Baby Shower.

napisał/a: kamka88 2008-07-30 23:36
Napiszcie co sądzicie o tego typu imprezie?Czy któraś z Was miała Baby Shower lub urządzała go swojej przyjaciółce? Ja jeszcze nie, ale chcę urządzić koleżance,która rodzi za 2 miesiące.Jeśli macie jakieś pomysły to piszcie bo nie bardzo wiem jak się do tego zabrać:/
napisał/a: amelka73 2008-07-31 02:10
Hej mialam baby shower w zeszlym roku.Organizatorami byla moja przyjaciolka i tesciowa a w spisku uczestniczyl moj maz.O niczym nie mialam pojecia.Wrocilismy w niedzielne popoludnie do domu a tu znajome z prezentami DLA MALUSZKA KTORY PRZYSZEDL NA SWIAT DWA MIESIACE POZNIEJ-bylam w szoku.
Baby shower to fajna sprawa.Najlepiej ustalic liste kolezanek przyszlej mamy.Mozna wyslac im zaproszenia na shower,ustalic co kupic dla dziecka.Jezeli baby shower robisz w Polsce to niestety nie mozna oddac zakupionych towarow,ktore np.powtorzyly sie jako prezenty.
W Stanach skad pochodzi ten zwyczaj, przyszli rodzice rejestruja sie w sklepach. Na zaproszeniu napisane jest w jakim sklepie sa zarejestrowani i wtedy nie ma mowy,ze prezenty sie powtorza.Poza tym do prezentu dolacza sie paragon bez ceny i zawsze mozna oddac badz wymienic dana rzecz.
Baby shower przewaznie nie trwa dluzej niz dwie godziny.Mozna przygotowac jakies przekaski, przystroic balonami pokoj.
Przyszla mama na pewno bedzie sie cieszyc,ze jej przyjaciolki beda chcialy uczcic narodziny jej malenstwa.Zycze udanej zabawy.
napisał/a: kamka88 2008-07-31 08:08
Dzięki:) Napewno skorzystam z Twoich rad.Co do prezentów to nie powtórzymy się bo będzie nas około 6-8 osób i zgadamy się co, kto kupi.Myślę,że to będzie najlepszy sposób.A pieluszkowy tort miałaś? Zastanawiam się czy zrobić go z tetrowych czy może z Pampersów?
napisał/a: amelka73 2008-07-31 20:16
Hej nie mialam takiego tortu.Mozna podpatrzec na ebayu bo tam sa w sprzedazy i zrobic wlasny.Dobrym pomyslem sa Pampersy.U mojej kolezanki na baby shower byl konkurs-na zaproszeniu bylo napisane zeby przyniesc paczke Pampresow dla malenstwa i wiezmie sie udzial w konkursie.Kolezance pileluchy sie przydaly a ja wygralam prezenty-miedzy innymi likier Baileysa(chyba dobrze napisalam:)Pozdrawiam i zycze udanej imprezy
napisał/a: kasia9641 2008-09-18 12:20
napisał/a: vinus79 2011-09-15 15:57
Mysle ze tez tutaj mozna znalezc naprawde wiele ciekawych informacji własnei na temat tej imprezy [url]www.baby-shower.pl[/url]
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2012-02-27 16:11
A tutaj dziewczyny na profilu można również dowiedzieć sie wielu interesujących rzeczy na temat miedzy innymi baby shower https://www.facebook.com/home.php#!/pages/Baby-Showerpl-portal-dla-kobiet-w-ci%C4%85%C5%BCy-i-mam/207254559420
napisał/a: panna-nikt-2 2012-03-20 12:42
w sklepach godan, enjoy jest mnóstwo akcesoriów na tego typu okazje. grunt to zorganizowac cos milego dla przyszłej mamy i podarować coś i dla niej i dla maleństwa. wesołe przyjęcie w babskim gronie, trochę na wesoło, tu i tam przyozdobić jakimis akcentami związanymi z przyjsciem dziecka na swiat. o prezenty mozna zapytać mamusie wprost, ona zazwyczaj wie najlepiej co by jej sie przydalo:)
napisał/a: karoma 2012-04-16 10:23
Takie pomysły są zawsze fajne i sprawiają dużo radości rodzicom, u nas coś podobnego było, może nie tak tajemniczo etc., ale fajnie :)
napisał/a: Amko 2012-11-13 19:00
Warto szukać również w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych,gdzie macie szeroki wybór. Zobaczcie tutaj [url]www.Amko.com.pl[/url]
napisał/a: tereskanowa 2012-12-07 23:23
Podoba mi się taka impreza. Widziałam zdjęcia w gazecie z baby shower Violi Kołakowskiej (partnerki Karolaka) i pozazdrościłam jej :) To miłe zrobić takie świetowanie narodzin przed narodzinami, wtedy kiedy nie ma się na głowie malutkiego dziecka i można skorzystać z ostatnich chwil "wolności" wśród najbliższych. Jak dla mnie super pomysł :)
napisał/a: gosia221 2013-03-15 21:05
nie wiem, a mnie to cale baby shopwer nie przekonuje...chyba sie u nas nie zapisze na dlugp