Konkurs "Słodki wieczór"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2008-05-30 10:46
Zapraszamy wszystkie użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy!

Wieczór wśród egzotycznych owocowych zapachów to świetny sposób na relaks! A ty, co robisz, aby się zrelaksować? Pokaż nam! Wklej swoje zdjęcie na forum polki.pl.

Do wygrania 25 zestawów kosmetyków Aquolina.

Każdy zestaw zawiera:
- Egzotyczny żel do kąpieli o zapachu słodkiego mango
- Perfumowany balsam o zapachu poziomek
- Perfumowana woda do ciała o zapachu lukrecji i jeżyny

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Słodki wieczór" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 30 maja do 13 czerwca 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu www.polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 13 czerwca i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 27 czerwca 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!

UWAGA! Zakończyliśmy konkurs "Słodki wieczór". Oto lista laureatek:

1. kasiulek183
2. Brzoskwinkaa
3. exa_200
4. moniau
5. weronika1984
6. sampo21
7. justbe
8. chloe
9. alexandra
10. Mała Terrorystka
11. bojan21
12. Agnese
13. rachell
14. olay27
15. kobra7
16. gwiazdereczka
17. bbabby
18. MARJANKA
19. misia503
20. antomi
21. elvira
22. lala82
23. kajusia51
24. indyjka
25. katrina7899

Serdecznie gratulujemy!
napisał/a: siwych1978 2008-05-30 13:41
Każdy wstaje w pośpiechu i nie dostrzega piękna otaczającego go świata, delikatnej muzyki z radiobudzika oraz dobiegającego z kuchni aromatu świeżo parzonej kawy. Cały dzień biegnie za pieniądzem i gdy wraca do domu czuje się zmęczony i wypompowany. Przepis na odprężenie, po którym staniesz się pełen świeżości jest bardzo prosty, lecz nie każdy go zna, ale ja zdradzę wam tą tajemnicę. Ja traktuję kąpiel jak nowe narodziny. Brak myślowego otępienia, uczucie świeżości i radość z cudownego odprężenia. Na początek nalewam do wanny gorącą wodę, do niej wsypuję aromatyczną sól do kąpieli Tutti Frutti z płatkami kwiatów (którą bardzo kocham), zapalam świeczki i włączam spokojną muzykę. Taka kąpiel pomaga mi zapomnieć o trudach i znojach minionego dnia i sprawia, że jestem w stanie sprostać wszystkim problemom, które przyniesie mi nadchodzący dzień.
napisał/a: kasiulek183 2008-05-30 14:05
Gdy mam chwilkę wolnego czasu uwielbiam wylegiwać się na słońcu wśród otaczającej mnie przyrody:))
napisał/a: szpulka4ever 2008-05-30 14:13
mam wiele sposobów na relaks ale najczęściej korzystam z poniższego:
1. gdy przekraczam próg domu, zapominam o pracy i co mam jutro do zrobienia w niej
2. idę do łazienki i szykuję kąpiel ale nie jest to zwykła kąpiel
3. dodaję szczyptę soli kąpielowych, aby woda miała kolor oceanu, następnie olejki morskie, dzięki którym nie tylko moje ciało będzie idealnie nawilżone , ale także które ukoją moje zmęczone zmysły; do tego wszystkiego kilka kropel gęstego kremowego żelu, który wytworzy mięciutką pianę, dzięki czemu będę czuła się jakby morskie fale otaczały me ramiona
4. w łazience rozstawiam świece, aby wyciszyć nastrój po hałaśliwym dniu
5. następnie włączam muzykę ale nie jakąkolwiek; włączam nagranie fal, dzięki któremu jestem w stanie przenieść się nad ocean - leżę na plaży, fale muskają me stopy, jest tak błogo...
6. gdy słyszę że mój mężczyzna wrócił, proszę go żeby przyniósł mi ręcznik bo "zapomniałam" :) gdy on wchodzi do łazienki i widzi, że jestem nad oceanem, przynosi lampkę z której razem sączymy winko lub szampana i dołącza się do kąpieli

napisał/a: Justyna5454 2008-05-30 14:29
[CENTER]Witam:)
Może to wydawać się dziwne, ale moja wypowiedz bedzie troszkę inna w przeciwieństwie do pozostałych forumowiczek. Sprawdzcie proszę dlaczego:)
Najlepszym sposobem na relaks i odprężenie jest....... spotkanie z moją najukochanszą maskotką pod słońcem. Dałam mu na imię Franek i zakładam go na rączkę zawsze wtedy kiedy mam ochotę na mały odpoczynek i zabawę. Nie tylko Ja go lubię, ale także dzieci, z którymi na co dzień pracuje. Zawsze, gdy przychodzę na zajęcia z niecierpliwością czekają aż wyciągnę Franka z torebki.
Franek zapewnia nie tylko doborowe towarzystwo, ale przede wszystkim świetną formę relaksacji na wesoło.
Zresztą co Ja bedę tłumaczyła zdjęcie doskonale to odzwierciedla.
Pozdrawiam i życzę duuuużo odpoczynku i relaksu na co dzień.
A ja lecę na spotkanie z moim Frankiem:) Już na mnie czeka.
[/CENTER]
mamba
napisał/a: mamba 2008-05-30 15:05
Moim ulubionym sposobem na relaks jest kąpiel w wodzie. To brzmi prozaicznie, ale nie o zwykłą kąpiel w wannie mi chodzi. Chociaż jest ona niewątpliwie niezbędna dla zachowania dobrych stosunków z otoczeniem i dla własnego samopoczucia. Ale ja myślę tu o kąpieli, na którą czekam z niecierpliwością cały rok. Oglądając albumy ze zdjęciami z wakacyjnych wojaży przeczekuję burą jesień, popijając otulona w koc rozgrzewające kubeczki grzańca odpędzam ponure nastroje zimy, by z nadejściem wiosny odżyć na nowo i pakując walizki z utęsknieniem wyczekiwać kolejnego, wymarzonego urlopu w moim ukochanym tzw. basenie morza śródziemnego. A potem już nie pozostaje nic innego jak wskoczyć w kostium i zanurzyć się w ciepłym morzu lub hotelowym basenie. Stamtąd może mnie tylko wywabić pyszna sałatka grecka i karafka lokalnego wina, którą zawsze chętnie się uraczę w cieniu kwiatów bouganvilli. A potem znów mogę godzinami pluskać się w wodzie jak małe dziecko, którym już dawno nie jestem, oj nie jestem :)
Eh, ile to jeszcze tygodni zostało...? :)
kaczka89
napisał/a: kaczka89 2008-05-30 18:26

Ja daję pysia dla mojego misia :)

A tak naprawdę dla mnie najlepszy sposób na zrelaksowanie się po cięzkim dniu ( a wiem jak stres może być dokuczliwy gdyż jestem świeżo po maturach) jest spotkanie się z przyjaciółmi, którzy zawsze potrafią poprawić mi humor tak, że aż chce mi się pluszaki całować :)
napisał/a: gocha542 2008-05-31 07:30
Kiedy mam ochotę na relax biore pędzel i farby i maluję na ścianach!Mozna się fajnie przy tym bawic! :)
napisał/a: Zebra5 2008-05-31 08:17
Dla mnie relaks to chwila wytchnienia po ciążkim dni lub w jego trakcie...
To chwila tylko dla mnie , moich oczu, nóg , głowy , całego ciała...
Uwielbiam w takie chwile tylko moje usiąść i zatracić się w zieleni i kwiatach na moim balkonie wysuwając twarz do promieni słonecznych.
Wtedy zamykając oczy przenoszę się na piękną wyspę - wyspę zwaną relaksem.

To ta moja wyspa :



napisał/a: patusiatoja 2008-05-31 08:17
Moim najlepszym sposobem na relaks jest gra na gitarze, kiedy tylko biorę ją do rąk to od razu znajduję się w innym świecie i zapominam o wszystkich otaczających mnie problemach. Mogę się tym zajmować nawet kilkanaście godzin :) tylko potem, niestety palce nie wyglądają zbyt ciekawie.
[img]http://[IMG]http://http://foto.m.onet.pl/_m/f1a916ac4c9782a69d1f56ac2c8269ea,14,19,0.jpg[/img][/IMG]
napisał/a: janka 2008-05-31 12:38
[CENTER]Dla mnie czas relaksu, to czas przeznaczony na zajmowanie się moimi hobby. Jest ich kilka, ale myślę, że najbardziej oryginalne jest kolekcjonowanie przeze mnie małych ceramicznych domków. Przy nich całkowicie zapominam o codziennych kłopotach, bo wtedy skupiam się tylko na domkach. Większość z nich pełni rolę świeczników-ogrzewaczy tzn. można do nich włożyć małą świeczkę tzw. tea light i domek jest wtedy pięknie oświetlony, gdy jest ciemno.

Mam tych domków już około pięćdziesięciu i co roku przybywa mi kilka nowych sztuk. Dobrze, że mam dużo miejsca do ich przechowywania:) Niektóre domki kupuję w supermarketach i kosztują niewiele np. około 5 złotych, ale mam i droższe okazy, kupowane gdzieś za granicą. Najdroższy domek kosztował mnie ponad sto złotych i został kupiony w Rzymie.

Moje domki są utrzymane w różnorakiej stylistyce. Niektóre zostały wyprodukowane w charakterze Świąt Bożonarodzeniowych więc ich dachy są w śniegu, a czasem w drzwiach stoi Mikołaj. Są też takie, które są stricte wiosenne. Zamysłem projektantów innych domków jest pokazanie przede wszystkim różnych stylów architektonicznych, są więc w nich np. włoskie wille, albo ciężki, monumentalny styl romański,

Co więcej, moim hobby jest też fotografowanie moich zbiorów. Najbardziej lubię robić to na łonie natury. Otoczone trawą, w pobliżu drzewa, domki zostają natchnione życiem, tak jakby by rzeczywiście ktoś w nich mieszkał.[/CENTER]
napisał/a: exa_200 2008-05-31 15:35
Mój Relaks... to odrobinka spokoju, szelest drzew w moim ogrodzie, przelatujące ptaki, szum rzeki za lasem lub stukanie dzięcioła.

Biorę hamak, rozwieszam go w swoim ogrodzie i odpoczywam. Często biorę dobrą książkę lub słucham muzyki. Taka harmonia z naturą bardzo mnie uspokaja i daje wytchnienie.