Konkurs "Stylowa na wiosnę" z marką Cropp

napisał/a: Redakcja2 2008-04-09 15:51
Konkurs rozwiązany!!!

Laureatkami konkursu zostają:
1. aurelia_
2. gretchen
3. Siuniaaa
4. trzpiot
5. patrycjaaa089

Serdecznie gratulujemy. Redakcja wyśle informacje o wygranej na prywatną skrzynkę na forum z prośbą o przesłanie danych adresowych.


Wystylizuj się na wiosnę, zrób sobie zdjęcie i wklej je na forum polki.pl.

Koniecznie napisz w swoim poście, jaki rozmiar nosisz!

Do wygrania 5 zestawów z kolekcji wiosennej Cropp.

Jeśli chcesz zobaczyć galerię ubrań, kliknij Wiosenna kolekcja Cropp!

Uwaga!
Zdjęcia prezentowane w galerii są przeglądem kolekcji wiosennej Cropp. Nie ma możliwości wybrania przez internautki ubiorów. Lauretki konkursu otrzymają zestawy-niespodzianki ubrań wybrane przez Cropp.

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Stylowa na wiosnę" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 9 do 22 kwietnia 2008 r.
2. Nadesłane propozycje będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji serwisu [url]www.polki.pl[/url]
3. Nagrody – 5 zestawów z kolekcji wiosennej Cropp - trafi do 5 osób, których propozycje będą najciekawsze.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 23 kwietnia 2008 r. i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum, z prośbą o podanie danych osobowych. Nagrody zostaną wysłane pocztą.
5. Prawa autorskie majątkowe do tekstów nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 7 maja 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
napisał/a: jagienkazbagienka 2008-04-09 21:09
Wiosna w rozmiarze: S.
cohenna
napisał/a: cohenna 2008-04-09 21:28
A oto trzy moje ulubione kreacje:
1 - mała czarna
2 - błękitny gorset ze spódnicą
3 - żakiet i spódnica
Rozmiar 40
napisał/a: mmXii 2008-04-09 21:41
Rozmiar L :)
Kocham jeansy i lużny styl...
napisał/a: mmXii 2008-04-09 21:45
mm.ii napisal(a):Rozmiar L :)
Kocham jeansy i lużny styl...


dodaję jeszcze zdjęcie :)
napisał/a: sampo21 2008-04-09 22:46
"Chciałam szumieć jak drzewo
gnać po niebie jak młody wiatr
dzisiaj nisko jest niebo
że aż muszę się schylać

Chociaż runął mi świat
wiosna przyjdzie i tak

Jeśli zrobiłam błąd
to mnie młodość rozgrzeszy
jeśli przestałam już wierzyć w to
życie uczy nadziei

Chociaż runął mi świat
wiosna przyjdzie i tak"

Jesień i zima to pory roku smutne, szare, zimne ale z wiosną na nowo się odradzamy i miejsce szarości i czerni zajmuje czar i urok kolorów.
WIOSNA, WIOSNA, WIOSNA

Witam, ja także preferuję sportowy styl (jeansy, topik), chociaż czasami gdy okazja się nadarza lubie założyć coś eleganckiego.
Wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajdę a także czy zdążę wyprasować ciuszki czy nie, jak każda kobieta ciężko mi się wyrobić w czasie, zawsze mąż narzeka na mój brak zdyscyplinowania:D
Wiosna to pora odnowy, moja szafa również tego potrzebuje:)Wiosenny styl to galeria modowych kolorów z dodatkiem klasycznej nuty i odrobiną tradycjonalizmu.
Noszę rozmiar 38/39
napisał/a: Vanilia82 2008-04-10 22:16
Jeśli chodzi o wiosenna stylizację to zdecydowanie wybieram kolor zielony...a zielony w polączeniu z brązem(braz to mój ulubiony kolor)komponują się świetnie...dla tego pozwoliłam sobie na zakup sweterka właśnie w tych kolorach...ma duży dekold,więc ubieram pod niego bluzeczkę...



Rozmiar 38
napisał/a: kenjimw 2008-04-10 22:33
hej, marzę o zmianie fryzurki!!!Byłoby wspaniale wypięknieć na wiosnę!!!za wszelkie wskazówki będę wdzięczna :)

napisał/a: agawa78 2008-04-11 04:26
Wiosna to radość, kolory, wolność. Kwiaty, liście, zieleń. Dlatego właśnie taka jest moja stylizacja - wiosenna!
(rozmiar L)
napisał/a: ewka24 2008-04-11 07:55
Wiosna kojarzy mi się z pastelowymi barwami, piękną pogodą i przyrodą budzącą się do życia.Mój styl zależy od wielu sytuacji .....a jaki jest wiosną zobaczcie sami;)Mój rozmiar to M.
napisał/a: justynaXsanko 2008-04-11 08:32
Mama i córka zawsze razem.
( noszę roz M )
napisał/a: Malutka441 2008-04-11 10:47
Wiosna to luz, luz w kolorach i w stylu. Ja lubię jeansy i ciemne bluzki. Noszę je na codzień,ale czasem zaszaleję odrobiną błękitnych kolorów. Mój rozmiar to m.