Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Seks na pierwszej randce więcej

Czy uważacie, że po takiej sytuacji jest później szansa na udany związek?

forum

Andrzejki więcej

Zapraszamy na specjalne andrzejkowe forum!

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Dodano: 04-04-2008, 22:21 #1

moj chlopak chce miec wieksze"uprawnienia"

Witam jestem z chlopakiem od ponad 6 mieisecy... wszystko jest ok nie mamy zbytnio zadnych probemików tylko on chce miec wieksze uprawnienia... tzn. poporstu chce trzymac sobie rece na moim biuscie, ale mnie to krepuje i czesto szybko wyciagam mu z tamtad reke a on po chwili zaczyna sie oburzam. tłumaczyłam mu ze to jest dla mnie krepujace i nie chce tego a on nadal to samo.... ciagle ta sytuacje sie powtarzaja... co robic ?? powiedzcie

2. Dodano: 04-04-2008, 22:25 #2
    aguś123 Gość
    Hej, tu jest link do wątku założonego przez dziewczynę z podobnym problemem
    http://forum.polki.pl/showthread.php?t=5206

Pozdrawiam

3. Dodano: 05-04-2008, 23:45 #3
    Pewnie jesteś młoda skoro to cię krępuje. Miałam podobnie, ale wstydziłam sie tego jakie mam piersi, ze są małe i w ogóle i nie pozwalałam nigdy facetowi się tam dotykać, ale mój facet jest ideałem i zmienił to. Teraz za każdym razem gdy ich dotyka mówi że są piękne itp. a j a mu wierzę.A wracając do ciebie, nikt nie ma prawa nas do tego zmuszać. To my decydujemy czego chcemy, a czego nie. Powinnaś porozmawiać o tym z facetem, a jak nadal będzie maił jakieś ale, to po prostu mu tego zabroń. A jak nie będzie słuchał to najlepszą metodą jest "plaskacz" od razu podziałą.

4. Reklama

5. Dodano: 06-04-2008, 05:03 #4
    Nie krepuj sie jezeli tego chcesz to wiec ze jezeli to robi to z pewnoscia z pełną satysfakcją i na 10000% sie mu podoba. Wiec nie masz czego sie krepowac.

6. Dodano: 06-04-2008, 10:52 #5
    zalezy ile masz lat.no i on.bo jesli jest to maly szczeniak ktory cyckow nie widzial to po prostu powiedz mu ze nie zyczysz sobie tego i juz!To Twoje zycie i Twoje piersi.ale z drugiej strony faceci uwielbiaja kobiece piersi a ich dotykanie jest dla nich jak relaks...jesli tego nie chcesz powiedz NIE!!!

Uprawnienia umieszczania postów