Endermologia

napisał/a: armiatolci 2008-07-11 15:07
Słyszałam o Endermologii, czy jest sens inwestować w serie zabiegów? Przeglądałam ceny w gabinetach. Wachają się pomiędzy 120-180PLN ale może warto? Mam pod 30 i cellulit, próbowałam już wielu metod ale nic nie pomaga. Jakieś wskazówki..?
napisał/a: astormargaret 2008-07-22 22:26
zazwyczaj problemy zaczynają się kolo trzydziestki. A endermologia skutecznie sobie z nimi radzi. w udach straciłam po 4-5 cm, na brzuchu 7 cm, jestem bardzo zadowolona. brałam zabieg całościowy, bo można też część, jeśli tylko byłby problem np. na udach, ja jednak musiałam za wszystko się zabrać. jednorazowo za zabieg 110zl i z tego co sie orientowałam jest to najtaniej. w karnetach jeszcze taniej. w sumie za 16 zabiegów zapłaciłam 1300 zł. chodziłam w Kielcach, na Jagiellońską. Polecam ten salon, zabieg przyjemny i personel również. No i efekt się utrzymuje, trzeba tylko co miesiąc robić sobie jeden zabieg "przypominający" i wszystko zostaje jak zaraz po zabiegu. wiadomo dieta też potrzebna, ja się tylko troszkę ograniczałam :) skóra super, jędrność powróciła i ciuchy można mniejsze nosić :) pozdrawiam
beudica
napisał/a: beudica 2010-02-26 20:10
Faktyczne, cellulit jest strasznie trudny do usunięcia. ja stosowałam różne kremy itp.
a ile potrzeba zabiegów, żeby uzyskać efekty? no i czy da zlikwidować problem do końca...?
napisał/a: aksia 2010-02-28 23:46
warto warto - jeżeli tylko masz możliwość to ja serdecznie polecam:

napisal(a):ENDERMOLOGIE® (endermologia) to jeden z najpopularniejszych na zachodzie sposobów modelowania sylwetki, głównie ze względu na potwierdzoną klinicznie skuteczność i szybko zauważalne rezultaty. Seria 10 zabiegów wykonywanych co 2-3 dni wystarczy, aby w widoczny sposób zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, ujędrnić skórę i zredukować celluit. Zabieg polega na mechanicznym masażu ciała za pomocą elektronicznie sterowanych rolek. Głowica pracując w podciśnieniu oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną, pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu, poprawia krążenie limfy i krwi, a także pobudza produkcję kolagenu. Każdy kto poddaje się zabiegowi otrzymuje własny, specjalny kombinezon, który ułatwia wykonywanie masażu. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, a jego skuteczność opiera się na wspomaganiu naturalnych procesów zachodzących w organizmie.


http://www.elif.pl/a-3654.html
beudica
napisał/a: beudica 2010-03-04 19:27
no poszukałam gabinetów w Warszawie. Jest ich sporo i nie wiem, który wybrać.
Polecacie jakiś konkretny?
napisał/a: olalp 2010-06-14 17:40
jakis konkretny - Denique
beudica
napisał/a: beudica 2010-07-09 16:57
Mi polecono gabinet biomedyka. Podobno posiada najbardziej profesjonalny sprzęt.
NataliaNY
napisał/a: NataliaNY 2010-07-27 03:23
Kremy dzialaja tylko na powierzchni skory, lekko ja napinajac. Przestajac stosowania kremu zauwazymy, ze problem nie znikl. Podczas zabiegow endormologi nie zaleca sie stosowania kremow antycellulitowych, gdyz mozna tym zafalszowac efekty.
napisał/a: olalp 2010-10-17 20:14
Robilam sobie zabiegi z endermologii i przyznaje ze dziala dobrze o ile robisz w dobrym salonie typu Denique, bo tam maja lepsze sprzety
napisał/a: jmichalska 2010-10-27 12:57
Endermologia jest ok. Byłam już na dwóch zabiegach i efekty są widoczne. Polecam ci wypróbować rabat na fastdeal.pl do Akademii Piękna w Poznaniu. Po co przepłacać, skoro można wypróbować za półdarmo.
napisał/a: chita 2011-08-17 16:34
Ja nie jestem po ani przed tym zabiegiem, ale interesuję się dośc szczegółowo tą tematyką i z tego co wiem, ta metoda daje niezłe i widoczne rezultaty. Na stronie Studia Laser możesz obejrzeć sobie nawet zdjęcia kobiet przed i po zabiegu i poczytać sporo informacji na temat tego jak wygląda sam zabieg. W tym studiu jeśli chodzi o takie zabiegi to wiem, że ludzie polecają i pod względem wsparcia merytorycznego również.
napisał/a: niebiesko 2012-07-03 21:08
Uwaga na Studio Pięknego Ciała w Krakowie!!

Chciałabym, wszystkie zainteresowanie endermologią Panie, przestrzec przed Studiem Pięknego Ciała w Krakowie (na urzędniczej). Ja na szczęście mam to już za sobą miałam co prawda wykupione 10 zabiegów, ale poprzestałam na 8...

Obsługa klienta jest na żenującym poziomie, liczy się tylko kasa i ilość (jeśli masz już karnet, czyli kasa zapłacona to Twój status spada). Jest klika rzeczy, które bardzo rażą:
1. jest za mało personelu, więc jeśli będziesz chciała pilnie się do nich dodzwonić nie dziw się jeśli Ci się nie uda (ja kiedyś próbowałam odwołać wizytę kilkakrotnie - bezskutecznie, a to ważne, bo jeśli nie odwoła się wizyty na 24h zabieg przepada),
2. Od endermologii są 2 panie, obie z ciemnymi włosami i na tym podobieństwa się kończą... ja przestrzegam przed Panią z okrągłą buzią, która chodzi w spiętych włosach - zamieni wasz zabieg w koszmar, będzie nawijać cały czas nie dając Wam, ani sekundy na relaks w ciszy. Raz spróbowałam udawać, że jestem bardzo zmęczona i się zdrzemnę ... i to był błąd, dokładnie mnie sobie obejrzała i po zakończeniu zabiegu komentowała go z jakąś koleżanką. Informacyjnie: przy stropie jest dosyć szeroka dekoracyjna dziura w ścianie przez którą wszystko słychać!!
3. Obgadywanie klientek... no właśnie nie byłam jedyna, której się oberwało
4. Czas zabiegu - na stronie 35 min, w rzeczywistości 30 min (przy 10 zabiegach to aż 50 min)!!
4. Spóźnienia - na ogół jestem bardzo punktualną osobą, przychodzącą wszędzie wcześniej, zwyczajne staram się szanować czas innych. W SPC różnie z tym bywało, raz czekałam nawet 15 min, ale nie robiłam z tego problemu. Zycie zdarza się. Ale kiedy dziś przyszłam na mój 9 zabieg (przesunięty zresztą z weekendu, przez SPC) kilka minut spóźniona zagotowało się we mnie, dowiedziałam się, że Pani (ta z okragą buzią) uznała, że nie przyjdę i już weszła inna Pani. A skąd ta inna Pani się wzięła w czasie kiedy ja byłam umówiona nie wiem. Ważne jest tylko to, że dwie pieczenie na jednym ogniu upieczone. Kasa od "innej" Pani zainkasowana, a ja wizyty nie odwołałam więc też przepadła. Nie istotnie, że wizyta mogłaby by krótsza tak, żeby kie kolidować z kolejną klientką. Brak profesjonalizmu!!! Żenada dziewczyny, ostrzegam