Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Czy 30-latka może znaleźć miłość życia? więcej

Czy w tym wieku można zakochać się po raz pierwszy?

forum

Laptop dla dziecka więcej

Jaki komputer kupić uczniowi? Które funkcje są niezbędne?

forum

Czy słuchacie disco polo? więcej

Przyznajcie się: lubicie się czasem pobawić przy rytmach tej muzyki?

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. Dodano: 16-09-2008, 16:44 #1

seks z brzydką kobietą

Miałam romans z facetem przez 5 lat.Nie było żadnych obietnic,żadnych deklaracji,tylko seks.Nigdy nie mówił mi czy się mu podobam,nie pytał co do niego czuję itp.Jak myślicie- kochałby się ze mną gdybym go nie pociągała fizycznie?

2. Dodano: 16-09-2008, 17:42 #2
    chyba nie...to bez sensu, chociaż z drugiej strony znam łajdaków (i zarazem moich dobrych kolegów), którzy pójdą z każdą....dodaj na pasku swoją fotkę, a sądzę, że od adoratorów się nie opędzisz....

3. Dodano: 16-09-2008, 18:05 #3
    widocznie jemu zależało tylko na seksie. Nie mówił tobie że się mu podobasz pewnie dlatego że nie chciał żebyś sobie robiła jakieś nadzieje, wolał seks bez zobowiązań

4. Reklama

5. Dodano: 16-09-2008, 18:58 #4
    Ja to myśle, ze tu troche role odgrywa charakter faceta, z którym miałaś romans..
    Są tacy, którzy do 40 roku zycia chcą pozostać łowcami przygód a przy okazji lokować swój tyłeczek tam, gdzie im wygodnie bez zobowiązań..
    Są też tacy jak to Jolka P. wspomniała "łajdacy"- którym wszystko jedno byle popchnąc dla rozładowania napiecia seksualnego..
    Ty juz wiesz najlepiej, 5 lat z pewnością nasuwa Ci przypuszczalny obraz tego mężczyzny.

6. Dodano: 17-09-2008, 09:03 #5
    Ja też zaliczyłabym tego faceta do tak zwanych "łajdaków", też znam takich i podobnie jak u Jolki P. są oni moimi dobrymi znajomymi.
    " Tak zwane przypadkowe spotkanie może być cudem niewidzialnych Rąk. Nieraz niby przypadkiem spotykają się za sobą ludzie najbardziej dalecy od siebie, niespokrewnieni ze sobą - i ci spotykający się, najbardziej dalecy ludzie mogą stać się najbliższymi sobie w małżeństwie" [ ks. Jan Twardowski]

7. Dodano: 22-09-2008, 23:19 #6
    Ja nie wiem jak bylo w twoim wypadku, ale tez moge niestety "pochwalic" sie ze znam takiego faceta, ze nie ważne z kim, byle zaliczyc. Nie wazne ile ma lat, jak wyglada itd. Takich facetow powinno sie wybic, ale jedyne co mnie pociesza, to to ze trafi na laske, ktora tak samo potraktuje jego. Zaliczy i dowidzenia....

8. Dodano: 22-09-2008, 23:25 #7
    Przegląda
    w dużym mieście,gdzie wielka anonimowośc

Thumbs down

na pewno łajdak bez dwóch zdań,nie warto o NIM pisac

9. Dodano: 23-09-2008, 15:22 #8
    Dokladnie to samo chcialam napisac co Ineska. Jak można wogole miec romans, sex bez zobowiązań przez 5 lat?! Przez 5 lat to ja bym sie i to zwierzaczka przywiązała i pokochała a co dopiero faceta z którym bym tyle była Dlaczego nie mogliście stworzyc normalnego zwiazku? Chyba że był żonaty? Dla mnie troche to dziwne, bo skoro facet nie szuka stałego związku, to zmienia partnerki, a z Tobą aż 5 lat, tak bez zobowiązań. Jak Ty na to mogłas pójść?
    I nie pisz w temacie "sex z brzydką kobietą", bo napewno tak nie jest Znajdz sobie faceta który Cie pokocha a nie który traktuje Cie jako upust napiecia seksualnego.

10. Dodano: 04-10-2008, 21:09 #9
    ineska , sorry ale nic nowego nie mogę dodać , poza tym że też nie rozumie jak można być dla kogoś pogotowiem seksualnym przez PIĘĆ lat. I na pewno musiała go pociągać , podniecać . Ale może ktoś (ten facet ) myśli innymi kategoriami .
    Ostatnio edytowane przez hajny22 ; 04-10-2008 o 21:16

11. Dodano: 04-10-2008, 21:13 #10
    A Ty magmie czy niczego nie oczekiwałaś ? O nic nie pytałaś ? PRZEZ PIĘĆ LAT !!!

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów