piękne wlosy

napisał/a: miamii 2008-07-14 09:44
witam,
jutro poddam sie jakiemus zabiegowi w profesjonalnym salnie fryzjerskim, który mam nadzieje w koncu poprawi jakos moich suchych i szaro zmecznoych włosów.
Jednak na codzien musze o nie zadbac jakimis kosmetykami napiszcie moze z czego wy jestescie zadowolone bo ja juz mase tego probowalam i nie wiem jakos rewelacji nie odkryłam. gorąco pozdrawiam i prosze o pomoc bo wiem ze 3/4 kobiet ma ten problem :)
napisał/a: kasiulek183 2008-07-14 09:53
Wiesz, też kiedyś miałam strasznie suche włosy, ale zaczęłam z nimi walczyć bo marzyłam o miękkich, przyjemnych w dotyku włoskach i pragnęłam by pięknie się lśniły. I odkryłam... szampon i odżywka L'Oreal NUTRI BLASK ( takie różowe opakowanie)..może nie tyle co szampon ( bo mam strasznie grube te włosy) ale odżywka jest dla mnie 8 CUDEM ŚWIATA. wiesz..patrzyłam na te reklamy i nie wierzyłam, że ja też moge mieć takie włosy. zaryzykowałam i nie żałuję. używam już tej odżywki 2 lata i cieszę się miękkimi, pięknymi, błyszczącymi włoskami.

Istotne jest żeby nie nakładać zbyt dużej ilości szamponu i BARDZO WAŻNE jest to by spłukiwać włosy letnią , a nie gorącą wodą, bo ona strasznie wysusza włosy.

Odżywkę tą spłukuję całkowicie zimną wodą, dzięki czemu włosy pieknie się błyszczą. Owszem jest trochę chłodno gdy się myje głowę, ale czego się nie robi by być piękną:))

TAKŻE POLECAM:

* szampon i odżywka L'Oreal NUTRI BLASK
* spłukiwanie włosów letnią wodą, a odżywkę - zimną:)))
napisał/a: miamii 2008-07-14 22:28
dzieki na pewno tego tez sprobuje :)
napisał/a: 0sweetness0 2012-10-06 14:23
Po umyciu włosów nakładam na nie jedwab ,po którym sa piękne i lśniące :)


______________
Uroda - Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje z Stylowi.pl
napisał/a: VoMaYpl 2012-10-11 13:14
http://wlosy.vomay.pl/wlosy-piekno tutaj są domowe sposoby na walkę z niedoskonałościami włosków
napisał/a: marcepalina 2012-10-23 09:04
Ja jestem zachwycona z dwóch odżywek: Dove do włosów ze zniszczonymi końcówkami i Elseve Loral do włosów słabych i wypadających. Poza tym obie pięknie pachną :D
Magdusia_Z
napisał/a: Magdusia_Z 2012-10-24 09:53
no tylko trzeba pamiętać żeby nie przedobrzyć z tymi odżywkami - co za dużo to niezdrowo (i zbyt obciążająco dla włosów)
Juliencja
napisał/a: Juliencja 2012-10-29 15:06
Wypróbuj kosmetyków biosilka, albo domowych metod, np. olejowania. W dziedzinie kosmetyków do pielęgnacji włosów jestem czołowym eksperymentatorem, więc jak wynajdę coś nowego na pewno dam znać ;)
napisał/a: Herbalyes_eu 2012-11-06 13:22
Mój domowy sposób na piekne włosy to piwo :) A mianowicie- zostawić na kilka godzin szklankę piwa, aby wywietrzało i odgazowało. Po umyciu głowy polać włoski. Wysuszyć lub owinąć ręcznikiem. Uzyskamy efekt nabłyszczenia i delikatności
napisał/a: Dorota225 2012-11-30 19:06
u mnie świetnie się sprawdza szampon i odżywka toni&guy do włosów suchych i zniszczonych, można je kupić w rossmannie
napisał/a: Ola44 2012-12-21 18:01
u mnie odwrotnie:) tzn też świetnie się sprawdza, ale do włosów przetłuszczających sie:)
napisał/a: karoma 2013-01-04 08:57
Ja korzystam z odżywek różnych z naturalnych składników i tez się fajnie sprawdzają.