Konkurs "Bezpieczna na słońcu"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2008-07-11 14:47
UWAGA! Konkurs rozwiązany. Oto lista laureatek:
1. Basia8212
2. biedroneczka4
3. antomi
4. mikaś
5. Agnese
6. kicia11
7. niunia27
8. Mała Terrorystka
9. komarka
10. polka:)

Serdecznie gatulujemy!

Zapraszamy wszystkie użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy!

Lato w pełni, na pewno starasz się korzystać ze słońca jak najwięcej. Zrób sobie zabawne zdjęcie - ty i słońce! Zaskocz nas! Zdjęcie wklej na forum polki.pl.

UWAGA!
Pod uwagę będą brane tylko posty z jednym zdjęciem. Dopuszczamy wklejanie kolaży, jeśli zdjęcia w nich zawarte dotyczą jednego pomysłu uczestnika konkursu.

Do wygrania 10 zestawów kosmetyków do opalania i po opalaniu firmy Dax Cosmetics!

Każdy zestaw zawiera:
- Olejek do opalania z olejkiem kokosowym
- Olejek do opalania ze złocisty pyłem
- Mleczko do opalania dla dzieci
- Balsam po opalaniu 3 w 1
- Balsam do opalania SPF 15
- Piankę po przedawkowaniu słońca
- Krem do twarzy i pomadkę do ust 2 w 1
- Balsam do opalania do skóry wrażliwej
- Balsam do opalania z masłem kakaowym
- Balsam do opalania dla dzieci


Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 11 do 25 lipca 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu www.polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 25 lipca i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 10 sierpnia 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
napisał/a: Brzoskwinkaa 2008-07-11 15:04
Hm... i znowu konkurs ze zdjęciem? A co mają powiedzieć te niefotogeniczne, albo "uwięzione" w miejskim zgiełku... No nic... może jednak coś wymyślę :)
napisał/a: ~judita85 2008-07-11 15:08
"zrób sobie zabawne zdjecie słonce i ty" bardzo ciekawe w jaki sposób mozna sobie samemu zrobic zdjecie ze słoncem...a czy z samowyzwalacza tez sie liczy? no bo przeciez to nie ja zrobie:D
napisał/a: Lorka 2008-07-11 15:17
judita85 napisal(a):"zrób sobie zabawne zdjecie słonce i ty" bardzo ciekawe w jaki sposób mozna sobie samemu zrobic zdjecie ze słoncem...a czy z samowyzwalacza tez sie liczy? no bo przeciez to nie ja zrobie:D


przeciez to na zdjęciu masz być ty i słonce, a kto robi, to nieważne...:o
napisał/a: izabela_kubiak 2008-07-11 15:22
to ja ze słońcem oplatajacym moja twarz, usmiech i promienie w sercu i uśmiechu....kiedy słonko pojawia sie na niebie humorem tryska caly moj swiat....
napisał/a: ~judita85 2008-07-11 15:23
tak sie tylko smieje bo w poleceniu jest wyrazie ZRÓB SOBIE wiec traktuj ta wypowiedz z przymruzeniem oka;)
napisał/a: chomciok 2008-07-11 15:39
ale co śmiesznego jest w słońcu ;)?
napisał/a: ~judita85 2008-07-11 15:42
w słoncu nic...rosmieszyło mnie tylko to:Zrób sobie zabawne zdjęcie - ty i słońce! ;)
napisał/a: chomciok 2008-07-11 15:54
ale chodzilo mi o temat konkursu co jest zabawne w sloncu :P?

ide kombinować ;)
napisał/a: ~judita85 2008-07-11 15:57
aha no w sumie,,,mam mały powiedzmy ze nawet smieszny pomysł ale za chiny ludowe sama sobie nie zrobie...pewnie nawet mezus bedzie miał problemy... ech nie moja wina żem nie fotogeniczna:D
napisał/a: KINIAKINIA2 2008-07-11 16:08
jesli nie ma gdzie stawiac babek z piasku,to maminy brzuch jest jak najbardziej na miejscu:)


gdy słoneczko przyjemnie grzeje szalejemy nad wodą:)
napisał/a: msciebur 2008-07-11 16:25
w kazdym miejscu znajde chwile,by poczuc promienie słońca na buzi ...tak dobra dawka witaminy D dodaje mi sił,uśmiech u i pewności siebie):)