Miłosne przeznaczenie

Kamee
napisał/a: Kamee 2008-09-15 11:48
Wierzycie w nie? Moja historia imojego faceta wydaje się jak zapisana w gwiazdach! Do naszego związku doprowadził splot prostych przypadków, np. wyjątkowo poszłam na imprezę, na które nigdy nie chodzę, przypadkowo spotkaliśmy się na ulicy kiedy oboje mieliśmy być gdzie indziej, przypadkowo spotkałam go w pracy, bo on zastępował chorego kolege, inaczej nigdy tu nie przyszedł.

Myślicie, że gdybym nie poznała go na tej imprezie to los dążyłby do tego by nas ze sobą poznać w inny sposób? Że przed przeznaczeniem nie można uciec? Miewacie wrażenie że waszym życiem kieruje odgórna siła?????
napisał/a: schIZA 2008-09-15 11:55
Uważam, że jeśli na prawdę jesteście dla siebie stworzeni to los wcześniej czy póżniej, nawet i za 30 lat was do siebie przyciągnie. Jesteśmy jak marionetki. Możesz go wybrać albo nie, ale jeśli ty i on powinniście być razem to gwiazdy będą zawsze krzyżować ze soba wasze losy, dając wam kolejne szansy na bycie razem.
miny_niny
napisał/a: miny_niny 2008-09-17 10:04
Trudno jest odróżnić czysty przypadek od przeznaczenia. Widziałyście film "igraszki losu"? Tam cały świat jakby zmierzał do ich powtórnego spotkania, przypominał im sobie nawzajem. Ja wierzę w takie "igraszki losu".
napisał/a: Alusia25 2008-09-17 14:26
Jeżeli chcecie dziewczyny przeczytac moją historię to zaglądnijcie na "związki" - "Przeznaczenie" :)
napisał/a: kochajXca11 2008-09-18 08:36
chciałabym aby było i ze mna tak.....chciałabym uwierzyć w przeznaczenie:D
miny_niny
napisał/a: miny_niny 2008-09-22 12:01
Kochająca ono istnieje! Wystarczy się trochę roejrzeć, przeanalizowac kilka rzeczy i sama odkryjesz, że to prawda, a nie tylko siła wiary!:)
zywia
napisał/a: zywia 2009-08-23 12:46
nic nie dzieje się bez przypadku, wszystko jest gdzieś zapisane, ułożone i to tylko kwestia czasu, żeby odpowiednie nitki zaczęły się ze sobą plątać...
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2009-08-23 12:55
Ja bym tego nie nazwała przeznaczeniem......
napisał/a: rozmowywsieci 2009-09-29 19:17
Ile to razy myślałam o przeznaczeniu. Dziwnie zbiegały się pewne fakty. Nic poza tym...
napisał/a: trycja13 2012-06-09 20:37
nie wiem czy przeznaczenie istnieje. tez mi się ta wydawalo do kiedy byłam szczęsliwie zakochana. zakochanie prysło a teraz tłumacze to sobie błedem życiowym;p
napisał/a: KotkaMruczur 2012-09-11 07:47
Przeznaczenie istnieje na pewno! Ileż to razy płakałam nocami z samotności, nad swoją nieśmiałością i nad swoją urodą...:P I co? Dzisiaj mogę powiedzieć, że po prostu tak miało być, ja musiałam taka być w tamtym czasie, żeby charakter ukształtował mi się tak, a nie inaczej, żeby rozpoznać wśród plew to prawdziwe ziarno :) Swoje szczęście spotkałam w miejscu, którego w ogóle nie brałam pod uwagę, a mianowicie na portalu randkowym [url]www.buziak.pl[/url] ! :) Ja, zawsze tak sceptycznie nastawiona do celowego szukania miłości, zarejestrowałam się tam i poznałam masę naprawdę wartościowych osób. A jedna z tych osób randkuje ze mną do dziś ;) Planujemy wesele właśnie. :) To przeznaczenie!
napisał/a: 0sweetness0 2012-09-11 22:34
Też poznałam swoją miłóść życia na portalu i jesteśmy do siebie idealnie dopasowani. Myślę ,że to miłość na całe życie :)

______________
Kobieta - Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje z Stylowi.pl