Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Ile czasu dla siebie macie w tygodniu? więcej

Biorąc pod uwagę przeciętny roboczy dzień - ile chwil możecie znaleźć tylko dla siebie?

forum

Czy brak doświadczenia u mężczyzny Wam przeszkadza? więcej

Niedoświadczony mężczyzna w łóżku - dobrze czy źle?

forum

Niepracujące 40-latki więcej

Jesteście na forum? Jak sobie organizujecie czas wolny?

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Dodano: 04-04-2008, 21:21 #1

moj chlopak chce miec wieksze"uprawnienia"

Witam jestem z chlopakiem od ponad 6 mieisecy... wszystko jest ok nie mamy zbytnio zadnych probemików tylko on chce miec wieksze uprawnienia... tzn. poporstu chce trzymac sobie rece na moim biuscie, ale mnie to krepuje i czesto szybko wyciagam mu z tamtad reke a on po chwili zaczyna sie oburzam. tłumaczyłam mu ze to jest dla mnie krepujace i nie chce tego a on nadal to samo.... ciagle ta sytuacje sie powtarzaja... co robic ?? powiedzcie

2. Dodano: 04-04-2008, 21:25 #2
    aguś123 Gość
    Hej, tu jest link do wątku założonego przez dziewczynę z podobnym problemem
    http://forum.polki.pl/showthread.php?t=5206

Pozdrawiam

3. Dodano: 05-04-2008, 22:45 #3
    Pewnie jesteś młoda skoro to cię krępuje. Miałam podobnie, ale wstydziłam sie tego jakie mam piersi, ze są małe i w ogóle i nie pozwalałam nigdy facetowi się tam dotykać, ale mój facet jest ideałem i zmienił to. Teraz za każdym razem gdy ich dotyka mówi że są piękne itp. a j a mu wierzę.A wracając do ciebie, nikt nie ma prawa nas do tego zmuszać. To my decydujemy czego chcemy, a czego nie. Powinnaś porozmawiać o tym z facetem, a jak nadal będzie maił jakieś ale, to po prostu mu tego zabroń. A jak nie będzie słuchał to najlepszą metodą jest "plaskacz" od razu podziałą.

4. Reklama

5. Dodano: 06-04-2008, 04:03 #4
    Nie krepuj sie jezeli tego chcesz to wiec ze jezeli to robi to z pewnoscia z pełną satysfakcją i na 10000% sie mu podoba. Wiec nie masz czego sie krepowac.

6. Dodano: 06-04-2008, 09:52 #5
    zalezy ile masz lat.no i on.bo jesli jest to maly szczeniak ktory cyckow nie widzial to po prostu powiedz mu ze nie zyczysz sobie tego i juz!To Twoje zycie i Twoje piersi.ale z drugiej strony faceci uwielbiaja kobiece piersi a ich dotykanie jest dla nich jak relaks...jesli tego nie chcesz powiedz NIE!!!

Uprawnienia umieszczania postów