Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Babski wieczór więcej

Co podać i jakie zabawy zorganizować podczas spotkania w damskim gronie?

forum

Jakie meble do salonu wybrać? więcej

Jak, Waszym zdaniem, najlepiej urządzić to główne pomieszczenie w domu, mieszkaniu?

forum

Depilacja jesienią i zimą więcej

Wiele kobiet trochę ją sobie odpuszcza, gdy za oknem zimniej. Czy Wy też do nich należycie?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. Dodano: 20-01-2011, 15:38 #21

Odp: jaki robot kuchenny??

Co do tego jaki robot, to zdecydowanie bosch, bo one mają najlepsze końcówki i ostre noże. Na magicznej planecie znalazłam kilka takich, które z miła chęcią widziałabym w mojej kuchni. Zerknijcie sobie, myślę, ze wam się spodobają.

2. Dodano: 20-01-2011, 15:48 #22
    Przegląda
    Skierniewice

ja juz wybralam jaki bede miec robot
    kupilam mikser planetarny kenwooda - chef i bede do niego dokupywac przystawki typu melekser, sokowirowka i to co bedzie mi potrzebne....
    jedno urzadzenie - ktory jest ozdoba kuchni - stalowy, nowoczesny stoi na honorowym miejscu w kuchni

mysle ze melaksery tez beda dobre do niego, bo wszystko ma stalowe, porzadne i bez problemu do mycia w zmywarce
    jako pierwsza bedzie maszynka do mielenia ( u mnie napewno nie miesa ) do sera na sernik

Mój blog - Moje prace Zapraszam do oglądania i komentowania

3. Dodano: 15-02-2011, 14:09 #23

Ja dzisiaj znalazłam całkiem niezły sprzęt z siemensa -> http://www.electro.pl/produkt-SIEMEN...32571,138.html Myślę, że za taką cenę tak bardzo wielofunkcyjny robot jest chyba niezłym rozwiązaniem. Zastanawiam się na tą markę, czy jesli chodzi o sprzęt AGD jest on dobrej jakości?

4. Dodano: 15-02-2011, 14:32 #24
    Przegląda
    Skierniewice

http://www.ceneo.pl/;015354209-10.htm tu sa opinie o robocie

siemensa nie znam i nie wiem jakiej jest jakosci

Mój blog - Moje prace Zapraszam do oglądania i komentowania

5. Dodano: 26-02-2011, 07:45 #25

Zelmer Fenomen to bardzo dobry wybór. Jest nieco droższy, jednak jak na tę ofertę cenową to jest genialny. http://www.kupujemy.pl/8800-cena-sklep.html
    Dane techniczne:Moc maksymalna urządzenia 1000 W, pojemność misy malaksera: 3 l, pojemność mieszacza ciasta: 1,5 kg mąki, pojemność kubka miksującego: 1 l, sterowanie mikroprocesorem, regulacja obrotów elektroniczna - 12 stopni, funkcje "Pulse", "Auto Pulse", "Turbo", zabezpieczenie przed przeciążeniem, automatyczne dobieranie obrotów, blokada narzędzia w przypadku otwarcia pokrywy, w wyposażeniu ubijak drutowy, mieszak hakowy, nóż metalowy, zabierak tarcz, tarcza do plastrów, tarcza do przecierania ziemniaków, tarcza do wiórek cienkich i grubych, tarcza do frytek, kubek – dozownik. Rozdrabnianie warzyw surowych i gotowanych na drobne i grube wiórki lub plastry, ucieranie, mieszanie, siekanie, ubijanie kremów, krojenie, zagniatanie ciasta, miksowanie, przygotowywanie sosów, majonezów, koktajli i innych potraw o konsystencji płynnej i półpłynnej. Automatycznie dobiera prędkość obrotową do zastosowanego wyposażenia.

6. Dodano: 12-09-2012, 14:40 #26

Witam Kobietki
    Własnie mam podobny problem, poczytałam Was i już sama nie wiem
    Już prawie kupiłam Kenwooda:
    http://www.euro.com.pl/roboty-wieloc...nion1868786818

Ma wszystko co potrzeba: moc 1000W, tarki, sokowirówkę, szklany blender, szklany młynek, ale kiedy zobaczyłam ww Boscha...No mam zagwozdkę hahaha
    http://www.euro.com.pl/roboty-wieloc...mum54420.bhtml
    Tylko, ze na tej stronce jest chyba jakieś nieporozumienia, bo sprzęt posiada sokowirówkę, a zaznaczone jest, że nie. A jak z tarciem ziemniaczków na babę i placki? Któraś z Pań ma, używa takiego Bosha? Może coś napisać?

7. Dodano: 12-09-2012, 20:30 #27

jak wybierasz, to wybieraj jakiś dobrej firmy, bo wtedy na lata będzie, i warto trochę dopłacić, bo kiedy jest za tani to też jest podejrzane i z reguły odbija się to na jakości, polecam ten

powodzenia w podejmowaniu decyzji!

8. Dodano: 12-09-2012, 23:04 #28

Cytat Zamieszczone przez muniusia Zobacz posta
    jak wybierasz, to wybieraj jakiś dobrej firmy, bo wtedy na lata będzie, i warto trochę dopłacić, bo kiedy jest za tani to też jest podejrzane i z reguły odbija się to na jakości, polecam ten

powodzenia w podejmowaniu decyzji!
    Dzięki za odp, ale wcale mi to nie ułatwia wyboru, dlatego, że coraz bardziej korci mnie ten bosch - no mam serce w rosterce A czy do MUMów 5 Boscha można dokupić sokowirówkę, taką do marchwi i jabłek? Mam jeszcze jedno arcyważne pytanie, czy zetrze ziemniaki na placki czy babkę ziemniaczaną? To są opcje które bardzo bym chciała...
    Ostatnio edytowane przez RudaU ; 13-09-2012 o 11:30

9. Dodano: 16-09-2012, 19:44 #29

Po co chodzić po restauracjach jeśli można coś pysznego zrobić samemu i to w niedługim czasie, a oprócz tego dużo taniej. U mnie w domu idealnie sprawdził się Speedcook. Wracając po pracy nie zawsze zdążyłam zrobić obiad zanim przyszedł mój mąż, a teraz dostałam nie lada ułatwienie w formie tego urządzenia. Dużym udogodnieniem jest to, że mogę włączyć program na daną godzinę i zanim wrócę, obiad jest już praktycznie gotowy. Potem wystarczy jednie nastawić program myjący urządzenie i gotowe! Dzięki temu teraz robienie obiadu zajmuje mi niewiele czasu. Sprawdza się do większości dań bo ma zbudowane urządzenie do gotowania na parze, a oprócz tego wszystkie atuty normalnego robota kuchennego. Atutem jest również to, że został on wyprodukowany w Polsce

10. Dodano: 20-09-2012, 19:54 #30

tutaj znajdziesz bardzo fajny robot wielofunkcyjny Bosha, polecam

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów