Żeby się zakochał

Aktivistka
napisał/a: Aktivistka 2008-09-12 11:35
Sama nie jestem pewna czy w to wierzę:rolleyes:, ale może warto spróbowac wszystkiego. znacie jakieś magiczne sztuczki, które sprawią, że ten jeden jedyny wreszcie zwróci na mnie uwagę? Skoro powieści pełne są eliksirów miłości i uroków, to może coś w tym jest?!?!:o:o:o Co myślicie o moim pomyśle????!!!
napisał/a: tasiuncia 2008-09-12 12:22
Nie wiem ale mam pomysł;popros kolege z postu ''RZUCIŁA NA MNIE UROK''o kontakt z jego ex wyglada na to ze sie dogadacie)
napisał/a: MalaTerrorystka 2008-09-12 12:41
Desperaci są na świecie...:D
napisał/a: janet9 2008-09-12 14:33
tasiuncia napisal(a):Nie wiem ale mam pomysł;popros kolege z postu ''RZUCIŁA NA MNIE UROK''o kontakt z jego ex wyglada na to ze sie dogadacie)


o tym samym pomyślałam :D;)
napisał/a: czarna77 2008-09-12 18:34
Aktivistka - to działa!!!Ale tylko w powieściach...:D
napisał/a: dXefrej 2008-09-15 09:04
Uspokój się wariatko to niemoralne!!!!!!! Czary to nie zabawka dla małych siks, jeszcze mu krzywdę zrobisz!

A wam dziewczyny powiem, że to wcale nie żarty! Jak się będziecie nabijać z cudzych problemów to was w końcu też to spotka!
napisał/a: emxm1 2008-09-15 11:00
Cześć! Ja kiedyś trafiłam na stronę Szkoła Uwodzenia. Spróbuj!
napisał/a: janet9 2008-09-15 17:41
dżefrej napisal(a):Uspokój się wariatko to niemoralne!!!!!!! Czary to nie zabawka dla małych siks, jeszcze mu krzywdę zrobisz!

A wam dziewczyny powiem, że to wcale nie żarty! Jak się będziecie nabijać z cudzych problemów to was w końcu też to spotka!


sam się uspokój nie obrażaj innych :mad:
Kamee
napisał/a: Kamee 2008-09-17 10:51
lenax11 napisal(a):Cześć! Ja kiedyś trafiłam na stronę Szkoła Uwodzenia. Spróbuj!


To jest świetny pomysł! Muszisz trochę "poczarować" ale nie koniecznie z sięganiem po kajieś specyfiki i zaklęcia
miny_niny
napisał/a: miny_niny 2008-09-22 12:02
A próbowałaś takich współczesnych eliksirów miłoc, jak np. Hiszpańska mucha?:)))))))))))))) :P :P :P
napisał/a: flower509 2008-10-05 12:16
Moge cos polecic,na upartego.Okrec swoj wlos wokol guzika jego marynarki.
napisał/a: izabelle21 2008-10-15 23:42
Są takie perfumy ,zwne feromonami... To nie czary czy magia, tylko związki chemiczne we flakoniku... Ja nigdy nie urzywałam, ale koleżanki mówią, że skuteczne bardzo :) niewiem czy w drogeri znajdziesz ale , w perfumerii być może ale na 100% będą na allegro!!! Ja też noszę się z przetestowaniem ich - :o powiedzmy,że tak z ciekawości :p jak przetestujesz wrazie daj znać czy zadziałały!!! a swoją drogą gorzej gdy zadziałają ale nie na wymarzoną , ukochaną osobę lecz na jakiegoś brzydala czy lumpa spod monopolowego:eek: to by były jaja!!! Wiem,że mój chłopak w prezencie nie dostanie takich feromon ów męskich bo się laski będą za nim oglądać!!!! a sama sobie moze sprezentuje!!!