłabym tego faceta do tak zwanych "łajdaków", też znam takich i podobnie jak u Jolki P. są oni moimi dobrymi znajomymi.
napisał/a: katharina22 2008-09-22 23:19
Ja nie wiem jak bylo w twoim wypadku, ale tez moge niestety "pochwalic" sie ze znam takiego faceta, ze nie ważne z kim, byle zaliczyc. Nie wazne ile ma lat, jak wyglada itd. Takich facetow powinno sie wybic, ale jedyne co mnie pociesza, to to ze trafi na laske, ktora tak samo potraktuje jego. Zaliczy i dowidzenia....
napisał/a: gorgi 2008-09-22 23:25
na pewno łajdak bez dwóch zdań,nie warto o NIM pisac
napisał/a: ineska6 2008-09-22 23:40
magmie napisal(a):Miałam romans z facetem przez 5 lat.Nie było żadnych obietnic,żadnych deklaracji,tylko seks.Nigdy nie mówił mi czy się mu podobam,nie pytał co do niego czuję itp.Jak myślicie- kochałby się ze mną gdybym go nie pociągała fizycznie?


Absolutnie nie przez 5 lat ! Musiałaś go bardzo pociągać fizycznie. BARDZO. Tak z desperacji to można z brzydką, ale raz, czy dwa razy....tak sądzę, ale nie tyle lat...W końcu 5 lat to kawał czasu. Ale, że Ty wytrzymałaś tyle czasu bez żadnych słów. Hmmmm.... Choćby cienia komplementu ? Musisz mieć jakieś kompleksy. Pewnie nieuzasadnione. A ten facet to był palant.
Więcej wiary w siebie !
napisał/a: anaa82 2008-09-23 15:22
Dokladnie to samo chcialam napisac co Ineska. Jak można wogole miec romans, sex bez zobowiązań przez 5 lat?! Przez 5 lat to ja bym sie i to zwierzaczka przywiązała i pokochała a co dopiero faceta z którym bym tyle była :) Dlaczego nie mogliście stworzyc normalnego zwiazku? Chyba że był żonaty? Dla mnie troche to dziwne, bo skoro facet nie szuka stałego związku, to zmienia partnerki, a z Tobą aż 5 lat, tak bez zobowiązań. Jak Ty na to mogłas pójść?
I nie pisz w temacie "sex z brzydką kobietą", bo napewno tak nie jest :) Znajdz sobie faceta który Cie pokocha a nie który traktuje Cie jako upust napiecia seksualnego.
napisał/a: ineska6 2008-10-04 20:00
Magmie, musisz zaakceptowac siebie. Na pewno nie jeteś brzydka. Cóż za zaniżona samoocena. Kochana, zacznij z tym walczyć. Musisz być naprawdę pociągająca, skoro facet był z Tobą przez 5 lat....nawet jeśli łączył Was tylko seks...
Pozdrawiam:)
I odezwij się:)
napisał/a: hajny22 2008-10-04 21:09
ineska , sorry ale nic nowego nie mogę dodać , poza tym że też nie rozumie jak można być dla kogoś pogotowiem seksualnym przez PIĘĆ lat. I na pewno musiała go pociągać , podniecać . Ale może ktoś (ten facet ) myśli innymi kategoriami .
napisał/a: hajny22 2008-10-04 21:13
A Ty magmie czy niczego nie oczekiwałaś ? O nic nie pytałaś ? PRZEZ PIĘĆ LAT !!!