Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Życzenia wielkanocne więcej

Czego życzymy sobie z okazji świąt wielkanocnych?

forum

Białe sukienki więcej

Lubicie je nosić czy uważacie za mało praktyczne?

forum

Masaż erotyczny więcej

Czy są wśród nas zwolenniczki tej formy urozmaicania życia seksualnego?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. Dodano: 10-07-2008, 13:04 #1

przekłócie języka

chce sobie przekłócć język i kupiłam sobie zamrażacz tylko nie wiem czy można po nim przebijać jego nazwa to "ICEMIX" help:/

2. Dodano: 10-07-2008, 20:52 #2
    Jeju! Sama chcesz sobie przebijac? Ja bym proponowała udac sie do jakiegoś doświadczonego czlowieka, który umie robic takie rzeczy...

3. Dodano: 10-07-2008, 20:59 #3
    Oszalałaś? Ja mam przekłuty język od 3lat,ale robiła mi to dziewczyna która co prawda się uczyła,ale pod asystą specjalistki...Nie polecam,żebys sama sobie przekłuwała...nie boisz się zakażenia??
    E.
    "Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni"

4. Dodano: 10-07-2008, 21:11 #4
    Chyba oszalalas zeby samej sobie jezyk przekłuwac, lepiej udaj sie do specjalisty bo sobie jeszcze krzywde zrobisz.

5. Dodano: 13-07-2008, 19:31 #5
    nie chciałam sama sobie przekłuć tylko miała zrobić mi to koleżanka:P

6. Dodano: 17-07-2008, 01:19 #6
    ja mam przekluty jezyk i powiem Ci tak... pod jezykiem jest taka chrzastka i jezeli ja naruszysz to bedziesz seplenic do konca zycia :/ dlatego lepiej udac sie do kosmetyczki ktora zlapie jezyk szczypcami i caly zabieg bedzie trfal 5 sekund a nie 5 minut albo i wiecej... a tego zamrazacza mozesz uzyc po przekluciu i troszke bedze bolec mozesz miec goraczke zawroty napewno przez ok 4,5,6 dni bedzie Ci sie lac krew... a jezeli wyciagniesz kolczyk na ok 6 godz to juz go nie wlozysz, a i pamietaj ze przez blache w buzi osadzaja sie dziasla....poza tym zero alkoholu mowia ze np vodka odkaza fakt ale dluzej Ci sie bedzie goic ranka, papierosy tez wykluczone ja tego przeszczegalam i na 5 dzien mogla spokojnie jesc a tak to same budynie, zupki, jogurty, woda czyli lekka dieta idz do kosmetyczki !!
    Kiedy znajdziemy się na zakręcie... Świat rozpędzi się niebezpiecznie...

7. Dodano: 20-07-2008, 10:56 #7
    Jazu.... ja to bym się bała uszu przebić a co dopiero język i do tego sama.

Mój blog z recenzjami książek. ZAPRASZAM

8. Dodano: 20-07-2008, 13:30 #8
    przebiłam sobie i co się okazało nic mi sie nie stało.Wogóle nie sepleniłam,krew mi się nie lała, nic nie bolało i po przebiciu mogłam jeść normalnie nie żadne papki tylko normalne posiłki i przebiła mi znajoma

9. Dodano: 20-07-2008, 18:24 #9
    to gratulacje
    Kiedy znajdziemy się na zakręcie... Świat rozpędzi się niebezpiecznie...

10. Dodano: 20-07-2008, 20:06 #10
    Gratuluje i podziwiam ...
    I dbaj o to, bo zrobienie sobie kolczyka w języku nie u specjalisty często się źle kończy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów