Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Życzenia wielkanocne więcej

Czego życzymy sobie z okazji świąt wielkanocnych?

forum

Białe sukienki więcej

Lubicie je nosić czy uważacie za mało praktyczne?

forum

Masaż erotyczny więcej

Czy są wśród nas zwolenniczki tej formy urozmaicania życia seksualnego?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. Dodano: 13-06-2012, 14:24 #21

Odp: Dlaczego nie moge zajsc w ciaze ???

Dziewczyny, nie bagatelizujcie żadnych niepokojących objawów. Najlepiej od razu iść do specjalisty, kiedy nie możecie zajść w ciaze. Może okazać się, że wszystko ok i trzeba próbować dalej, ale możecie też mieć większe problemy tak jak ja.... Nie będę sie juz rozpisywać, bo to była długa droga... Leczyłam się w klinice Gameta w Łodzi i mogę ją z ręką na sercu polecić. Dzięki wytrwałości mojego męża i dzięki lekarzom mamy nasze maleństwo.

Trzymam kciuki

2. Dodano: 05-12-2012, 15:16 #22

Cytat Zamieszczone przez gosik345 Zobacz posta
    Dziewczyny, nie bagatelizujcie żadnych niepokojących objawów. Najlepiej od razu iść do specjalisty, kiedy nie możecie zajść w ciaze.
    To prawda, ja również długo nie mogłam zajść w ciążę, już nawet pogodziłam się z ta myślą i popróbować ułożyć sobie inaczej zycie. Na szczęście w którymś momencie postanowiłam dalej walczyć i wybrałam sie do kliniki AbOvo. Po półtora roku dziś moge powiedzieć, że ten krok, lekarze oraz opieka jaką mnie tam otoczyli znowu przywróciło mojemu życiu sens. Nadal się staramy, ale szanse i nadzieją są dziś zdecydowanie większe

3. Dodano: 18-12-2012, 10:36 #23

Dziewczyny nie poddawajcie się. Ja od niedawna zaczełam robic sobie wszystkie badania w Ab ovo i nie jestem dobrej mysli. Dieta jest bardzo ważna, ale zaczełam naprawde starania!

4. Dodano: 19-12-2012, 14:03 #24

ja tak bardzo chcialam miec dziecko, ze staralam sie chyba rok... na koncu przestalam o tym myslec, wyluzowalam sie no i stalo sie
    Już niedługo startuje Cukierena

5. Dodano: 04-01-2013, 18:06 #25

spokój psychiczny - ważna rzecz na luzowanie polecam lekturę bloga http://czekajacnabobasa.blogspot.com - właśnie o problemach z zajściem w ciąże

6. Dodano: 09-01-2013, 13:47 #26

Witam,
    dziewczyny po dlugich staraniach 2,5 roku, 3 insymincjach i przygotowaniach do in vitro udalo mi spontanicznie zajsc w ciaze, w zwiazu z tym mam do sprzedania cala kuracje hormonalna. Jesli ktos bylby zainteresowany to prosze o kontakt.

7. Dodano: 07-05-2013, 07:57 #27

będę za was wszystkie na pewno trzymać kciuki, żeby się wam w końcu moje drogie udało. Nie ma nic piękniejszego, jak bycie matką. Zauważyłam, że teraz coraz więcej par niestety ma problem z tym, żeby zajść w ciążę, ale na szczęście można to leczyć i najważniejsze to, żeby się nie poddawać, żeby szukać odpowiedzi, lekarza, kliniki, który może nam pomóc. A jeśli szukacie informacji na nurtujące was pytania warto zajrzeć tutaj https://www.youtube.com/user/KlinikaInvimed

8. Dodano: 13-06-2013, 14:10 #28

Cytat Zamieszczone przez ”pawie oko”
    na szczęście można to leczyć i najważniejsze to, żeby się nie poddawać, żeby szukać odpowiedzi, lekarza, kliniki, który może nam pomóc
    Otóż to! Zwłaszcza, że często rozwiązanie tego problemu okazuje się niezwykle proste. Najważniejsze w przypadku niepłodności jest postawienie dobrej diagnozy – i tu również mogę polecić łódzką Gametę, w której leczyła się gosik345. W moim przypadku było to nieodpowiedni poziom fsh
    czyli folitropiny – hormonu, pod wpływem którego dojrzewa pęcherzyk Graafa. Bezskutecznie staraliśmy się z mężem o dziecko przez dwa lata. Po dobrej diagnozie wystarczyła krótka terapia hormonalna i miesiąc temu urodził się nasz synek .

9. Dodano: 01-08-2013, 09:07 #29

Mnie ostatnio mój ginekolog polecił teraz do zastosowania przed stosunkiem zel Pre seed. Mysle ze może i Wy powinniście spróbować bo w sumie trzeba szukac dla siebie naprawde róznych i skutecznych metod.

10. Dodano: 30-08-2013, 14:27 #30

oj tak dobry lekarz może zdziałać cuda. Bo jednak bez niego i bez trafnie postawionej diagnozy będzie jeszcze trudniej, żeby w ciążę zajść. Mnie się podoba, że lekarze z Invimedu są tak bardzo pomocni, przedstawią wszystkie możliwości leczenia, pomagają, doradzają i z cierpliwością odpowiadają na wszystkie pytania. Ale też jak się staramy i nic przez jakiś dłuższy czas to na pewno nie można też w nieskończoność odkładać wizyty w klinice niepłodności.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów