Mleko ISOMIL

napisał/a: Maja_2 2008-08-24 07:48
Witam. Czy któraś z mam może mi coś powiedzieć o mleku Isomil? Wiem, że to mleko sojowe - ale jakie jest w smaku, czy wasze dzieci chętnie je jedzą no i najważniejsze - podobno po tym mleku czesto występją zaparcia?
Będę wdzieczna za wszystkie informację.
napisał/a: sylwiam35 2008-08-24 12:25
Wstrętne w smaku,jak wszystkie mieszanki mlekozastepcze.
O zaparciach nic szczególnego nie słyszałam,ale pewnie to zależy od dziecka.
Zwykłe mleko też powoduje zaparcia.
napisał/a: magdalenka35 2008-08-25 17:21
Witam
Moje dziecko pije mleko modyfikowane Isomil od tygodnia. Gracjan ma juz 6 miesięcy i jest alergikiem.Nie ma żadnychy wysypek aleulewa dosc duzo. Przez 4 miesiące karmilam go piersia, , ulewał, póżniej Aptimel, bebilon, Po bebilonie przeszłam na AR ale niestety mial zaparcia, więc lekarz kazał nutramigen. Ale dalej ulewał i wdodatku miał wstręt do nutramigenu, sama to wąchałam i zapach jest odrzucający, więc wkońcu przeszłam spowrotem na bebilon zwykły, ale niestety ulewanie nie ustąpiło (bardzo duzo ulewa i wymiotuje. Poszłam do pediatry, skierował mnie do gastroentrologa, ale kazał jeszcze wypróbować ISOMIL 2. Teraz mało ulewa, nawet bardzo, i bardzo mu smakuje to mleko. Warto próbować.
napisał/a: kaasiek 2008-08-25 21:01
Magalenka czy Twój synek ulewa tylko po mleczku, czy po innych daniach też? Moja córka (też 6 miesięczna) pije bebilon pepti i ilekroć go dostanie to zawsze uleje, a po wszystkim innym nie ulewa. I tak się zatanawiam czy nie wypróbować tego isomilu...
napisał/a: izaszu5 2008-08-26 11:20
witam kasiektarnow,spróbuj dodadać do mleka kleik ryżowy,moja mała też ma refluks i ulewała po mleku ale jak zaczełam dodawać kleik to nie ulewa no może czasami jak za dużo zje,pozdrawiam:o
napisał/a: kaasiek 2008-08-26 20:06
Dodaję kleik ryżowy, nutriton. Ale ulewa po wszystkim co jest z mlekiem. Nawet po bardzo gęstej kaszce...
napisał/a: maniunia2008 2009-05-07 21:18
Witam! Mój Synek Już 8 Miesięcy Jest Na Isomilu I Jest Genialnie! Mleko W Smaku Jest Dobre, Nie Czuć Je żadną Stęchlizną (w Przeciwieństwie Do Babilon Pepti). Mój Synek Był Kiedyś Na Bebilonie I Również Mu Się Strasznie Ulewało I Miał Straszne Zaparcia Ale Jak Zaczął Pić Isomil Wszystko Jakby Ręką Odjął( Kupki Są Minimum 2 Dziennie!). Jeśli Dziecko Nie Jest Tylko Uczulone Na Soje To Bardzo Polecam!!!!
napisał/a: dadanaturals 2009-05-08 19:17
witam ,mój syn Daniel ma pół roczku,od miesiąca jest na isomil ,mleczko mu smakuje, nie ulewa ,zmiany skórne zniknęły :) zaparć nie ma wcale , polecam isomil -warto próbować -i nie jest drogie 7,03 za puszkę (na receptę) pozdrawiam wszystkie mamuśki :) -Urszula