Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Życzenia wielkanocne więcej

Czego życzymy sobie z okazji świąt wielkanocnych?

forum

Białe sukienki więcej

Lubicie je nosić czy uważacie za mało praktyczne?

forum

Masaż erotyczny więcej

Czy są wśród nas zwolenniczki tej formy urozmaicania życia seksualnego?

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Mleko ISOMIL

1. Dodano: 24-08-2008, 07:48 #1

Mleko ISOMIL

Witam. Czy któraś z mam może mi coś powiedzieć o mleku Isomil? Wiem, że to mleko sojowe - ale jakie jest w smaku, czy wasze dzieci chętnie je jedzą no i najważniejsze - podobno po tym mleku czesto występją zaparcia?
    Będę wdzieczna za wszystkie informację.

2. Dodano: 24-08-2008, 12:25 #2
    Przegląda
    dolnośląskie
    Images
    1
    Wstrętne w smaku,jak wszystkie mieszanki mlekozastepcze.
    O zaparciach nic szczególnego nie słyszałam,ale pewnie to zależy od dziecka.
    Zwykłe mleko też powoduje zaparcia.

3. Dodano: 25-08-2008, 17:21 #3

isomil

Witam
    Moje dziecko pije mleko modyfikowane Isomil od tygodnia. Gracjan ma juz 6 miesięcy i jest alergikiem.Nie ma żadnychy wysypek aleulewa dosc duzo. Przez 4 miesiące karmilam go piersia, , ulewał, póżniej Aptimel, bebilon, Po bebilonie przeszłam na AR ale niestety mial zaparcia, więc lekarz kazał nutramigen. Ale dalej ulewał i wdodatku miał wstręt do nutramigenu, sama to wąchałam i zapach jest odrzucający, więc wkońcu przeszłam spowrotem na bebilon zwykły, ale niestety ulewanie nie ustąpiło (bardzo duzo ulewa i wymiotuje. Poszłam do pediatry, skierował mnie do gastroentrologa, ale kazał jeszcze wypróbować ISOMIL 2. Teraz mało ulewa, nawet bardzo, i bardzo mu smakuje to mleko. Warto próbować.

4. Dodano: 25-08-2008, 21:01 #4
    Magalenka czy Twój synek ulewa tylko po mleczku, czy po innych daniach też? Moja córka (też 6 miesięczna) pije bebilon pepti i ilekroć go dostanie to zawsze uleje, a po wszystkim innym nie ulewa. I tak się zatanawiam czy nie wypróbować tego isomilu...
    kasiektarnow

5. Dodano: 26-08-2008, 11:20 #5

Red face

witam kasiektarnow,spróbuj dodadać do mleka kleik ryżowy,moja mała też ma refluks i ulewała po mleku ale jak zaczełam dodawać kleik to nie ulewa no może czasami jak za dużo zje,pozdrawiam

6. Dodano: 26-08-2008, 20:06 #6
    Dodaję kleik ryżowy, nutriton. Ale ulewa po wszystkim co jest z mlekiem. Nawet po bardzo gęstej kaszce...
    kasiektarnow

7. Dodano: 07-05-2009, 21:18 #7

Exclamation

Witam! Mój Synek Już 8 Miesięcy Jest Na Isomilu I Jest Genialnie! Mleko W Smaku Jest Dobre, Nie Czuć Je żadną Stęchlizną (w Przeciwieństwie Do Babilon Pepti). Mój Synek Był Kiedyś Na Bebilonie I Również Mu Się Strasznie Ulewało I Miał Straszne Zaparcia Ale Jak Zaczął Pić Isomil Wszystko Jakby Ręką Odjął( Kupki Są Minimum 2 Dziennie!). Jeśli Dziecko Nie Jest Tylko Uczulone Na Soje To Bardzo Polecam!!!!

8. Dodano: 08-05-2009, 19:17 #8
    witam ,mój syn Daniel ma pół roczku,od miesiąca jest na isomil ,mleczko mu smakuje, nie ulewa ,zmiany skórne zniknęły zaparć nie ma wcale , polecam isomil -warto próbować -i nie jest drogie 7,03 za puszkę (na receptę) pozdrawiam wszystkie mamuśki -Urszula

Uprawnienia umieszczania postów