Konkurs "Zostań gwiazdą makijażu"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2007-06-19 10:06
Konkurs "Zostań gwiazdą makijażu"

Zapraszamy wszystkie Użytkowniczki Naszego portalu do wspólnej zabawy, w której same będziecie poddawać się metamorfozom i przesyłać nam zdjęcia przed i po niej.

Nagrodą główną jest:
- kuferek na kosmetyki ufundowany przez Inter-Vion SA,
- zestaw kosmetyków firmy Avon. Każdy zestaw zawiera: konturówkę do oczu, kredkę do powiek, poczwórne cienie do powiek, podkład matujący o konsystencji musu, puder sypki, róż do policzków, szminkę nabłyszczająca, szminkę Ultra Colour Rich, błyszczyk do ust Extreme Shine, lakier do paznokci, tusz ekstremalnie podkręcający rzęsy.
- zestaw biżuterii ozdobnej również ufundowanej przez Avon.

Chcesz zobaczyć nagrody, kliknij:
Kuferek na kosmetyki firmy Inter-Vion
Kosmetyki firmy Avon
Biżuteria firmy Avon

Konkurs zostanie przeprowadzony w czterech etapach, w następujących terminach:
I etap rozpocznie się 15.06-22.06 wyniki podamy 25.06.07r.
II etap: 25.06-02.07 wyniki 04.07.07r.
III etap: 04.07-11.07 wyniki 13.07.07r.
IV etap: 13.07-20.07 wyniki 23.07.07r.

W każdym z czterech tygodni zostanie wyłoniona jedna osoba, która otrzyma nagrodę główną oraz zostaną rozdane dla trzech osób nagrody pocieszenia.

Zasady konkursu:
1. Konkurs „Zostań gwiazdą makijażu” zostanie przeprowadzony na forum polki.pl
2. Dziewczyny, które chcą wziąć udział w konkursie muszą wkleić na forum 2 zdjęcia z krótkim opisem o sobie. Na jednym ze zdjęć dziewczyny fotografują się bez makijażu zaś na drugim po „własnej metamorfozie”, czyli mają zrobić sobie supermakijaż.
3. Użytkowniczki, które chcą wziąć udział w konkursie muszą zamieścić tylko i wyłącznie swoje zdjęcia.
4. Zdjęcia, które nie będą związane tematycznie z konkursem zostaną usunięte przez moderatora forum.
5. Najciekawsze propozycje zostaną ocenione przez Konkursowe Jury.
6. W każdym z czterech tygodni zostanie wyłoniona jedna osoba, która otrzyma nagrodę główną oraz zostaną rozdane dla trzech osób nagrody pocieszenia.
7. Prawa autorskie majątkowe do zdjęć nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora zdjęć zgodnie z niniejszym Regulaminem.

Instrukcja wstawiania zdjęć:
1. Z dodatkowych opcji wybierz "Zarządzaj załącznikami".
2. Wstaw kursor w puste okienko i wybierz "Przeglądaj", w celu wybrania zdjęcia.
3. Kliknij dwa razy na zdjęcie, w celu jego załączenia.
4. Wybierz "Wyślij" a następnie "Zamknij okno".
5. Na koniec "Zatwierdź wiadomość".

Zakończyliśmy IV (ostatni) etap konkursu "Zostań gwiazdą makijażu"
Laureatką konkursu została Westia







Nagrody pocieszenia trafią do:
1. cathrina
2. agulalula
3. walencia

Serdecznie gratulujemy!!!
Redakcja wyśle zwycięzcom informacje o wygranej na prywatną skrzynkę na forum.

Chcesz zobaczyć laureatki poprzednich edycji kliknij:
Laureatka I etapu
Laureatka II etapu
Laureatka III etapu

Dziękujemy wszystkim Uczestniczkom konkursu za wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że forma konkursu podobała się Wam. Zachęcamy Was do brania udziału w Naszych innych konkursach.

Serdecznie pozdrawiamy
Redakcja polki.pl
napisał/a: agna 2007-06-19 17:13
Bez makijażu:



Hm... słowiański typ urody? Blondynka z sińcami pod oczami i naczynkową cerą :D
Po makijażu:



Aż trudno uwierzyć, że to ja prawda? :) Znajomi tez mnie nie poznają (bynajmniej nie wszyscy :D ). A wszystko za sprawą smoky-eyes w odcieniach złota i brązu, odrobiny rozświetlającego podkładu i korektora pod oczy :)
napisał/a: agna 2007-06-19 17:14
niestety nie wiem czemu mam problem z wstawieniem zdjęć :(
napisał/a: mela76 2007-06-20 09:06
Czas na małą metamorfozę- I zdjęcia jak widać, maseczka oczyszczająca (oho , nie raz, nie dwa udało się nie na żarty przestraszyć listonosza).
Na zdjęciu II , delikatny makijaż wieczorowy :D
Redakcja
napisał/a: Redakcja 2007-06-20 09:45
Pod zasadami konkursu została zamieszczona instrukcja wstawiania zdjęć. Mamy nadzieję, że ułatwi to Wam pracę.
napisał/a: Jolinka10 2007-06-20 12:42
Witam wszystkich.
Co prawda jestem już 33 letnią kobietą, czyli bardzo mlodą, więc postanowiłam wziąć udział w konkursie.
Jedna część zdjęcia przedstawia mnie naturalną jak jogurt w sumie, nic specjalnego. Druga, to ja po mojej 5 minutowej metamorfozie, a trzecia, hmmm.. to moje sylwestrowe "ja", a dokładniej moja metamorfoza po bliskim spotkaniu z ziemią z powodu długiej sukni balowej i jej nadepnięcia
Od pamiętnej nocy córka zabroniła mi chodzić w długich sukienkach i wcale jej się nie dziwię.
Na szczęście wyglądam już normalnie.
Tyle o mnie.. resztę widać
napisał/a: dzabusia20 2007-06-20 21:04
Toż to ja, w urodziny stwierdziłam że czas coś z sobą zrobić, przestać wyglądać jak dziewczynka z zapałkami ale wreszcie jak kobieta, więc wzięłam nożyczki, kupiłam trochę kosmetyków i wyczarowałam :rolleyes:
Znajomi byli w szoku a ja polubiłam swój wizerunek wysiłek popłaca :)
napisał/a: kathrines 2007-06-21 07:36
Od zawsze byłam zwolenniczką naturalnego wyglądu. Niestety nie byłam z niego zadowolona. Jakiś czas temu przyjaciółka namówiła mnie na mały eksperyment. Przyniosła zestaw kosmetyków do makijażu i nauczyła mnie podstaw tego "rzemiosła". Wykonałam kilka pociągnięć pudrem, nałożyłam cienie do powiek, wytuszowałam rzęsy, a usta pomalowałam błyszczykiem. W lustrze pojawiła sie zupełnie inna osoba. Oniemiałam. I nie tylko ja. Mój chłopak był zachwycony, znajomi prawili komplementy. Od tamtej pory przekonałam się, że naturalność naturalnością a urody można dodać sobie zawsze- niekoniecznie przy użyciu skalpela (co widać na załączonych fotkach). Czasami wystarczy wydobyć to, co w nas piękne z natury...
napisał/a: twini 2007-06-21 08:57
ja nie lubie siebie bez makijażu, chociaż tak to sie nie maluje codziennie, najgorsze jest to że trzeba się tyle napracować, by wyglądało jakby sie nic nie robiło, wysłałabym jessze inne zdjecia, ale je próbuje co chwile zmiejszyć, ale i tak wielkośc jest za duża
napisał/a: intueri 2007-06-21 11:16
witam serdecznie :)


przedstawiam Wam Mnie przed i po metamorfozie makijażowej :) .



Umiejętne wydobycie piękna sprawia, że twarz wygląda zupełnie inaczej:

-cera jednolita i gładka, bez zaróżowień

-kolor oczu podkreślony odpowiednimi cieniami do powiek (nałożone w taki sposób, żeby oko wyglądało jeszcze lepiej),

-powiększone usta o wyrównanym kształcie (mistrzostwo, jeśli chodzi o osobę z rozszczepem)

-skorygowany kształt twarzy (optyczne zmniejszenie i wyszczuplenie nosa, zmniejszenie czoła, subtelne wyszczuplenie policzków, itp.) :) .




Pozdrawiam, Kasia
napisał/a: ani852006 2007-06-21 16:12
hejka tu ani ,makijaż zmienia człowieka
napisał/a: CEO 2007-06-21 17:25
Moja twarz jest jak płótno, na którym codziennie maluję swój autoportret (zdjęcie ‘Przed’). Mimo, że makijaż nie trwa godzinami efekty są olśniewające ... . To dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom i doświadczeniu mój makijaż jest szybki, perfekcyjny i trwały.

Makijaż dzienny (zdjęcie ‘Po’) – delikatny i naturalny, w przemyślany sposób pozostający we właściwych relacjach z pozostałymi elementami wizerunku – fryzurą, garderobą, zapachem, biżuterią ... . Pasuje też do mojej osobowości.
Kamufluje zmęczenie i niedoskonałości urody oraz modeluje twarz. Wykorzystałam następujące kosmetyki do makijażu : podkład, puder, cienie do powiek, maskarę, róż, pomadkę.
Makijaż i strój oddziałują na mózg patrzącego, a tym samym odpowiednio dobrane i wykonane pozwalają nam udoskonalać nasz wizerunek i relacje z otoczeniem.

Przed:


Po: