Najlepsza dieta?

ale
napisał/a: ale 2008-05-05 19:29
Czy jest tutaj ktoś komu udało się dużo schudnąć dzięki racjonalnej diecie? Macie jakieś wypróbowane sposoby?
Ja planuję schudnąć 10 kg. Mam nadwagę i aby mieć prawidową wagę muszę schudnąć jeszcze conajmniej 6 kg, ale chciałabym 10.
Jak na razie staosuję dietę Montignac (bez słodyczy, białego pieczywa, ziemniaków, makaronu, ryżu) i udało mi się zrzucić 4 kg w ciągu dwóch tygodni, a teraz jakby wszystko się zatrzymało nie chudnę :(

Chodzi mi o jakąś sensowną dietę, nie w stylu liść sałaty rano i grejfrut na obiad, pracuję fizycznie, uczę się i mam 180 wzrostu, nie przeżyję na liściu sałaty :D
napisał/a: ~Kaiyureboy 2008-05-23 00:18
would you mind PM your MSN to me? thanks.
_______________________________________________________________________________
Angelina Jolie Johnny Depp Al Pacino Brad Pitt site Robert De Niro
napisał/a: gtXgtXgtXkobietkaXltXltXlt 2008-05-30 14:26
Twoja dieta przypomina dietę Atkinsa. Da się na niej schudnąć bez efektu jojo jeśli będzie sie przestrzegać jej zasad. Ja schudłam już na niej 5 kg w ciągu niecałych dwóch miesiecy. Fakt że nie wolno jeść niczego w czego składzie jest mąka ani ryżu i ziemniaków. Należy również unikać tłuszczów a o słodyczach można zapomnieć. Można za to objadać się warzywami i chudym mięsem oraz rybami. Jest to nawet spory asortyment.Jeśli chce się mieć parę kg mniej trzeba przecierpieć jakiś czas. Ale zaraz po skończeniu diety nie należy zacząć się opychać wszystkim tym czego nie można było jeść w czasie diety. A i jeszcze coś: jeśli nie będzie ruchu to na dłuższą metę żadna dieta nie będzie w pełni satysfakcjonująca:D
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2008-06-27 19:53
ja tez mysle ze brak ruchu grzebie nadzieje na sukces odchudzania...sama cwicze regularnie znalazlam fajne gotowe zestawy cwiczen w necie i uwazam na to co jem :) mowioe ci efekty sa nie od razu ale sa i to bez efektu jo-jo :) a te cwiczonka biore z tej stronki [url]www.schudnijmy.pl/cwiczenia[/url]
pozdrawiam
napisał/a: marta264 2009-01-08 22:02
>>>KoBiEtKa
napisał/a: igieXka 2009-02-12 09:20
A ja stronce schudnijmy.pl znalazlam dietę grupy krwi i myślę że jest to dla mnie najlepsza dieta ponieważ jem to co lubię, produkty przewidziane dla mojej grupy krwi jak najbardziej mi odpowiadają, tak więc bez głodzenia sie i wyrzeczeń moge sporo zrzucic i będę się jak narazie tej diety trzymać, oczywiście do tego dołącze sporo ruchu!
napisał/a: Agataka27 2013-08-05 19:53
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132
napisał/a: kimala 2014-02-11 11:03
Odsyłam tutaj - http://swiatzdrowiaiurody.pl/
Czasami skuteczne okazują się być metody po których kompletnie nie oczekujemy efektów - niestety. Tak więc wcale nie jest tak, że jeśli nie pomogła wam jakaś ciężka dieta, to już nie ma dla was żadnego ratunku!
AnnaSun
napisał/a: AnnaSun 2014-03-20 10:32
Ja ostatnio tak myślę, że najlepsza dieta to zdrowy rozsądek:)
napisał/a: Marecki8 2014-05-05 10:03
Trzeba pamiętać ze nasze organizmy bardzo się róznia miedzy sobą, i dobra dieta dla jednej osoby może mieć zupełnie inne skutki dla innej.. dlatego warto odwiedzić dietetyka (sam polecam poradnia dietetyczna Warszawa w studio Svelte).
napisał/a: shee 2016-12-01 18:53
Jakiej bym diety nie stosowała, zawsze bardzo ważnym jej elementem były naturalne suplementy diety. Bardzo pomagają, bo wzmacniają mój organizm. A najlepsze wg mnie sa te z hepatica, także jak ktoś potrzebuje, to śmiało można zamawiać na ich stronie :)
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2017-01-29 16:49
A może jeszcze taki sposób na wymodelowane nogi dołączy do tego odchudznia- http://fashionelka.pl/babski-wypad-do-paryza/
U mnie efekt jest świetny.