Konkurs "Tenis w gwiazdorskiej obsadzie"

napisał/a: Redakcja3 2008-09-04 13:19
UWAGA! Zakończyliśmy już konkurs "Tenis w gwiazdorskiej obsadzie"". Oto lista laureatów:

1. trzpiot
2. mimka21
3. agawa78
4. janke
5. jackpot84
6. helenka1930
7. luk226
8. Fresko
9. nutka34
10. irena580
11. migotka69

Serdecznie gratulujemy! Wiadomość o odbiorze nagrody wysłana została na prywatną skrzynkę forumową.


Zapraszamy wszystkie użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy!

Jeśli lubisz aktywny tryb życia i w dodatku interesujesz się tenisem, to koniecznie weź udział w naszym konkursie! Mamy do wygrania 26 podwójnych biletów na II Mistrzostwa Polski Artystów w Tenisie Roca Open 2008.

Wygrywa pierwszych 26 osób, które zgłoszą się tu jako pierwsze i krótko napiszą dlaczego lubią uprawiać sport! Bilety do odbioru przy kasach.

Do rywalizacji na kortach tenisowych Śródmiejskiego Ośrodka Rekreacyjnego SOLEC w Warszawie już w ten weekend staną największe gwiazdy polskiej sztuki i kultury. Ciebie też nie może tam zabraknąć! Musisz to zobaczyć!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Tenis w gwiazdorskiej obsadzie" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 4 września 2008r. do wyczerpania biletów.
2. Bilety trafią do osób, które zgłoszą się jako pierwsze i krótko napiszą dlaczego lubią uprawiać sport.
4. Jury ogłosi listę laureatów po wpłynięciu wymaganej liczby zgłoszeń i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Redakcja prześle informację o zasadach odbioru nagrody na skrzynkę forumową najpóźniej do 5 września 2008 r.

Głównym sponsorem turnieju jest firma Roca, światowy lider w branży wyposażenia łazienkowego.
napisał/a: trzpiot 2008-09-04 13:30
Uwielbiam uprawiac sport poniewaz daje mi sile, pozwala wyzbyc sie stresu. Sport poprawia sylwetke a wiadomo w zdrowym ciele zdrowy duch. Wszelkie chorobska mozna zwalczyc wlasnie dzieku uprawianiu sportu. Ja osobiscie uwielbiam plywac. W ostatnie wakacje nawet wzielam pierwsze lekcje gry w tenisa i jestem zadowolona :) Niech zyje Lacoste :)
napisał/a: ~Agnese 2008-09-04 13:33
Rezygnuję z nagrody. Okazało się, że termin mi jednak nie pasuje :)
Życzę innym miłej zabawy :)
mimka21
napisał/a: mimka21 2008-09-04 13:40
Kocham sport, kazdego rodzaju po gre w bilarda do piłki nożnej. Dzieki temu, ze go uprawiam jestem w swietnej kondycji, mam dużo energii. W prosty sposób moge sie rozładowowac, nie robiąc pry tym nikomu przykrosci. Jak wiadomo SPORT TO ZDROWIE.
napisał/a: agawa78 2008-09-04 13:41
Sport to radość życia. Dzięki niemu czuję się wolna. dodaje mi energii. Pozwala wspaniale spędzić czas z rodziną
napisał/a: janke 2008-09-04 13:41
Sport ( w moim wypadku rower i biegi) pozwalają mi przetrwać w miejskiej dżungli. Są taką odskocznią ,wyrwaniem się z przeludnionego blokowiska.... Świeże powietrze, obcowanie z naturą ..sprawiają ze nabiera się chęci do życia, przynajmniej na najbliższy tydzień!!!
napisał/a: jackpot84 2008-09-04 13:44
Dziękie sportowi jestem w stanie utrzymać prawidłowa mase ciała i piekna sylwetkę. Siedzący tryb pracy sprawiłby, że wkrótce miałabym sporą nadwage.
napisał/a: helenka1930 2008-09-04 13:46
Sport jest dobry na wszstko. Ze wzgledu na moj wiek uprawiam tylko sport na rowerku, jazda z działeczki do domu to czysty relaks. Czasem namówi mnie siostra na wspólny spacer, dla zdrowia.
napisał/a: luk226 2008-09-04 13:46
Sport to fajna sprawa, rower, narty, piłka, pływanie to sama radość! I ja uprawiam własnie sport, dla samego siebie, dla czystej radości... Dzięki sportowi mam lepszy nastrój , uśmiecham się do ludzi .Moje niepowodzenia , kiepskie nastroje , rozładowuje własnie dzięki sportowi! Sport to świetne lekarstwo jednym słowem!!!!! :)
napisał/a: Fresko 2008-09-04 13:48
A ja kocham tenisa. Uwielbiam wyzwania, mocną grę, akcje. Tenis jest dobry żeby się rozładować, no i przede wszystkim sprawdzić swoje siły. Gram już dobre 4 lata. Tenis daje mi poczucie wolności
napisał/a: nutka34 2008-09-04 13:52
Zeby utrzymac dobra kondycje i cialo w zdrowiu i mlodosci nie trzeba forsownego wysilku i wyczynowego sportu. Rower albo szybki spacer, plywanie, czy gra z dziecmi w pilke lub badmintona, wykonywane regularnie zapewniaja mi dobra sylwetke, jedrne cialo i skore. Wazne jest dotlenienie i usprawnianie krazenia, co chroni przed tak powszechnymi chorobami cywilizacyjnymi jak cukrzyca czy miazdzyca. Tak wiec podnosze tylek z fotela i ruszam sie jak najwiecej.
napisał/a: irena580 2008-09-04 13:59
Uwielbiam sport, (pływanie) .To sama radość życia, świeżość , energia.... Dzieki pływaniu utrzymuje swietną kondycje i sylwetkę !:) Dodatkowo jazda rowerkiem czy bieg przez park, i naprawdę czuje się świetnie :)