Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

50 twarzy Greya więcej

Jakie są Wasze wrażenia po lekturze tego hitu? Czekacie na film?

forum

Wybieramy lodówkę więcej

Na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?

forum

Przepis na lody więcej

Czy znacie jakieś domowe receptury na przyrządzenie tego pysznego deseru?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. Dodano: 20-01-2011, 15:38 #21

Odp: jaki robot kuchenny??

Co do tego jaki robot, to zdecydowanie bosch, bo one mają najlepsze końcówki i ostre noże. Na magicznej planecie znalazłam kilka takich, które z miła chęcią widziałabym w mojej kuchni. Zerknijcie sobie, myślę, ze wam się spodobają.

2. Dodano: 20-01-2011, 15:48 #22
    Przegląda
    Skierniewice

ja juz wybralam jaki bede miec robot
    kupilam mikser planetarny kenwooda - chef i bede do niego dokupywac przystawki typu melekser, sokowirowka i to co bedzie mi potrzebne....
    jedno urzadzenie - ktory jest ozdoba kuchni - stalowy, nowoczesny stoi na honorowym miejscu w kuchni

mysle ze melaksery tez beda dobre do niego, bo wszystko ma stalowe, porzadne i bez problemu do mycia w zmywarce
    jako pierwsza bedzie maszynka do mielenia ( u mnie napewno nie miesa ) do sera na sernik

Mój blog - Moje prace Zapraszam do oglądania i komentowania

3. Dodano: 15-02-2011, 14:09 #23

Ja dzisiaj znalazłam całkiem niezły sprzęt z siemensa -> http://www.electro.pl/produkt-SIEMEN...32571,138.html Myślę, że za taką cenę tak bardzo wielofunkcyjny robot jest chyba niezłym rozwiązaniem. Zastanawiam się na tą markę, czy jesli chodzi o sprzęt AGD jest on dobrej jakości?

4. Dodano: 15-02-2011, 14:32 #24
    Przegląda
    Skierniewice

http://www.ceneo.pl/;015354209-10.htm tu sa opinie o robocie

siemensa nie znam i nie wiem jakiej jest jakosci

Mój blog - Moje prace Zapraszam do oglądania i komentowania

5. Dodano: 26-02-2011, 07:45 #25

Zelmer Fenomen to bardzo dobry wybór. Jest nieco droższy, jednak jak na tę ofertę cenową to jest genialny. http://www.kupujemy.pl/8800-cena-sklep.html
    Dane techniczne:Moc maksymalna urządzenia 1000 W, pojemność misy malaksera: 3 l, pojemność mieszacza ciasta: 1,5 kg mąki, pojemność kubka miksującego: 1 l, sterowanie mikroprocesorem, regulacja obrotów elektroniczna - 12 stopni, funkcje "Pulse", "Auto Pulse", "Turbo", zabezpieczenie przed przeciążeniem, automatyczne dobieranie obrotów, blokada narzędzia w przypadku otwarcia pokrywy, w wyposażeniu ubijak drutowy, mieszak hakowy, nóż metalowy, zabierak tarcz, tarcza do plastrów, tarcza do przecierania ziemniaków, tarcza do wiórek cienkich i grubych, tarcza do frytek, kubek – dozownik. Rozdrabnianie warzyw surowych i gotowanych na drobne i grube wiórki lub plastry, ucieranie, mieszanie, siekanie, ubijanie kremów, krojenie, zagniatanie ciasta, miksowanie, przygotowywanie sosów, majonezów, koktajli i innych potraw o konsystencji płynnej i półpłynnej. Automatycznie dobiera prędkość obrotową do zastosowanego wyposażenia.

6. Dodano: 12-09-2012, 14:40 #26

Witam Kobietki
    Własnie mam podobny problem, poczytałam Was i już sama nie wiem
    Już prawie kupiłam Kenwooda:
    http://www.euro.com.pl/roboty-wieloc...nion1868786818

Ma wszystko co potrzeba: moc 1000W, tarki, sokowirówkę, szklany blender, szklany młynek, ale kiedy zobaczyłam ww Boscha...No mam zagwozdkę hahaha
    http://www.euro.com.pl/roboty-wieloc...mum54420.bhtml
    Tylko, ze na tej stronce jest chyba jakieś nieporozumienia, bo sprzęt posiada sokowirówkę, a zaznaczone jest, że nie. A jak z tarciem ziemniaczków na babę i placki? Któraś z Pań ma, używa takiego Bosha? Może coś napisać?

7. Dodano: 12-09-2012, 20:30 #27

jak wybierasz, to wybieraj jakiś dobrej firmy, bo wtedy na lata będzie, i warto trochę dopłacić, bo kiedy jest za tani to też jest podejrzane i z reguły odbija się to na jakości, polecam ten

powodzenia w podejmowaniu decyzji!

8. Dodano: 12-09-2012, 23:04 #28

Cytat Zamieszczone przez muniusia Zobacz posta
    jak wybierasz, to wybieraj jakiś dobrej firmy, bo wtedy na lata będzie, i warto trochę dopłacić, bo kiedy jest za tani to też jest podejrzane i z reguły odbija się to na jakości, polecam ten

powodzenia w podejmowaniu decyzji!
    Dzięki za odp, ale wcale mi to nie ułatwia wyboru, dlatego, że coraz bardziej korci mnie ten bosch - no mam serce w rosterce A czy do MUMów 5 Boscha można dokupić sokowirówkę, taką do marchwi i jabłek? Mam jeszcze jedno arcyważne pytanie, czy zetrze ziemniaki na placki czy babkę ziemniaczaną? To są opcje które bardzo bym chciała...
    Ostatnio edytowane przez RudaU ; 13-09-2012 o 11:30

9. Dodano: 16-09-2012, 19:44 #29

Po co chodzić po restauracjach jeśli można coś pysznego zrobić samemu i to w niedługim czasie, a oprócz tego dużo taniej. U mnie w domu idealnie sprawdził się Speedcook. Wracając po pracy nie zawsze zdążyłam zrobić obiad zanim przyszedł mój mąż, a teraz dostałam nie lada ułatwienie w formie tego urządzenia. Dużym udogodnieniem jest to, że mogę włączyć program na daną godzinę i zanim wrócę, obiad jest już praktycznie gotowy. Potem wystarczy jednie nastawić program myjący urządzenie i gotowe! Dzięki temu teraz robienie obiadu zajmuje mi niewiele czasu. Sprawdza się do większości dań bo ma zbudowane urządzenie do gotowania na parze, a oprócz tego wszystkie atuty normalnego robota kuchennego. Atutem jest również to, że został on wyprodukowany w Polsce

10. Dodano: 20-09-2012, 19:54 #30

tutaj znajdziesz bardzo fajny robot wielofunkcyjny Bosha, polecam

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów