Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Seks na pierwszej randce więcej

Czy uważacie, że po takiej sytuacji jest później szansa na udany związek?

forum

Andrzejki więcej

Zapraszamy na specjalne andrzejkowe forum!

Strona 6 z 18 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 176
  1. Dodano: 22-09-2008, 23:59 #51
    Dokladnie,nie mozecie tracic wiary i sie zalamywac.Ja poronilam bedac 12tyg 4dni w ciazy,nawet mi to przez mysl nie przeszlo ze cos takiego bede przechodzic w zyciu.Cieszylam sie strasznie ze bede mama a w ciagu chwili moje zycie zmienilo sie drametralnie.Obecnie jestem w 18tyg ciazy i dziecko rozwija sie prawidlowo ale zmienilam zupelnie styl zycia,przestalam takze pracowac.Duzo odpoczywam.Moja znajoma poronila juz dwa razy ale kiedy lekarz powiedzial jej po pierwszym poronieniu ze powinna siedziec w domu nie sluchala.Kilka tyg temu poronila kolejny raz.Powiedziala ze teraz juz na pewno bedzie sluchac rad lekarza.Dziewczyny badzcie dobrej mysli a wszystko bedzie dobrze.Pozdrawiam

2. Dodano: 23-09-2008, 16:33 #52
    Jeśli mi się uda zamknę się w domu na 9 miesięcy i będę wychodzić z niego tylko w nagłych przypadkach.

3. Dodano: 23-09-2008, 18:53 #53
    Zdziebko nie musisz sie zamykac na cale 9miesiecy,chodzi o to aby sluchac co lekarz radzi to chyba najlepsze wyjscie.Wazne jest tez aby znac przyczyne poronienia np.jesli lozysko bylo za nisko wtedy trzeba lezec z nogami w gorze.Nie trzeba sie zamartwiac na zapas tylko starac sie myslec pozytywnie a za jakis czas zobaczysz rezulty.

4. Dodano: 24-09-2008, 12:39 #54
    Cytat Zamieszczone przez Truskaweczka:* Zobacz posta
    Zdziebko nie musisz sie zamykac na cale 9miesiecy,chodzi o to aby sluchac co lekarz radzi to chyba najlepsze wyjscie.Wazne jest tez aby znac przyczyne poronienia np.jesli lozysko bylo za nisko wtedy trzeba lezec z nogami w gorze.Nie trzeba sie zamartwiac na zapas tylko starac sie myslec pozytywnie a za jakis czas zobaczysz rezulty.
    Tylko, że byłam u 4 lekarzy i żaden nie wie dlaczego poroniłam.
    Usłyszałam, że tak musiało być i że skoro człowiek może umrzeć w każdym wieku to samo może spotkać płód. Tylko że jak umiera człowiek to lekarze znają przyczynę i nie mówią, że tak musiało być.
    Ja mam tydzień anty... Może jak się już "wyzłoszczę" na cały świat poczuję ulgę?

5. Dodano: 25-09-2008, 14:53 #55
    Lekarze tak naprawde nie wiedza co przechodzimy i mowia takie bzdury,za to wlasnie czasami mam ochote im cos powiedziec.Z drugiej strony nie wszyscy sa tacy sami.Masz prawo na wyzloszczenie sie.Ja plakalam dosc czesto zwlaszcza jak widzialam ciezarne kobiety.Maz mnie podtrzymywal na duchu caly czas.Po miesiacu zaszlam znowu w ciaze w sumie mowili ze wczesnie ale mnie to nie obchodzilo.
    Zdziebko ja wierze ze jak dojdziesz do siebie to zaczniesz myslec o kolejnym i wtedy na pewno sie uda Zycze Ci tego z calego serca.

6. Dodano: 28-09-2008, 14:01 #56
    truskaweczka zrobiłas jak i ja.rok temu poroniłam blizniaki,po miesiacu zaszłam w ciaze i znow poroniłam,nie poddałam sie na przekor innym okazało sie ze jestem w ciazy: obecnie moj maluszek przyjdzie na swiat w grudniu mimo roznych komplikacji,zagrozenia,nadal nosze diecko i odliczam powolutku dni do porodu.najwazniejsze to nie poddawac sie.miec w kims oparcie.ja to miałam,bywało ciezko,był płacz ,chwile załamania,pytania bez odpowiedzi.staram sie o tym juz nie myslec.nadal został strach o malucha ,minie mi to pewnie w momencie gdy go zobacze,wiem ze bedzie syn pozdrawiam was
    monisia74

7. Dodano: 28-09-2008, 14:16 #57
    Cytat Zamieszczone przez monisia74 Zobacz posta
    truskaweczka zrobiłas jak i ja.rok temu poroniłam blizniaki,po miesiacu zaszłam w ciaze i znow poroniłam,nie poddałam sie na przekor innym okazało sie ze jestem w ciazy: obecnie moj maluszek przyjdzie na swiat w grudniu mimo roznych komplikacji,zagrozenia,nadal nosze diecko i odliczam powolutku dni do porodu.najwazniejsze to nie poddawac sie.miec w kims oparcie.ja to miałam,bywało ciezko,był płacz ,chwile załamania,pytania bez odpowiedzi.staram sie o tym juz nie myslec.nadal został strach o malucha ,minie mi to pewnie w momencie gdy go zobacze,wiem ze bedzie syn pozdrawiam was
    Gratulacje Monisia Ja też mam nadzieję że będzie dobrze. Narazie czekam aż mi się cykl ureguluje bo poroniłam 28 lipca-miałam już 2 miesiączki-pierwszą zadziwiająco łagodną a ta druga trwała 2 tygodnie i była bardzo obfita Nie wiem teraz kiedy mam dni płodne a kiedy nie-może to lepiej bo będzie spontan

8. Dodano: 28-09-2008, 14:21 #58
    tasiorek wiesz ja swego czasu zastanawiałam si nad kupnem testu w aptece,sa na wykrycie i dokładne ustalenie dni płodnych.tyle ze okazało sie to zupełne niepotrzebne w mom wypadku.po poronieniu w grudniu miałam tak jak ty.najpierw poleciało mi potokiem.teraz mały sie poddaje od poczatku.walczy.
    monisia74

9. Dodano: 28-09-2008, 23:18 #59
    A ja stawiam na spontan. Od poronienia minął niecały miesiąc ale nie zamierzam dlugo czekac i próbujemy ciągle, a nóż sie uda... Trzeba w to wierzyć pozdrawiam
    Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

10. Dodano: 29-09-2008, 00:07 #60
    ewella Gość
    Dziewczyny taki spontan jest najlepszy;
    Kiedy juz po poronieniu mogliśmy starać się kolejny raz to "męczyła" męża prawie że codziennie i na efekty nie musiałam długo czekać;
    Trzymam za was dziewczyny mocno kciuki

Strona 6 z 18 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów