moj chlopak chce miec wieksze"uprawnienia"

napisał/a: karolamalutka 2008-04-04 21:21
Witam jestem z chlopakiem od ponad 6 mieisecy... wszystko jest ok nie mamy zbytnio zadnych probemików tylko on chce miec wieksze uprawnienia... tzn. poporstu chce trzymac sobie rece na moim biuscie, ale mnie to krepuje i czesto szybko wyciagam mu z tamtad reke a on po chwili zaczyna sie oburzam. tłumaczyłam mu ze to jest dla mnie krepujace i nie chce tego a on nadal to samo.... ciagle ta sytuacje sie powtarzaja... co robic ?? powiedzcie :(
napisał/a: ~aguś123 2008-04-04 21:25
Hej, tu jest link do wątku założonego przez dziewczynę z podobnym problemem
http://forum.polki.pl/showthread.php?t=5206

Pozdrawiam :)
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2008-04-05 22:45
Pewnie jesteś młoda skoro to cię krępuje. Miałam podobnie, ale wstydziłam sie tego jakie mam piersi, ze są małe i w ogóle i nie pozwalałam nigdy facetowi się tam dotykać, ale mój facet jest ideałem i zmienił to. Teraz za każdym razem gdy ich dotyka mówi że są piękne itp. a j a mu wierzę.A wracając do ciebie, nikt nie ma prawa nas do tego zmuszać. To my decydujemy czego chcemy, a czego nie. Powinnaś porozmawiać o tym z facetem, a jak nadal będzie maił jakieś ale, to po prostu mu tego zabroń. A jak nie będzie słuchał to najlepszą metodą jest "plaskacz" od razu podziałą.
napisał/a: Tikitaki 2008-04-06 04:03
Nie krepuj sie jezeli tego chcesz to wiec ze jezeli to robi to z pewnoscia z pełną satysfakcją i na 10000% sie mu podoba. Wiec nie masz czego sie krepowac.
napisał/a: zuczek55 2008-04-06 09:52
zalezy ile masz lat.no i on.bo jesli jest to maly szczeniak ktory cyckow nie widzial to po prostu powiedz mu ze nie zyczysz sobie tego i juz!To Twoje zycie i Twoje piersi.ale z drugiej strony faceci uwielbiaja kobiece piersi a ich dotykanie jest dla nich jak relaks...:)jesli tego nie chcesz powiedz NIE!!!