przybieranie na wadze

boXena83
napisał/a: boXena83 2008-04-19 22:01
Hej wszyskim zainteresowanym.Mam nadzieje ze nie tylko ja mam ten problem; czyli nadmierne przybieranie ciałka w ciąży(19 tc), boje sie jak będe wyglądać przy rozwiązaniu:D nie obrzeram się ale strasznie rośnie mi dupcia:rolleyes:
napisał/a: Blueyes 2008-04-19 22:04
Różnie kobiety przybierają na wadze. Ja przytyłam 22 kg, a moja znajoma 6 kg :) Lekarz prowadzący powinien Cię ważyć przy każdej wizycie i monitorować czy przybierasz na wadze prawidłowo.
Ciąża to jedyny okres w życiu kobiety kiedy może bezkarnie pozwolić sobie na obżarstwo (oczywiście w granicach rozsądku) :)
boXena83
napisał/a: boXena83 2008-04-19 22:15
strach się przyznać ale już przytyłam 10 kl. wiem że to bardzo dużo ale naprawde się nie obrzeram jak zaszłam w ciąże (dzięki bogu) nie miałam wymiotów i już na początku ciąży zaczełam rosnąć .Oczywiście brzusio też rośnie:D
napisał/a: gemi 2008-04-20 20:18
Ja póki co odrabiam, początkowo straciłam na wadze 4 kg. Teraz apetyt mi wrócił ze zdwojoną siłą :) mąż stwierdził, że się zaokrągliłam na buzi, ale wagowo niecałe 3 kg na plus w 17 tygodniu.
I uwaga, znam kobietę, która w ciąży podwoiła swoją wagę sprzed, niewiarygodne, ale prawdziwe. Wzięłam to sobie ku przestrodze z moim obecnym apetytem ;)
boXena83
napisał/a: boXena83 2008-04-20 22:46
Z tego co widze to nie wiele dziewczyn tyje w ciąży , ciekawe jest to :p, no ale widocznie można tylko pozazdrościć figury ciążowej:o. Ja po urodzeniu maleństwa będe musiała wziąść się za spalanie zbędnego ciałka:D.
nitus
napisał/a: nitus 2008-04-20 22:53
Ja od początku ciąży przytyłam jakieś 6 kg. przede mną jeszcze 4,5m-ca wiec jestem ciekawa ile będę ważyc na końcu ciąży. Poza tym mam małą anemię, więc teraz dużo buraków i innych rzeczy ktore mają żelazo (mniam hihihi).
boXena83
napisał/a: boXena83 2008-04-20 22:55
A masz na coś specjalnego ochotę?
nitus
napisał/a: nitus 2008-04-20 23:16
W tej chwili jakoś nie, w ogóle nie mam zachcianek.
napisał/a: deedee86 2008-04-20 23:41
Ja jestem już prawie rozdwojona i przytyłam bardzo mało ok 8-10 kg wiec nie masz sie czym przejmować a ja zaczełam tyć dopiero w 25tc ale każda kobieta różnie przechodzi ciąże a urósł mi tylko brzuch no i troche pupa ale nie przejmuje się tym jak coś to porodzie bedzie dieta pozdrawiam i trzymam kciukasy za mamy i przyszłe maleństwa
napisał/a: deedee86 2008-04-20 23:46
co do zachcianek to nie miełam wcale przez prawie całą ciąże ale dopiero teraz mnie bierze na słodkie a to ciasto sama potrafie zjeść a z mężem sie nie dziele wiem egoistka ze mnie ale On to rozumi i ie odmawia mi dziś wzieło mnie na placki no i musiałam zjeść :)

A jak tam u Was dziewczyny z mdłościami?? Bo ja nie miałam i nie mam wcale takiej ciąży to ja każdemy życze
boXena83
napisał/a: boXena83 2008-04-21 00:17
Ja mdłości nie miałam ani troszkę(na szczęście), zachcianek wsumie też nie mam< choć bardzo smakują mi lody i czasem ide na włoskiego :D.
napisał/a: Mka28 2008-04-21 08:59
Bozena - nie martw się !!!!!!!!
. Ja tez tyje od poczatku . Zostało mi ok 3,5 miesiaca do konca i juz mam 15 kg na plusie. Z tym ze przed ciaza przytyłam jakos ok 4 kg a potem sukcesywnie co miesiąc dochodziły kolejne.
Teraz maluszek rosnie szybko - wiec mysle ze na koniec spokojnie bedzie 20kg na plusie:/
Nie wymiotowałam w czasie ciazy moze dlatego waga od poczatku rosła w szybkim tepie.
Dodam , ze : Nie jem za dwóch !!!! , ze słodyczami tez bardzo ostroznie , zadko kiedy jem chleb ( jak juz to ciemny) , w ogóle nie jem ziemniaków ani makaronu !!!!

Wiec nie martw sie - widocznie - taki jest nasz urok !!! Po porodzie powalczymy z kilogramami :)
pozdrawiam.