Barcelona - co warto zobaczyc?

napisał/a: tordis 2008-06-13 16:16
Wybieramy sie z moim mezczyzna do Barcelony na 5 dni. Zaopatrzylismy sie w przewodnik, ale wiadomo, ze w przewodnikach nie znajdziemy wszystkiego. Moze Wy bylyscie? Moze znacie jakies godne polecenia miejsca, ktore warto zobaczyc, a o ktorych tradycyjne przewodniki nie wspominaja?
napisał/a: trzpiot 2008-06-13 17:10
Ja bylam w Barcelonie 3 razy. Z tego co wiem to uzytkowniczka o nicku Meduixa ma tam chlopaka i chyba tam byla dluzej :) ale raczej w przewodniku wszstko jest opisane. Warto zoabczec Stadion, Park Güell czyli park Gaudiego. Dzielnica Barcelonetta jest bardzo ciekawa i pokazuje wlasnie ten klimat tego miasta jak sie zyje. La Rambla, Sagrada Familia, Aquarium jest niesamowite. Kolejka linowa warto pojechac. Na gore Monjuic, zamek. Casa Mila, Casa Batlo... wszstkie budynki Gaudiego robia wrazenie. Port czyli Waterfront. Poczytaj w necie..napewno cos znajdziesz :)
napisał/a: sampo21 2008-06-13 17:15
Ha, widzę, ze Hiszpania jest oblegana.
Ja sie wybieram do Madrytu na tydzień, a później jedziemy na południe do Huelvy.
W Barcelonie nie byłam ale następnym razem napewno też tam pojadę.
napisał/a: sampo21 2008-06-13 17:16
Ha, widzę, ze Hiszpania jest oblegana.
Ja sie wybieram do Madrytu na tydzień, a później jedziemy na południe do Huelvy.
W Barcelonie nie byłam ale następnym razem napewno też tam pojadę.
Trzpiot ma rację poczytaj na niecie, tam znajdziesz mnóstwo wiadomości na temat tego miasta, a zazwyczaj przewodniki opisują wszystko to co najciekawsze do obejrzenia.
napisał/a: ~Evelinka 2008-06-15 20:38
Ja bylam kilka lat temu w barcelonie i pamietam przepiekny zamek ktory z kazdej z czterech stron jest inny...piekniejszego nie widziałam :)