Wygraj zaproszenia na Festiwal Tańca!!!

napisał/a: Redakcja2 2008-04-09 18:56
Konkurs rozwiązany!!!

Laureatami konkursu zostają:
1. agat77
2. sylwia.kubiak
3. joannas
4. Fraggy
5. madzialena

Redakcja wyśle informację do Laureatów na prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie danych, które zostaną przesłane do Salsa Libre. Zaproszenia będą do odbioru na miejscu imprezy. Redakcja w meilu określi, które zaproszenia trafią do Laureatów konkursu.

Mamy dla Was do wygrania zaproszenia na ten Festiwal:
- 2 zaproszenia na całe warsztaty, grupa dla początkujących (2 dni warsztatów, 2 imprezy towarzyszące - piątek,sobota)
- 2 podwójne zaproszenia na imprezę piątkową
- 2 podwójne zaproszenia na imprezę sobotnią

Napisz, jakiego tańca chciałabyś/chciałbyś się nauczyć najbardziej i dlaczego.

Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 09.04.08 – 10.04.08 r.
2. Nadesłane propozycje będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji serwisu [url]www.polki.pl[/url]
3. Nagrody – zaproszenia na Festiwal trafią do osób, których propozycje będą najciekawsze.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 11 kwietnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum, z prośbą o podanie danych kontaktowych.
5. Prawa autorskie majątkowe do tekstów nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zaproszenia będą do odbioru na miejscu imprezy.
cohenna
napisał/a: cohenna 2008-04-09 19:14
Walca :) bo to najpiękniejszy taniec i bardzo romantyczny :p
napisał/a: Fraggy 2008-04-09 19:30
Hmm, dla mnie taniec zawsze był abstrakcją i uważam, że mam dwie lewe nogi i nie czuję rytmu.
Są dwa tańce, które chciałabym znać... Walc, żeby na własnym ślubie (który może kiedyś nastąpi) nie skompromitować się. Ogólnie to jest tak podstawowy, tak często grany taniec, że wypada znać choćby podstawowe kroki. I salsa, takie gorące rytmy są świetne, ale czy dałabym radę kręcić tymi biodrami w odpowiedni sposób, chętnie przekonałabym się ;)
napisał/a: agat779 2008-04-10 08:43
W ramach ostatnich urozmaiceń życia, po części – z braku innych alternatyw – bawię się w ćwiczenie capoeiry czyli afro-brazylijskiej sztuki walki, tańca i akrobacji, w tle z muzyką
i śpiewem. Duża dynamika ruchów rytm muzyki oraz pewna ilość akrobacji. I pomyśleć, że jeszcze pod koniec XIX wieku takie tańce były karane więzieniem
Ale starę chcę więcej, inaczej.
W ramach noworocznych postanowień, obiecałam sobie w tym roku rozpoczęcie nauki tańca. A, że stale sobie powtarzam: Nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz, kiedy okażą się potrzebne – piszę do Was i nie rezygnuję, mam nadzieję, że wygram i będę tańczyć….
napisał/a: sylwiaXkubiak 2008-04-10 14:15
Taniec jest tym w życiu co sprawia, że życie staje się piękniejszym... Jak słyszę muzykę, to nogi same zaczynają się poruszać w rytm muzyki... I jeszcze tylko jak poczuję ramiona mego partnera, który pewnie obejmuje mnie i wiruje ze mną zatracając się w tańcu, to odpływam w stan błogości i uniesienia.
Chciałabym się nauczyć tańczyć tańca towarzyskiego, bo jest to taniec w parze, a kobieta może czuć się prawdziwą kobietą.
napisał/a: madzialena15 2008-04-10 17:29
Hip hopu! Uwielbiam taka muzykę i chciałabym nauczyc sie podrygiwac do niej nieco lepiej niż mi to wychodzi...
napisał/a: joannas3 2008-04-10 18:44
Taniec brzucha - marzenie ściętej głowy, myślałam kiedyś. Przecież to taniec dla mocnych bab, świadomych swojej kobiecości. Już pomysł rozpoczęcia nauki tańca brzucha jest przełomem w postrzeganiu siebie i innych. Świat faluje przyjaźnie, ludzie wokół uśmiechnięci, serce rośnie, ciało śpiewa.
Tak, chcę tańczyć, tańczyć, tańczyć TANIEC BRZUCHA!
Yalla habibi, yalla!