Czy ktoś brał tabletki SPECIFIC SLIM PŁASKI BRZUCH ??

napisał/a: jessica_22 2008-05-25 16:40
Zaczęłam brać tabletki "Płaski brzuch" i już po pierwszej tabletce przez około 2h nie czułam się najlepiej. Trudno to określić, miałam lekkie zachwiania równowagi i rozpieranie w klatce piersiowej. Później przechodziło, ale przy następnej tabletce znowu to samo. Ogólnie tabletki dobre, pomagają mi, ale nie wiem co mam sądzić o tych dolegliwościach. Tabletke wzięła też moja znajoma i miała podobne objawy. Zdziwiłam się bo w końcu to preparat ziołowy(wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z kopru itd). Może przypadkiem ktoś będzie wiedział coś na ten temat, może miał podobne objawy?! :confused:
Pozdrawiam :)
napisał/a: Pasqudka 2008-12-25 02:49
Szczerze mowiac nie wierze w tabletki na plaski brzuch... niestety jedyna droga jest odpowiednia dieta i trening... swoja droga ciekawe co jeszcze wymysla.. tabletki na zmiane koloru oczu? ;/
napisał/a: erykah 2009-06-02 22:00
hej! ja o tych tabletkach nie słyszałam, ale stosuję coś podobnego z nazwy - suplement diety Slim15 (tabletki + płyn do picia) i żadnych tego typu objawów nie zauważyłam. może odstaw ten swój specyfik, bo wyraźnie ci nie służy, a rozpieranie w klatce piersiowej to za poważny objaw, żeby go lekceważyć...
napisał/a: kotania 2009-08-04 10:15
A może jesteś na coś uczulona? Jeśli nie, to skonsultuj się z dietetykiem, bo to są dość dziwne objawy. Jeszcze ból brzucha bym zrozumiała, ale rozpieranie w klatce piersiowej, to podejrzana sprawa...
napisał/a: ~Iskierka25 2009-08-04 10:20
Nie powinnaś brac tego jesli wyraznie ci nie służy.Ćwiczenia brzucha będa o wiele skuteczniejsze
napisał/a: final 2010-02-22 19:52
Raczej nie zażywam tabletek, ale stosuję na brzuch serum wyszczuplające ELANCYL Cellureverse. Znalazłam w promocji na e-lek.pl i pomyślałam, że na próbę zamówię i jak się okazało, to naprawdę działa. Fajna sprawa, jak dla mnie to warto sobie kupić.
napisał/a: vinus79 2010-12-10 12:58
Jelsi chodzi o mnie to zdecydowanie zamiast pakowac w siebie tyle chemii moze warto jest po prostu pochodzic sobie na zajecia wzmacniajace miesnie brzucha.Ja chodze do studia pilates na Ochocie,płace 150zł za karnet miesieczny i wiem ze cwicze pod okiem specjalisty.A to jest najlepsze rozwiazanie.
napisał/a: paulinka1987g 2010-12-20 16:41
Od pewnego czasu zaczełam jeździć na rowerze stacjonarnym , biegam , chodze na basen ..jem tak jak jadłam i widze efekty schudłam już 6 kg ;P i jestem z siebie zadowolona! Dodatkowo zakupiłam sobie RBK Easy Tone z balansującą wkładką która ujędrnia uda i pośladki! Polecam je gorąco są świetne!
Więc za miast jeść te chemikalia polecam sporo ruchu! Pozdrawiam~;)
napisał/a: tylu 2011-06-23 13:26
Cóż, o ile uda, biodra czy pośladki można fajnie wymodelować, o tyle w przypadku brzucha jest gorzej. Podobno jest słabo ukrwiony, dlatego spala się wolniej. Lepiej więc chyba poddać się jakimś zabiegom modelującym sylwetkę. Najlepiej poczytajcie sobie więcej tutaj:
napisał/a: karoma 2012-03-04 17:49
Ja generalnie też nie jestem za takimi rozwiązaniami - jeść zdrowiej, jeść mniej śmieciowego jedzenia i słodyczy, więcej ruchu (nawet w domu przed tv, ale jednak) i już. Zamiast faszerować się tabletkami i niszczyć sobie wątrobę :)
napisał/a: letgo14 2012-06-27 21:28
nie nie brałam :(
napisał/a: gmalina 2012-09-17 13:39
jeśli już chcecie coś brać to lepiej jakiś wysokiej jakości spalacz tłuszczu