Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Ile czasu dla siebie macie w tygodniu? więcej

Biorąc pod uwagę przeciętny roboczy dzień - ile chwil możecie znaleźć tylko dla siebie?

forum

Czy brak doświadczenia u mężczyzny Wam przeszkadza? więcej

Niedoświadczony mężczyzna w łóżku - dobrze czy źle?

forum

Niepracujące 40-latki więcej

Jesteście na forum? Jak sobie organizujecie czas wolny?

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Dodano: 13-06-2008, 16:16 #1

Barcelona - co warto zobaczyc?

Wybieramy sie z moim mezczyzna do Barcelony na 5 dni. Zaopatrzylismy sie w przewodnik, ale wiadomo, ze w przewodnikach nie znajdziemy wszystkiego. Moze Wy bylyscie? Moze znacie jakies godne polecenia miejsca, ktore warto zobaczyc, a o ktorych tradycyjne przewodniki nie wspominaja?
    'everything around her is a silver pool of light
    people who surround her feel the benefit of it
    it makes you calm
    she holds you captivated in her palm'
    (kt tunstall)

2. Dodano: 13-06-2008, 17:10 #2
    Ja bylam w Barcelonie 3 razy. Z tego co wiem to uzytkowniczka o nicku Meduixa ma tam chlopaka i chyba tam byla dluzej ale raczej w przewodniku wszstko jest opisane. Warto zoabczec Stadion, Park Güell czyli park Gaudiego. Dzielnica Barcelonetta jest bardzo ciekawa i pokazuje wlasnie ten klimat tego miasta jak sie zyje. La Rambla, Sagrada Familia, Aquarium jest niesamowite. Kolejka linowa warto pojechac. Na gore Monjuic, zamek. Casa Mila, Casa Batlo... wszstkie budynki Gaudiego robia wrazenie. Port czyli Waterfront. Poczytaj w necie..napewno cos znajdziesz

3. Dodano: 13-06-2008, 17:15 #3
    Ha, widzę, ze Hiszpania jest oblegana.
    Ja sie wybieram do Madrytu na tydzień, a później jedziemy na południe do Huelvy.
    W Barcelonie nie byłam ale następnym razem napewno też tam pojadę.

4. Reklama

5. Dodano: 13-06-2008, 17:16 #4
    Ha, widzę, ze Hiszpania jest oblegana.
    Ja sie wybieram do Madrytu na tydzień, a później jedziemy na południe do Huelvy.
    W Barcelonie nie byłam ale następnym razem napewno też tam pojadę.
    Trzpiot ma rację poczytaj na niecie, tam znajdziesz mnóstwo wiadomości na temat tego miasta, a zazwyczaj przewodniki opisują wszystko to co najciekawsze do obejrzenia.

6. Dodano: 15-06-2008, 20:38 #5
    Evelinka Gość
    Ja bylam kilka lat temu w barcelonie i pamietam przepiekny zamek ktory z kazdej z czterech stron jest inny...piekniejszego nie widziałam

Uprawnienia umieszczania postów