Gdzie jedziecie na wakacje??

napisał/a: emilciak 2008-07-25 11:43
Cześć wszystkim :D słuchajcie, planuję urlop :) co prawda dostanę go dopiero w połowie sierpnia, ale to już niedługo :) i tak się zastanawiam gdzie jechać?? myślałam o Bułgarii?? Był ktoś tam może? Jeżeli tak, to z jakim biurem? Słyszałam, że Alfastar ma fajne wycieczki, ale jest przecież cała masa tych biur teraz... orbis, triada, jak myślicie? No i najważniejsze, co Wy robicie? :)
napisał/a: dolarry 2008-07-28 15:02
ja pierwszy raz bylem w czerwcu w ciepłych krajach! Na miejsce pierwszej wycieczki wybrałem sobie słoneczny Egipt :P :D długo zastanawiałem się nad biurem no i wybrałem takie Alfastar, znajomi mi polecili, no cóż tu pisać, wycieczka była nieziemska,hotel cudowny, zaraz przy plaży , trochę bałem się lecieć samolotem, no ale doleciałem :P najlepsze wakacje jakie kiedykolwiek spędziłem :D a jaki opalony wróciłem :D a raczej spalony :P
napisał/a: EwelinkaNova 2008-07-29 15:27
ja z moim chłopakiem dopiero planujemy urlop, chcielibyśmy jechać do Jerozolimy :D :D takie biuro, alfastar organizuje wlasnie taką wycieczkę na 7 lub 14 dni więc chyba na coś takiego się zdecydujemy :)
napisał/a: emilciak 2008-07-31 15:15
Kurcze do Jerozolimy, to cudnie!!! ile kosztuje taka wycieczka?? z tym Akfastarem??? kurcze ja też bym na coś takiego pojechała, ale nie wiem czy będzie mnie stać... :P
napisał/a: Slonce7 2008-09-19 10:43
Faktycznie, jesli chodzi o Egipt, to biuro alfastar organizuje bardzo fajne, ciekawe wycieczki. ja byłam juz z nimi 2 razy, w Hurghadzie i w Sharm el Sheikh. Hotele były cudne. Baseny, korty tenisowe i rożne inne atrakcje sportowe na terenie hotelu. Uwielbiam takie wycieczki. W tym roku lecę pod koniec września do Tunezji z narzeczonym, oczywiście tez z tym biurem. Pozdrawiam cieplutko tych, któzy kochają podróże D
napisał/a: MalaTerrorystka 2008-09-19 11:06
Triada organizuje takie same wycieczki, tez do Hurg... lub Sharm:) I też nie można nic złego poweidzieć, 7 dni rejsu po Nilu na luskusowym statku, potem Hotel jak z bajki i wszystkie luksusy, mnóstwo atrakcji:)
napisał/a: myszka3 2008-09-24 13:11
ja przesunelam letnie nieco na zime i wybieram sie na narty w alpy w okolicach konca listopada / poczatku grudnia
napisał/a: Jablko 2008-09-29 20:40
Ja bylam na Rodos, ale planuje w listopadzie wypad do Rzymu.
napisał/a: Slonce7 2008-10-08 15:24
grape? A do tego Rzymu to też z jakiegoś biura podróży czy na własną rękę jedziesz?
napisał/a: final 2010-03-26 12:41
A jak u was w tym roku idą przygotowania do wakacji? Ja w tym roku wybieram się na Mauritius. Wybrałam już nawet ofertę. Zdecydowałam się na firmę Bon Voyage - mają znakomite oferty, bardzo luksusowe, ale jak kogoś stać, to jak najbardziej powinien wybrać właśnie ich. Zresztą zerknijcie sobie na ich stronę - zakochacie się w tych zdjęciach.
napisał/a: ja29 2010-03-29 20:02
Ja szukam oferty dla rodzin z dziećmi. Ostatnio śledziłam ofertę w Orbisie na nie wiem czemu, ale taka firma z długoletnim stażem przemawia do mnie najbardziej. Zresztą mają teraz promocję związaną z wczesną rezerwacją.
Mnie się marzy Majorka w CALA MARSAL, hotel 4*, 2 posiłki. W tej ofercie dla dzieci jest klub Koliber z polską opiekunką basen z brodzikiem, plac zabaw
Cena dla osoby dorosłej po* rabacie* 2128 *zł . Pobyt w hotelu 1 dziecka w wieku 2-11 lat gratis.
napisał/a: Dorota225 2010-03-29 21:54
świetna sprawa z tym klubem, chyba też to wezmę pod uwagę, ale może znajdę coś w Turcji, jakoś ciągną mnie te klimaty ;)
właśnie widzę, że mają ogromne rabaty, 40% nieźle :)