Większe piersi??

napisał/a: karinka2 2008-08-09 23:15
mam problem.. jak dużo dziewczyn... wiecie co może moge zrobić żeby mieć większe piersi?? nie chce żadnych operacji. możesą jakieś inne metody?? prosze pomóżcie:)
Basia8212
napisał/a: Basia8212 2008-08-10 08:43
Niewiem na ile to skutkuje ale sa rózne preparaty w tabletkach które sie zazywa,niewiem czy jednak powieksza rzeczywiscie biust,ale mozna spróbowac,zapewne w aptece dowiesz sie wiecej na ten temat.
ostatnio tutaj w konkursie na polkach wygrałam Aksamitne serum do biustu z bielendy i pisze tam że powieksza i ujedrnia,zerknij na linka tutaj,http://www.raan.istore.pl/sklep,1846,,,03,,pl-pln,307495,0.htmlniewiem czy działa bo narazie nie moge stosowac bo karmię ale napewno zastosuje dla ujędrnienia bo z wielkoscia niemam problemu:D
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2008-08-10 09:41
Ja słyszałam że podczas zażywania tabletek antykoncepcyjnych powiększa się biust nie wiem w jakim stopniu to działa na każdą z nas, ale może warto spróbować?
ale
napisał/a: ale 2008-08-10 10:37
Tak, gdy brałam Diane powiekszył mi się biust. Nie jakoś strasznie, ale trochę tak. Tylko, że stosowanie tabletek antykoncepcyjnych tylko w celu powiększenia biustu jest trochę bez sensu.

Ćwiczenia na biust, aerobic z ciężarkami też coś dają, nie powiększają semego sutka, ale te mięśnie pod spdem i piersi troszeczkę rosną i unoszą się.
http://dooktor.pl/artykuly-medyczne/uroda/cwiczenia_na_jedrny_biust.html

Jest jeszcze coś takiego jak wstrzykiwanie kolgenu, powiększy piersi nawet o rozmiar. Zabieg nie trwa długo, wstrzykuje się to u góry piersi, czyli robią się takie fajne podusie. To nie to samo co silkony i nie ma żadnych nacięć! Tylko taki zastrzyk. Niestety utrzymuje się to tylko około 3 miesięcy i kosztują dość dużo. Niestety nie wiem ile, na pewno nie tyle, co silikony (czyli 4-6 tys) ale parę stów trzeba dać.

Są jeszcze różnego rodzaju tabletki, ale radzę sobie spisac skłdniki i zapytać o zdanie lekarza, takie specyfiki kosztują koło stówki:
http://dooktor.pl/artykuly-medyczne/uroda/jak_naturalnie_powiekszyc_biust.html
http://www.powiekszanie-piersi.eu/?gclid=CKeIwfbtgpUCFQqkXgodGk5Gqg
napisał/a: MalaTerrorystka 2008-08-10 10:47
Częste masowanie przez partnera:) Jędrniejsze, uniesione, nawet ciut większe:)
napisał/a: czarna77 2008-08-10 11:00
Gdzieś słyszałam o zastrzykach,które powiększają biust.Wstrzykuje się jakiś płyn do piersi.Problem w tym,że efekt nie jest trwały.
napisał/a: Vanilia82 2008-08-10 11:48
Mnie sie powiększyly ostatnio i to znacznie,z miseczki C na D w ciagu 2 tygodni...metoda-zaszłam w ciazę:) są większe,jędrne,okraglutkie...super sprawa,tylko że troszkę pobolewaja...mimo to polecam;)
ale
napisał/a: ale 2008-08-10 22:00
Vanilia82 napisal(a):Mnie sie powiększyly ostatnio i to znacznie,z miseczki C na D w ciagu 2 tygodni...metoda-zaszłam w ciazę:) są większe,jędrne,okraglutkie...super sprawa,tylko że troszkę pobolewaja...mimo to polecam;)


A moje mimo tego się nie powiększyły :( bolą, ale nie rosną ;(

czarna77 napisal(a):Gdzieś słyszałam o zastrzykach,które powiększają biust.Wstrzykuje się jakiś płyn do piersi.Problem w tym,że efekt nie jest trwały.


Pisałam o tym dwa posty wyżej. Niestety gdzieś trzy miesiące a dużo kosztuje
napisał/a: Cosmogirl83 2008-08-12 14:08
dziewczyny, czy wyście powariowały? faszerować się jakimiś tabletkami, żeby powiększyć biust??? przecież to musi zaburzać gospodarkę hormonalną. nie wierzę, żeby zjadanie czegokolwiek, po czym rosną piersi mogło odbywać się bez konsekwencji dla Waszego zdrowia w przyszłości. warto? tylko po to, żeby móc się pochwalić odrobinę większym biustem???
napisał/a: justynaXsanko 2008-08-12 14:19
Mówiono mi że po ciąży i karmieniu piersią biust sie powiększy- u mnie to sie nie sprawdzilo!
Branie tabletek antykoncepcyjnych - u mnie to się nie sprawdziło.
U każdej z nas inaczej!
Na szczęście mężowi się mój podoba i to mi poprawia znacznie nastawienie.
Najlepiej zaakceptować!
napisał/a: rafalmagdajankowiak 2008-08-24 12:18
wiesz ja słyszałam o tabletka powiększających biust ale nie wiem czy one są skuteczne!
napisał/a: rafalmagdajankowiak 2008-08-24 12:19
Po porodzie to na pewno piersi się powiekszą