Szkolenie Zawodowe

napisał/a: Koordynator 2007-06-26 13:45
[CENTER]Dzien Dobry.

Pragniemy zainteresowac panie szkolenia zawodowymi
I-GO STOPNIA Z ZAKRESU FRYZJERSTWA
(lipiec)
Zapraszamy do udziałlu w szkoleniu osoby, ktore chcialyby podniesc swoje umiejetnosci i kwalifikacje w zakresie:
Fryzjerstwa (metody strzyzenia i koloryzacji włosow)
Zajecia prowadzone beda we Wrocławiu w osrodku dydaktycznym przy ul. Zelazna 52A w lokalu klimatyzowanym, wyposazonym w profesjonalny sprzet fryzjerski.
Koszt szkolenia wynosi 3.000 zł.

DECYDUJE KOLEJNOSC ZGLOSZEN
Grupy 10-cio osobowe
65 godzin szkolenia w cyklu miesiecznym
Profesjonalni stylisci i sprzet instruktazowy
Najwyzszej jakosci kosmetyki firmy „REVLON”
Teoria z zakresu fryzjerstwa sprawdzana w praktyce (praca z modelkami)

Wszelkie zapytania nalezy kierowac pod ponizej podane numery telefonu oraz poczta elektroniczna.

e-mail: [email]marketing@panda.trzebnica.pl[/email]
tel./faks: 071 312 05 87
tel. kom.: 662 18 15 00[/CENTER]
napisał/a: Koordynator 2007-07-02 12:04
[CENTER]KOMERCYJNY KURS FRYZJERSTWA
I-GO STOPNIA
-STRZYŻENIE-


Osiągnięcie najwyższej perfekcji przy technikach cięcia nie jest rzeczą prostą, o czym przekonało się już wiele osób. Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fryzjerów jak i klientów organizuje kurs strzyżenia. Podczas trwania naszego kursu jesteśmy w stanie przekazać Państwu wiedzę z zakresu rozmaitych technik cięcia. Wiedza ta jest przekazywana przez najlepszych w naszym regionie trenerów jak i mistrzów fryzjerstwa. Pod ich okiem rozwiniecie Państwo swoje umiejętności oraz wyzwolicie twórcze inspiracje, które po ukończeniu szkolenia przekują się na poprawę wyglądu każdego klienta, co za tym idzie jego zadowolenia z wykonanej przez Was pracy. Kurs ten będzie stanowił znaczną zmianę Waszego postrzegania. Zajęcia prowadzone będą we Wrocławiu w ośrodku dydaktycznym przy ul. Żelazna 52 A w lokalu klimatyzowanym, wyposażonym w profesjonalny sprzęt fryzjerski.

Grupy 10-cio osobowe 50 godzin szkolenia w cyklu miesięczno-weekendowym. Profesjonalni styliści i sprzęt instruktażowy. Najwyższej jakości kosmetyki firmy „REVLON”. Teoria z zakresu fryzjerstwa sprawdzana w praktyce (praca z modelkami).

DECYDUJE KOLEJNOSC ZGLOSZEN

Program kursu strzyżenie:

Część teoretyczna:
- analiza biologiczna struktury włosa
- struktury owłosienia
- studium geometrii twarzy ( połączone z częścią praktyczną)
- rodzaje włosów
- ułożenia włosów
- studium figur i form
- pielęgnacja włosów i skóry głowy
- obsługa klienta i doradztwo ( połączone z częścią praktyczną)

Część praktyczna:
- zastosowanie różnych technik rozdzielanie włosów przy strzyżeniu ( pionowa, pozioma, poprzeczna – z udziałem modelek)
- grzywki
- cięcia geometryczne
- asymetrie
- cieniowania

"PANDA" Trzebnica Sp. z o.o.
ul.Milicka 23
55-100 Trzebnica
e-mail: [email]szkolenia@panda.trzebnica.pl[/email]
e-mail: [email]marketing@panda.trzebnica.pl[/email]
tel./faks: 071 312 05 87
tel. kom.: 662 18 15 00[/CENTER]
napisał/a: talkative 2010-12-13 14:17
Jeśli o kursy masażu chodzi to fajnie to wygląda również w centrum szkoleniowym Pro Activ w Warszawie. Oprócz takiego standardowego masażu, maja oni również w ofercie szkolenia uzupełniające jak np masaż sportowy, limfatyczny itp
napisał/a: macinka 2015-12-14 17:28
Szkolenia są potrzebne w każdym zawodzie. Mam salon kosmetyczny- moja pracownica regularnie jeździ na szkolenia z http://www.dar-trans.pl/ Pracownik musi znać aktualne trendy i poszerzać swoją wiedzę kosmetyczną.
napisał/a: solanka 2015-12-16 14:46
Wygląda to całkiem ciekawie.
napisał/a: amerylia 2016-01-28 14:24
Szkolenie to klucz do rozwoju, który jest ważny w każdym zawodzie. Ja mam od niedawna firmę i chcę wysłać pracowników na szkolenie z programowania - http://heap.pl/szkolenia/ Ogólnie planuję co trzy miesiace organizować dla nich kursy i szkolenia. Uważam, ze inwestowanie w wiedzę pracowników to tak naprawdę inwestycja w firmę, która szybko się zwróci.
napisał/a: cisse661 2016-02-08 13:36
Przed pracą każda osoba musi przejść przeszkolenie bhp . Szkolenie jest darmowe, ale obowiązkowe, powinno się odbywać w czasie pracy. Nieraz zdarza się że takiego szkolenia nie ma i często kończy się to wypadkiem.
napisał/a: mosik11 2016-02-10 08:52
A nie wiecie czy są jakieś szkolenia w zakresie przeprowadzenia audytów jak te - http://auditing.com.pl/?
napisał/a: jerrrrry 2016-02-25 14:11
audyty są dość popularne
napisał/a: szyszeczkas 2016-06-06 07:28
Szkolenie zawodowe robisz w beauty lux i tam mnie wszystkiego nauczyli. Pewnie, że dojście do czegoś sensownego wymagało czasu, najważniejsze jednak, że jakoś sobie poradziłam. Same szkolenia przygotowują do pracy i dają kwalifikacje.
napisał/a: happypuppy 2017-03-06 13:52
Fryzjer to dobry zawód. Jedyne o co trzeba dbać to to, aby być na bieżąco z trendami. Jeśli chcecie zawojować rynek to polecam kursy z Akademii Gnatyshyn w Warszawie, o których poczytacie tutaj: [video]http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/[/video]. To bardzo ciekawe rozwiązanie dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w tej branży.