hiszpańska mucha

napisał/a: dragon12 2008-06-30 18:49
witam czy sirodek o nazwie hiszpańska mucha jest bezpieczny dla kobiety ?????????????????????
napisał/a: ~tedybear27 2008-06-30 19:48
pod warunkiem ze nie miesza sie tego z alkoholem, zadnym alkoholem
deviantic
napisał/a: deviantic 2008-06-30 20:56
Ja bym proponowała bardziej z herbatką ;d
napisał/a: Petunia 2008-06-30 21:02
Próbowałam - ani na mnie, ani na męża nie zadziałało.
napisał/a: ~tedybear27 2008-06-30 22:33
dragon12 ja na Twoim miejscu w ruch postawilbym paluszki jezyk i usta
ale
napisał/a: ale 2008-07-01 21:20
Matko chiszpańskie muchy jarzę, ale chyba w wieku podeszłym, normlanemu facetowi nie trzeba chiszpańskich anie afgańskich, ani innych much żeby zaciągnąć kobietę do łóżka. Trocę wytrwałości, dużo romatyzmu, maximum czułości...
napisał/a: Lumley 2008-07-01 22:31
prawdziwej hiszpańskiej muchy w ogóle nikomu nie polecam. to środek bardzo silnie drażniący te wrażliwe rejony u kobiety, już lepsze są afrodyzjaki. możesz też spróbować takiego zestawu http://merlin.pl/Kamasutra-Zestaw-Weekendowy/hb/product/219,603399.html
ja to już wypróbowałam, mogę szczerze polecić
napisał/a: ilonkaj2 2014-10-13 15:36
Ja bym wam kobietki narazie radziła przeczytać te komentarze pod artykułem. Ja się aż przeraziłam, tam to dopiero są jaja ! ;O
lore-ley
napisał/a: lore-ley 2014-10-14 12:08
O nie, są znacznie bezpieczniejsze sposoby na to, żeby się podniecić, ale jakiś alkaloid z muchy hiszpańskiej, który też jest wykorzystywany przy produkcji trucizn?? To ja już wolę czekoladę :D
napisał/a: mania2309 2014-10-15 15:04
Jeśli myślisz o pokonaniu nudy w waszym związku, lubisz eksperymentować zajrzyj do nas http://www.erotoys.pl/*U nas znajdziesz szeroki wybór gadżetów erotycznych i nie tylko. Zapewniamy dyskrecję. Zapraszamy* :)
napisał/a: karolajnn 2016-10-20 07:40
My się teraz nad tym zastanawiamy Bardziej ja bo od ok pól roku mam zmniejszoną ochotę na seks. Myślę, ze jest to wina tego,ze się trochę przepracowuję i jak wracam do domu to nie mam ochoty na takie igraszki ;/
Temat jest stary tak więc postanowiłam odgrzać. Jaka konkretnie hiszpańską muchę możecie mi polecić?
napisał/a: juvia 2016-10-21 07:37
karolajnn napisal(a):My się teraz nad tym zastanawiamy Bardziej ja bo od ok pól roku mam zmniejszoną ochotę na seks. Myślę, ze jest to wina tego,ze się trochę przepracowuję i jak wracam do domu to nie mam ochoty na takie igraszki ;/
Temat jest stary tak więc postanowiłam odgrzać. Jaka konkretnie hiszpańską muchę możecie mi polecić?


Sex Elixir. Dopóki nie spróbowałam to byłam pewna,że wszystkie środki tego typu to jakieś seksualne placebo. Potem jednak maż mój kupił gdizes w sklepie w ramach urozmaicenia naszego życia intymnego na rocznice i okazało sie,ze kropelki były w naszym przypadku wyjątkowo skuteczne :)